وب مانی یکی از انواع کیف پول الکترونیکی است. از دیگر انواع کیف پول ها می توان پی پال و پرفکت مانی را نام برد. اما وب مانی نسبت به رقبای خود یک مزیت برای ایرانیان دارد. این مزیت تحریم نبودن خدمات این کیف پول برای ایرانیان است. یعنی برخلاف پی پال، میتوان از وبمانی بدون نیاز به وی پی ان استفاده کرد. کاربران این کیف پول بعد از افتتاح حساب وب مانی برای دسترسی های بیشتر نیاز به وریفای کردن وبمانی دارند. پس از اهراز هویت حساب وبمانی، امکان شارژ وب مانی با مقادیر بیشتری خواهد بود. در صورتی که نیاز به خرید وب مانیدارید، در این مقاله همراه ما باشید.

خرید شارژ وب مانی

برای خرید وب مانی در ابتدا نیاز به ایجاد حساب وب مانی دارید. پس از افتتاح حساب وب مانی به شما یک WMID و شماره حساب یا account number می دهد. از طریق هر دو کد قادر به خرید شارژ وبمانی از اول پرداخت خواهید بود. مبلغ شارژ خریداری شده برای وبمانی محدود به دو عامل است. اولین محدودیت اعمال شده توسط خود وب مانی می باشد که بسته به نوع پاسپورت وبمانی متغیر می باشد. هر چه نوع پاسپورت بالاتر باشد، سقف تراکنش ها بالاتر خواهد بود. همچنین کیف پول وب مانی برای موجودی حساب نیز محدودیت تعیین کرده که این مورد نیز در پاسپورت های مختلف متغیر است. به علاوه، شرکت اول پرداخت برای انجام تراکنش های وبمانی، شامل خرید شارژ وب مانی و فروش شارژ وب مانی به اول پرداخت، سقف ۵۰۰۰ دلار در روز دارد.

انواع کیف پول وب مانی

انواع کیف پول وب مانی یا پاسپورت وبمانی به نوعی سطح امنیتی یک حساب را نشان می دهند.

هر چه نوع حساب وبمانی بالاتر باشد، امنیت حساب و در نتیجه دسترسی های حساب بیشتر خواهد بود. منظور از سطح امنیتی، اعتبار صاحب حساب وب مانی می باشد. با اهراز هویت و ارتقا کیف پول وب مانی، امکان خرید وب مانی بیشتر خواهد شد.پس افرادی که از حساب خود قصد انتقال پول با مبالغ بالاتری را دارتد، لازم است پاسپورت خود را به سطح بالاتری ارتقا دهند.

انواع پاسپورت وب مانی

  • پاسپورت الیاس وب مانی
  • پاسپورت فرمال وب مانی
  • پاسپورت اینیشیال وب مانی
  • پاسپورت پرسونال وب مانی

خرید وب مانی از اول پرداخت

برای خرید وب مانی از اول پرداخت لازم است در وب سایت اول پرداخت یک حساب کاربری ایجاد نمایید. سپس پس از ورود به اکانت خود؛ طی مراحل زیر درخواست خود را برای خرید وب مانی ثبت نمایید.

  1. از نوار مشکی بالا، به بخش سفارشات ->ثبت سفارش جدید-> شارژ حساب وب مانی
  2. مبلغ و مورد نظر خود را وارد نمایید.
  3. آدرس کیف پول خود را که با حرف بزرگ Z اغاز می شود وارد نمایید.
  4. مبلغ مورد نظر به نرخ روز ارز، به صورت ریالی محاسبه می شود.
  5. در درگاه پرداخت مبلغ ریالی را پرداخت نمایید تا درخواست شما برای خرید وب مانی به کارشناسان اول پرداخت ارسال گردد.
  6. پس از ثبت درخواست و سفارش مد نظر؛ در صورت یکه مدارم هویتی شما در سایت اول پرداخت بطور کامل تایید شده باشد؛ سفارش شما در کمتر از ۴دقیقه انجام می شود.
خرید وب مانی
خرید وب مانی

فروش وبمانی به اول پرداخت

برای فروش شارژ وب مانی به اول پرداخت، درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت نمایید.

فروش دلار وب مانی

پس از ثبت درخواست؛ یک فاکتور خدمت شما صادر می شود که می توانید اطلاعات لازم در زمینه کیف پول وب مانی جهت انتقال را مشاهده فرمایید.
پس از انتقال وجه دلار به کیف پول وب مانی این مجموعه؛ فاکتور خود را اعلام پرداخت نمایید. سپس دپارتمان مالی معادل ریالی را در اسرع وقت با شما تسویه خواهند کرد.

خدمات اول پرداخت

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ، ثبت نام آزمون های دانشجویی ، پرداخت هزینه هاست، شارژ حساب وب مانی،فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید