خرید پی پال

خرید پی پال | خرید paypal

زمان مطالعه 2 دقیقه

پی پل یا پی پال (Paypal) یک سرویس مالی برای انتقال وجه الکترونیکی و خریدهای آنلاین است. پی پل به مردم جهان این امکان را میدهد تا بدون رویت کارت اعتباری یا مشخصات بانکی یکدیگر نسبت به ارسال پول اقدام نمایند. در این مطلب به خرید پی پال می پردازیم.

خرید پی پال

خرید پی پال

خرید پی پال

از طریق اکانت پی پال وریفای شده امکان پرداخت های ارزی از جمله : خرید کالا از خارج ، خرید سرور و لایسنس نرم افزار، پرداخت هزینه های چاپ مقاله و شرکت در کنفرانس‌ها بین المللی، کسب درآمد ارزی از سایتهای خارجی، ثبت نام در آزمون‌های بین‌المللی و سایر خدمات پرداخت و انتقال پول برای اقوام و دوستان را با سرعت و امنیت به انجام برسانید. جهت استفاده از حساب پی پال حتما باید با قوانین آن آشنایی لازم را داشته باشید. برای پرداخت با پی پال می توانید از خدمات ما استفاده نمائید.

خرید پی پال

پرداخت Paypal

پرداخت با پی پال یکی از خدمات مجموعه ما می باشد. به این صورت که اگر شما فاکتوری جهت پرداخت دارید و یا سایت مد نظرتان جهت پرداخت وجه درگاه پی پال داشته باشد. مشخصات مورد نیاز را در فرم پرداخت paypal پر میکنید تا پرداخت شما در اسرع وقت انجام شود.

خرید پی پال

خرید پی پال

در تمام موارد مربوط به پی پال توجه به این نکته ضروری است که هیچ نام و نشانی از ایران در پرداخت های شما نباید وجود داشته باشد. زیرا در این صورت پرداخت شما انجام نخواهد شد و در صورت وجود اطلاعاتی از ایران اکانت پی پل لیمیت می شود.

پرداخت با پی پال

حواله ارزی با پی پال

دو مورد از رایج ترین راه های انتقال پول یا همان حواله ارزی عبارتند از : حواله بین بانکی (سوئیفت) و وسترن یونیون . هر دوی این روش ها امنیت بسیاری دارند اما مدت زمان انجام حواله بین بانکی معمولا بین 2 روز تا 1 هفته است که در مواردی این مدت زمان طولانی به حساب می آید. از طرفی حواله بانکی مشکلاتی دارد که میتوان به عدم دریافت پول توسط گیرنده به علت مشکلات بانکی اشاره کرد.

حواله پی پال

انتقال پول از طریق حواله وسترن یونیون سرعت خوبی دارد اما هزینه انجام این نوع حواله برای مبالغ پایین زیاد است. این نوع حواله توسط فرد در شعب موجود وسترن یونیون قابل دریافت است که بررسی این مورد خود نیازمند مقاله ای جداگانه است. این در حالی است که انجام حواله پی پال کمتر از ۳۰ دقیقه زمان بر میباشد.

امتیاز 5/5 - از 4 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
صدور ووچر پرفکت مانی