شبکه دوج کوین (DOGE)، میم کوین برتر بازار، شاهد افزایش قابل‌توجه تعداد تراکنش‌های روزانه خود بوده و از این لحاظ، از بیت کوین و لایت کوین پیشی گرفته است.  در این پست به بررسی توکن جدید شبکه دوج کوین می پردازیم.

شارژ کیف پول دوج کوین

توکن جدید شبکه دوج کوین

مجموع تراکنش‌های روزانه دوج کوین به بالاترین سطح تاریخی خود در ۶۵۰ هزار رسیده است. به نظر می‌رسد که محرک اصلی جهش غیرمنتظره فعالیت‌ها در شبکه دوج کوین، علاقه فزاینده به ضرب توکن‌های DRC20 است، نوع جدیدی از دارایی‌های دیجیتال که در این شبکه معرفی شده‌اند. اگرچه در زمان معرفی این استاندارد جدید، افزایش فعالیت‌ها در شبکه دوج کوین پیش‌بینی می‌شد، اما رشد اخیر بی‌سابقه و فراتر از حد انتظار بوده است.
بسیاری از اعضای جامعه ارزهای دیجیتال این افزایش فعالیت‌ها را فرصتی برای ارزیابی مقیاس‌پذیری شبکه دوج کوین، به ویژه برای پذیرش به عنوان یک ارز جهانی و انجام تراکنش‌های روزمره می‌دانند. برخی نیز در مورد افزایش ازدحام و تراکم در این شبکه ابراز نگرانی کرده‌اند. این گروه معتقدند که در حالت ایده‌آل، فعالیت‌هایی مانند ضرب توکن‌ها باید از طریق راه‌حل‌های اختصاصی لایه دوم انجام شوند تا از افزایش بیش از حد بار شبکه اصلی جلوگیری گردد.
در زمان نگارش این خبر، قیمت دوج کوین هم در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته و با یک رشد ۱٫۳ درصدی در این بازه، اکنون به ۰٫۰۷۳ دلار رسیده است.

coingape

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید