امروزه دانشجویان زیادی قصد ادامه تحصیل و مهاجرت به کشورهای پیشرفته دارند و البته جمعیت زیادی خواهان تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان مانند استرالیا، کانادا و آمریکا هستند. در این راستا شرکت‌ها و سایت‌های مختلفی در زمینه اعزام دانشجو به خارج یا مشاوره و ایجاد نیازهای قانونی دانشجویان فعال هستند. در این مقاله متوجه خواهید شد که سایت ApplyBoard (اپلای برد) چیست و چگونه به یکی از بهترین سایت‌های اعزام دانشجو به دانشگاه‌های معتبر در سرتاسر دنیا تبدیل شده است.

سایت ApplyBoard (اپلای برد) چیست ؟

سایت ApplyBoard (اپلای برد) چیست ایرانی

استارتاپ اپلای برد (ApplyBoard) در سال ۲۰۱۵ توسط سه برادر ایرانی با نام خانوادگی بصیری با هدف کمک و مشاوره به دانشجویان برای تحصیل در کشورهای توسعه یافته، در کانادا تاسیس شد. از سال ۲۰۱۵ تاکنون خدمات پذیرش از دانشگاه‌های کشورهای انگلیسی زبان را به متقضایان از سرتاسر دنیا می‌دهد و در سال ۲۰۱۹ یکی از استارتاپ‌های کانادا شناخته شد که سریع‌ترین رشد را داشته است.

هم اکنون ۱۰۰ هزار دانشجو از ۱۱۰ کشور دنیا از خدمات این سایت استفاده می‌کنند و طی این پنج سال، تعداد کارمندان شرکت به بالای ۴۰۰ نفر رسیده است. یکی از برتری‌های سایت ApplyBoard این است که از دانش هوش مصنوعی (Machine Learning) برای کل فرایند درخواست پذیرش دانشجویان استفاده می‌کنند و به همین دلیل دانشجویان با پر کردن فیلد مربوط به مهارت‌ها و تقاضاهایشان، به جدید‌ترین اطلاعات دانشگاهی مطابق با شرایط خود دست پیدا می‌کنند.

این مجموعه سرمایه‌های قابل توجهی جذب کرده است و در دوران بحران کرونا هم، این مجموعه توانست ۷۵ میلیون دلار دیگر سرمایه جذب کند و ارزش آن هم اکنون یک میلیارد دلار تخمین زده شده است. همچنین این مجموعه حدود ۲۲ میلیون دلار فاند و کمک هزینه تحصیلی را از طریق تجربه و مشاوران حرفه‌ای خود برای دانشجویان فراهم ساخته است.

خدمات سایت ApplyBoard چیست؟

خدمات سایت ApplyBoard (اپلای برد) چیست

در حال حاضر این مجموعه با بسیاری از دانشگاه‌ها، کالج‌ها، مدارس زبان و مراکز عالی کانادا، آمریکا و حتی انگلستان و استرالیا قراردادهای رسمی همکاری دارد.

سایت ApplyBoard به متقاضیان کمک می‌کند که از طریق ثبت‌نام در سامانه ApplyBoard و تکمیل فرم مربوط به اطلاعات، علاقه‌مندی‌ها، شرایط مدنظر، شرایط مالی، سطح زبان و بسیاری از موارد دیگر، در عرض چند ثانیه هوش مصنوعی ApplyBoard تمامی جدیدترین اطلاعات سایت‌های مراکز دانشگاهی و آموزشگاهی را بررسی کرده و بهترین و مناسبترین موارد را به متقاضیان نشان دهد. سایت ApplyBoard مقاطع تحصیلی مختلف از دبستان تا کارشناسی ارشد و در مواردی دکترا را تحت پوشش قرار می‌دهد.

به دلیل اینکه یک فرد معمولی، از نظر زمانی این امکان را ندارد که به بررسی تمامی سایت‌های دانشگاهی بپردازد تا مناسبترین‌ها را با توجه به شرایط خود بیابد، هوش مصنوعی و خدمات ApplyBoard کمک می‌کند که متقاضی ۹۶ درصد شناس پذیرش را بدست آورد.

دیگر خدمات ApplyBoard این است که برای متقاضیانی که پذیرش گرفته‌اند، مواردی مانند یافتن خوابگاه یا اقامت‌گاه، پذیرش فرودگاه، بیمه درمانی و مشاوره مرتبط با ویزا را به متقاضیان ارایه دهد.

حال متوجه شدید که سایت ApplyBoard (اپلای برد) چیست ، در صورتی که بخواهید از خدمات پولی این سایت استفاده نمایید، می‌توانید از خدمات پرداخت ارزی مجموعه اول پرداخت بهره ببرید. همچنین اگر به عنوان یک دانشجو می‌خواهید برای ثبت نام در آزمون‌های بین‌المللی اقدام کنید، می‌توانید به راحتی از سایت اول پرداخت این خدمات را دریافت نمایید. علاوه بر این، پرداخت اپلیکشن فی و پرداخت تعیین وقت سفارت از دیگر خدمات اول پرداخت است.

دیدگاه اول

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید