اول پرداخت ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین، ویژه دانشجویان ، برنامه نویسان ، فریلنسرها و سایر کاربران ایرانی است که شامل :

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ،

ثبت نام آزمون های دانشجویی ، فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.

مجموعه اول پرداخت نظر به استقبال کاربران ایرانی برای خرید و سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال هم چون بیت کوین ، اتریوم و .. و عدم دسترسی آنها به اکسچنجر های بین المللی امکان خرید و فروش این دسته از محصولات را نیر برای کاربران ایرانی فراهم نموده است.

محاسبه کارمزد حساب بیزینس پی پال(Business account)

پی پال انواع مختلفی حساب ارائه می دهد، وابسته به اینکه می خواهید با استفاده از پی پال یک تجارت داشته باشید و یا برای استفاده شخصی نیاز داشته باشید، نوع حساب پی پال متفاوت است. حساب های پرسونال (Personal) و بیزینس (Business) خدمات، هزینه و کارمزد های متفاوتی دارد. اگر شما یک کسب و کار بین و المللی دارید و دائما در حال خرید و فروش خارج از ایران هستید، ما به شما حساب بیزینس پی پال را توصیه می کنیم.

تیم اول پرداخت با سابقه سال ها تجربه در زمینه پرداخت های ارزی، در زمینه افتتاح حساب پی پال و سایر حساب های بین المللی در کنار شما است.

حساب بیزینس پی پال(Business account)
حساب بیزینس پی پال(Business account)

کارمزد حساب بیزینس پی پال

برای خدمات مختلف هزینه های مختلف وجود دارد. در ادامه به بررسی کارمزد حساب بیزینس پی پال می پردازیم:
 برای فروش 2.9% تراکنش هزینه دارد. فروش بین الملل 4.4%، و هزینه تبدیل ارز 2.5% است.

کارمزد حساب بیزینس پی پال برای پرداخت های بین المللی بالاتر است. برای فروش بین المللی 1.5% تراکنش و 2.5% هزینه تبدیل ارز وجود دارد.

هزینه های برداشت:

  • برداشت با چک: 1.5%
  • وایرز وجه حساب بانکی 0.25 دلار
  • پرداخت در آمریکا و کانادا: 2.9% تراکنش + هزینه ی ثابت 0.30 دلار

کارمزد حساب های بیزینس پی پال(Business account) در دریافت و ارسال پول به کشورهای دیگر

اگر از پی پال برای ترکنش بین المللی استفاده می کنید باید هزینه ها را بدانید زیرا این هزینه ها بسیار بالاتر هستند. هزینه های بین الملل متفاوت هستند و به مکان حساب و روش انتقال بستگی دارد. هزینه های پرداختی در داخل پی پال ارزان تر هستند. هزینه های پرداختی با کارت اعتباری 3.4-3.9% مبالغ ارسالی هستند. اما فقط نباید به هزینه ها توجه کرد. مثلا در مورد هزینه تبدیل ارز، پی پال 2.5-3% را به هزینه ها اضافه می کند.

فواید حساب پی پال

با توجه به نرخ کارمزد ها بازهم حساب پی پال مزایایی دارد. با حساب پی پال می توانید کارت تجاری پی پال فعال کنید، از عابر بانک پول برداشت کنید، پرداخت ها را انجام دهید و امتیاز بگیرید. اگر هزینه سالانه ای برای کارت پی پال وجود ندارد باید بدانید که سایر هزینه ها وجود دارد.

  • 1.5 دلار برای برداشت از خودپرداز
  • 3 دلار برای برداشت خارج از کشور
  • 1% برای تراکنش خارجی

حساب های پرسونال پی پال (Personal) و بیزینس پی پال(Business)

طبق نیاز خود می تونید از حساب های مختلف پی پال استفاده کنید. حساب شخصی برای خرید انلاین و ارسال و دریافت پول از دوستان و خانواده مناسب است. حساب های تجاری برای تجارت ثبت شده مناسب است و ویژگی های خاصی دارد. با بررسی تمامی جوانب کار، تصمیم بگیرید کدام نوع حساب برای شما مناسب است.

هر دلیلی که برای باز کردن حساب بیزینس پی پال(Business) داشته باشید، باید هزینه های تراکنش های مختلف را بدایند.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید