سایت های فریلنسری برای ویرایش ویدیو

بهترین وب سایت های فریلنسری برای ویرایش ویدیو

زمان مطالعه 7 دقیقه

ویدئو یک رسانه عالی برای ایجاد محتوای جذاب است که می تواند مشتریان یا مشتریان جدیدی را به سمت کسب و کار شما جذب کند. با این حال، ویرایش ویدیو زمان‌بر، خسته‌کننده و دشوار است، مگر اینکه تجربه داشته باشید. سایت های فریلنسری برای ویرایش ویدیو را بشناسید.

اگر به دنبال صرفه جویی در زمان و در نهایت پول با استخدام یک فریلنسر برای انجام ویرایش ویدیوی خود هستید، باید این لیست را که من از بهترین سایت ها برای یافتن یک ویرایشگر ویدیوی آزاد گردآوری کرده ام، بررسی کنید.

سایت های فریلنسری برای ویرایش ویدیو: Viedit

Viedit به مشتریان این فرصت را می دهد تا ویرایشگر ویدیوی خود را از لیستی از نمایه ها انتخاب کنند یا جزئیات پروژه ویدیویی خود را آپلود کنند و اجازه دهند ویرایشگرها به سراغ آنها بیایند. آنها حتی یک برگه برای “فیلم ها” دارند، که در آن می توانید فریلنسرها را بر اساس کار قبلی آنها مرور کنید.

ویرایشگرهای ویدیوی آنها از سراسر جهان هستند. برای یافتن شغل مناسب، به سادگی نمایه‌های موجود در برگه «Creators» را مرور کنید. انتخاب نمایه یک فریلنسر شما را به صفحه شخصی او می‌آورد، جایی که می‌توانید نمونه‌هایی از کارهای او را ببینید، با چت تماس بگیرید، در موارد دلخواه خود ذخیره کنید یا آنها را برای پروژه خود استخدام کنید.

با “ایجاد پروژه!” تب، می‌توانید عنوان پروژه خود را قرار دهید، الهام‌بخش را از طریق فایل شخصی یا یوتیوب ضمیمه کنید، به آن‌ها بگویید به چه نوع صوتی نیاز دارید (موسیقی، صدا، یا موسیقی و صدا) و دستورالعمل‌ها را اضافه کنید. همچنین می توانید پارامترهایی را برای مدت زمان فیلم خاص، مهلت زمانی و میزانی که مایل به پرداخت هستید تنظیم کنید.

Backstage

یک سایت محبوب برای بازیگران برای یافتن کنسرت‌ها، Backstage همچنین دارای نمایه‌هایی از مترجمان آزاد ویرایش ویدیو برای همه نیازهای شما برای ویرایش فیلم و تلویزیون است.

ما این سایت را به طور خاص برای فیلم و/یا تلویزیون توصیه می کنیم، اگرچه می توانید ویرایشگرانی را پیدا کنید که آماده ویرایش یک ویدیوی کوتاه برای رسانه های اجتماعی یا تبلیغات شما هستند.

سیستم فیلتر قوی Backstage به شما امکان می دهد جستجوی خود را بر اساس موقعیت مکانی، مهارت ها، وضعیت اتحادیه و موارد دیگر محدود کنید. هنگامی که کار با رضایت شما تکمیل شد، Backstage به قراردادها و پرداخت به ویرایشگر ویدیوی شما رسیدگی می کند و یک چیز کمتر از بشقاب شما حذف می کند.

سایت های فریلنسری برای ویرایش ویدیو: Fiverr

بهترین برای پروژه های کوچک و کنسرت ها

یکی دیگر از سایت های محبوب با رویکرد کمی متفاوت برای اتصال شرکت ها به فریلنسرها Fiverr است.

در Fiverr، شما در نمایه‌های فریلنسرها جستجو می‌کنید و یکی را پیدا می‌کنید که می‌خواهید با آن کار کنید. این فریلنسرها می‌توانند تخصص‌های مختلفی مانند ویرایش ویدیو، گرافیک و موارد دیگر را در پروفایل خود فهرست کنند. خود فریلنسرها قیمت‌هایشان را دقیقاً در پروفایل‌هایشان فهرست می‌کنند تا بتوانید ببینید چه کسی متناسب با بودجه شماست.

می توانید برای یافتن افرادی که در همه چیز از انیمیشن گرفته تا تبلیغات تخصص دارند، مرور کنید. فریلنسرهایی که به Final Cut Pro، Adobe Premiere Pro و CyberLink PowerDirector 365 مسلط هستند. فریلنسرهایی وجود دارند که همه کارها را از ویرایش جریان های Twitch گرفته تا کلیپ های پسند YouTube و حتی یک ویرایشگر انجام می دهند تا به شما در ایجاد TikTok بی نقص کمک کنند.

فریلنسرها در این سایت نمونه‌هایی از کار خود را مستقیماً در نمایه خود ارسال می‌کنند و به شما این فرصت را می‌دهند که ببینید آیا مهارت‌های ویرایشی آن‌ها همان چیزی است که به دنبال آن هستید یا خیر. بهترین انتخاب های Fiverr ما را برای ویرایشگرهای ویدیو بررسی کنید.

سایت های فریلنسری برای ویرایش ویدیو: ProductionHUB

ProductionHUB که توسط بسیاری به عنوان پیشرو در تولید ویدیو آزاد شناخته می شود، از سال 1999 ویرایشگرهای ویدیوی آزاد را با مشتریان مرتبط می کند.

تقریباً همه شبکه‌های تلویزیونی و استودیوهای اصلی برای یافتن گروه تولید خود به این سایت مراجعه کرده‌اند، بنابراین می‌توان گفت که مجبورید یک ویرایشگر ویدیویی برای پروژه خود پیدا کنید.

آنها سه راه برای استخدام ارائه می دهند. می‌توانید با مرور بیش از 150000 نمایه حرفه‌ای تأیید شده که بر اساس مکان جستجو می‌کنند، یکی از بیش از 300 دسته‌های آن‌ها را انتخاب کنید یا یک کلمه کلیدی را تایپ کنید، «جستجو و متصل شوید».

با ارسال درخواست خود برای ویرایشگر ویدئو و اجازه دادن به آنها برای مطابقت پروژه شما با فریلنسرهایی که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارند، “یک درخواست ارسال کنید”.

در نهایت، می‌توانید به سادگی «یک شغل ارسال کنید» و ویرایشگران ویدیویی واجد شرایط را جذب کنید

Kimp.io

بهترین برای طراحی گرافیکی نامحدود و ویرایش ویدیو

اگر می خواهید خدمات ویرایش ویدیو و طراحی گرافیک نامحدود با یک هزینه ماهانه را داشته باشید، کیمپ بهترین راه است.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای یک اشتراک ماهانه ثبت نام کنید و تیم کاملی از طراحان و ویراستاران را دریافت کنید که به هر درخواستی که شما سر راهشان می‌فرستید رسیدگی می‌کنند.

بسته‌های ویدیویی از 599 دلار در ماه شروع می‌شوند (با 20 درصد تخفیف در ماه اول، یعنی 479.20 دلار در آن ماه). برای آن قیمت، می توانید انتظار داشته باشید:

درخواست ها، بازبینی ها و برندهای نامحدود

بدون قرارداد

گردش 2-4 روزه

اعضای تیم نامحدود را اضافه کنید

تیم اختصاصی ویدیو

مدیر پروژه اختصاصی

تصاویر استوک رایگان، فیلم ها و صدا

فایل های منبع

مدیریت پروژه Trello

ادغام Zapier

اگرچه این بیشتر یک سرویس فراگیر است تا یک فریلنسر، این یک راه عالی برای پوشش دادن همه پایه‌های شماست تا مطمئن شوید که تمام ویرایش‌های ویدئویی مورد نیاز خود را با زمان و یکنواختی سریع انجام می‌دهید.

سایت های فریلنسری برای ویرایش ویدیو: Visugu

یکی دیگر از خدمات عالی ویرایش ویدیوی نامحدود Visugu است.

آنها هر ماه پروژه ها و بازنگری های نامحدودی را با یک هزینه ثابت ارائه می دهند، حتی برای پروژه های خاص یک چرخش 24 ساعته ارائه می دهند.

به شما منصوب می‌شود که مدیر حساب اختصاصی شماست که بر پروژه شما نظارت خواهد کرد. شما همچنین به ویدیوهای سهام بدون حق امتیاز دسترسی خواهید داشت، به علاوه این شرکت از موسیقی بدون حق امتیاز استفاده می کند، به این معنی که هزینه اضافی ندارد.

برخی از خدمات ویژه ویرایش ویدیویی که ارائه می دهند عبارتند از:

ویرایش ویدیوی یوتیوب

ویرایش ویدیوی سفر

ویرایش موزیک ویدیو

فیلم های آموزشی

ویرایش فیلم عروسی

از آنجایی که هیچ قراردادی وجود ندارد، می توانید هر زمان که بخواهید لغو کنید.

Video Husky

با یک طرح ساده که تمامی ویرایش های ویدئویی مورد نیاز شما را پوشش می دهد. Video Husky شرکتی است که ارزش بررسی را دارد.

تمرکز اصلی آنها بر کمک به سازندگان محتوا (YouTubers، TikTokers و غیره) است که فرآیند خود را ساده کرده و روی خود محتوا تمرکز کنند. به طور خاص، تولیدکنندگان محتوا که دید روشنی از برند و محتوای خود دارند، که فقط به کسی نیاز دارند تا کارهای خسته کننده ویرایش را انجام دهد.

طرح آنها 749 دلار در ماه برای شما هزینه دارد (اگر طرح سه ماهه را انتخاب کنید 674 دلار در ماه) به شما پنج روز در هفته خدمات ارائه می دهد از جمله:

ویدیوهای 20 دقیقه ای

حداکثر 40 گیگابایت فیلم خام

حداکثر 5 صادرات در هر ویدیو

انتقال و یک سوم پایین تر

فیلم و موسیقی پریمیوم استوک

فیلم 4K و صادرات

بهترین وب سایت های فریلنسری بر اساس دسته

به دنبال بهترین وب سایت های فریلنسری بیشتر هستید اما باید بر اساس دسته بندی جستجو کنید؟ بررسی‌های وب‌سایت فریلنسری زیر را بررسی کنید تا نمونه کارهای خود را گسترش دهید یا یک فریلنسر برای پروژه بعدی خود استخدام کنید.

فریلنسری ویرایش ویدیو چیست؟

یک ویرایشگر ویدیو یک حرفه ای ماهر است که می تواند با فیلم خام کار کند و آن را به چیزی مانند یک تبلیغ، فیلم یا حتی یک وبلاگ ویرایش کند.

فریلنسر ویرایش ویدیو کاری است که فردی که ویدیوها را، معمولاً برای چندین نهاد مختلف، بر اساس یک قرارداد مبتنی بر قرارداد یا نگهدارنده ماهانه ویرایش می‌کند.

چگونه ویرایشگرهای ویدئویی را برای استخدام پیدا کنیم

می‌توانید ویرایشگرهای ویدیویی را برای استخدام در پلتفرم‌های مستقل مانند Upwork، Fiverr یا Freelancer پیدا کنید. سایت‌های شبکه‌ای حرفه‌ای مانند لینکدین نیز دارای مجموعه وسیعی از ویرایشگرهای ویدئو هستند. علاوه بر این، سایت‌های ارسال شغل مانند Indeed یا Glassdoor اغلب مشاغل ویرایش ویدیو را فهرست می‌کنند.

همچنین می توانید به مدرسه های فیلم یا دانشگاه های محلی مراجعه کنید زیرا دانشجویان یا فارغ التحصیلان اخیر ممکن است به دنبال کار باشند. همیشه پورتفولیوها را مرور کنید و تلاش کنید تا مطمئن شوید که سبک آنها با آنچه به دنبال آن هستید همسو است.

آیا ویرایش ویدیو سخت است؟

آره. اگر تا به حال سعی کرده اید خودتان ویدیویی را ویرایش کنید، می دانید که حداقل این کار خسته کننده است. به همین دلیل است که برون سپاری این کار به کسی که می داند چه کاری انجام می دهد ارزش آن را دارد تا در وقت، انرژی و ناامیدی شما صرفه جویی کند.

هزینه استخدام یک ویرایشگر ویدیوی مستقل چقدر است؟

هزینه استخدام یک ویرایشگر ویدیوی آزاد در واقع می تواند بین 40 تا 150 دلار در ساعت باشد، بسته به سطح تجربه آنها و دامنه پروژه شما. اگر پروژه شما ساده است و به مهارت های ویرایشی پیشرفته نیاز ندارد، ممکن است ویرایشگران با تجربه کمتری را پیدا کنید که به سمت پایین ترین طیف کار می کنند.

با این حال، برای پروژه‌های پیچیده‌تر که نیاز به تکنیک‌های پیشرفته، ویرایش گسترده، جلوه‌های ویژه یا ضرب‌الاجل‌های تنگاتنگ دارند، ممکن است نیاز به استخدام یک ویرایشگر با تجربه‌تر داشته باشید که هزینه‌های بالاتری را ارائه کند.

برخی از فریلنسرها همچنین ممکن است معاملات بسته ارائه دهند، که در آن نرخ ثابتی را برای یک پروژه خاص به جای نرخ ساعتی دریافت می کنند. این برای پروژه های استاندارد مانند ویرایش یک ویدیوی عروسی یا یک ویدیوی تبلیغاتی کوتاه برای رسانه های اجتماعی رایج است.

به یاد داشته باشید، هزینه نیز اغلب منعکس کننده کیفیت کار است. نرخ بالاتر می تواند به معنای سطح بالاتری از حرفه ای بودن و محصول نهایی بالقوه صیقلی تر باشد. با این حال، همیشه بهتر است قبل از تصمیم گیری در مورد استخدام، کارنامه یک فریلنسر را بررسی کنید.

خلاصه

اگر زمان یا دانش لازم برای ویرایش یک ویدیو را ندارید، بهتر است موارد را به یک متخصص ویرایش ویدیو بسپارید. یکی از این سایت ها را بررسی کنید تا یک فریلنسر معتبر ویرایش ویدیو را پیدا کنید که برای پروژه و بودجه شما مناسب است.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی