امروزه بسیاری از زبان آموزانی که به دنبال شرکت در آزمون تافل هستند، می‌دانند که کتاب Longman Preparation Course for the TOEFL Test به خصوص ویرایش سوم آن (Third Edition) نوشته Deborah Phillips مربوط به انتشارات Pearson ، یکی از بهترین منابع یادگیری تافل است. در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم که چطور به جواب Longman Preparation Course for the TOEFL iBT Test که توسط خود این انتشاراتی تهیه شده است، دست پیدا کنید.

معرفی انتشارات Pearson

مجموعه جواب Longman Preparation Course for the TOEFL iBT Test 3rd edition

شرکت Pearson یک انتشاراتی چند ملیتی و همینطور شرکت آموزشی است که مرکز آن در شهر لندن واقع شده است. این انتشاراتی در دهه ۱۸۴۰ تاسیس شد اما در دهه ۱۹۲۰ وارد حوزه نشر گردید. این شرکت که در حوزه آموزش در تمامی سطوح تحصیلی فعالیت دارد، به عنوان بزرگترین ناشر کتاب های آموزشی در دنیا به شمار می‌رود. در سال ۲۰۱۳ بخش زیادی از سهام انتشارات معروف نشر پنگوئن (Penguin Books) و انتشارات آلمانی Bertelsmann را هم خریداری کرد.

فایل صوتی Longman Preparation Course for the TOEFL iBT Test

فایل صوتی این کتاب را می‌توانید از سایت Pearson دریافت کنید (ورود به دریافت فایل صوتی). پس از ورود به لینک ، روی گزینه Audio کلیک کنید. یک لیست کامل از تمامی بخش‌های این کتاب برای شما باز می‌شود.

به عنوان مثال با کلیک روی Speaking Skills ، اسکیل های هر بخش را مشاهده می‌کنید. اگر به پاورقی هر صفحه نگاه کنید، شماره Skill را نشان می‌دهد. با کلیک روی هر Skill شما شماره Track هر فایل صوتی را خواهید دید و می‌توانید استفاده کنید.

جواب Longman Preparation Course for the TOEFL iBT Test دانلود

جواب Longman Preparation Course for the TOEFL iBT Test

این کتاب در هر فصل، تمرین‌های عالی برای زبان آموزان تافل در کتاب قرار داده است. با این حال بسیاری از زبان آموزان احتیاج به نمونه جواب کتاب را دارند. به همین دلیل انتشارات Pearson در این لینک جواب‌های به روز به صورت طبقه بندی شده و آنلاین قرار داده است. پس از ورود به لینک، روی گزینه Answer Key کلیک کنید. یا اینکه جواب‌ها را از همینجا دریافت کنید.

توجه: اگر بخواهید فایل PDF مربوط متن فایل‌های صوتی این کتاب را دریافت کنید:

دانلود متن فایل‌های صوتی

توجه: اگر بخواهید فایل PDF مربوط جواب کامل سوالات این کتاب را دریافت کنید:

دانلود جواب کامل سوالات

اگر بخواهید جدیدترین جواب‌ها را از سایت دریافت کنید مراحل زیر را باید دنبال کنید.

جواب IBT Test

با کلیک روی گزینه Answer Key، وارد صفحه ورود می‌شوید. لازم است روی گزینه Rigester کلیک کنید تا فرایند ثبت نام عضویت شروع شود.

 پرداخت ثبت‌نام آزمون‌های TOEFL و GRE

در ادامه از شما می‌پرسد که آیا اکانت آموزشی Pearson دارید و شما باید گزینه NO را انتخاب کنید. همچنین از شما می‌خواهد که Access Code را وارد کنید.

TOEFL iBT Test

برای دریافت کد دسترسی باید با PayPal هزینه‌ ناچیزی را پرداخت کنید. وارد این لینک شده و گزینه امارات را انتخاب کنید تا ایمیل نمایندگی Pearson در امارات را به شما نشان دهد. به ایمیل امارات پیام داده تا برای دریافت کد دسترسی، یک شماره حساب Paypal را در اختیارتان قرار دهد. علاوه بر شماره حساب، مبلغ آن را هم به شما اعلام می‌کند.

برای پرداخت هزینه جواب Longman Preparation Course for the TOEFL iBT Test ، شما می‌توانید از طریق خدمات پرداخت ارزی Paypal توسط مجموعه اول پرداخت استفاده نمایید. مجموعه اول پرداخت خدمات پرداخت ثبت‌نام آزمون‌های TOEFL و GRE را هم برای کاربران خود به انجام می‌رساند.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید