لیست شدن شیبا در کراکن

لیست شدن شیبا در کراکن | صعود قیمت شیبا تا کجا ادامه دار خواهد بود؟

زمان مطالعه 3 دقیقه

صرافی کراکن هشتمین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در جهان بر اساس رتبه بندی سایت تحلیل بازار Coingecko است. این صرافی چندین ساعت قبل اعلام کرد که از خرید و فروش شیبا اینو (SHIB)، یک ارز رمزنگاری الهام گرفته از Dogecoin که پس از رونق توکن‌های میم محبوبیت زیادی پیدا کرده است، پشتیبانی می کند. در این خبر فوری به لیست شدن شیبا در کراکن می پردازیم.

لیست شدن شیبا در کراکن

صرافی نمی‌خواهد ثانیه‌ای دیگر منتظر بماند تا کاربرانش را به این توکن و ترید آن برساند، و اعلامیه توییتر آن به وضوح، با حروف، علامت تعجب و همه موارد نشان می‌دهد که صرافی برای اعلام این خبر به کاربران منتظرش اشتیاق زیادی دارد:

 لیست شدن توکن جدید در کراکن: شیبا اینو (SHIB) واریز هم اکنون شروع می‌شود! معاملات از 30 نوامبر به صورت زنده قابل انجام هستند.

Kraken می داند که چگونه ذهن کاربران خود را بخواند. تصمیم برای لیست کردن Shiba Inu احتمالاً محبوب‌ترین تصمیم این پلتفرم بوده است. این اعلامیه در یک روز 41.2 هزار لایک و کمی بیش از 16.4 هزار بازتوییت دریافت کرد.

لیست شدن شیبا در کراکن

لیست شدن شیبا در کراکن

این باعث می‌شود که این توییت دومین توییت پرطرفدار این صرافی ارز دیجیتال باشد. برترین توییت از نظر لایک توییتی بود که در آن تیم مدیریت جامعه متعهد شده بود در صورتی که توییت آنها بیش از 2000 بار لایک شود، شیبا اینو را لیست میکند.

پس از موفقیت توییت، صرافی به قول خود – حداقل تا حدی – عمل کرد. تیم اطمینان داد که این تعامل را در نظر خواهند گرفت، اگرچه آنها هشدار دادند که فرآیندهای لیست شدن یک رمز ارز در صرافی طولانی است.

آن‌ها فوراً شیبا را فهرست نکردند، اما اعلام امروز نشان می‌دهد که نظر جامعه را زیر پا نگذاشته اند. طبق داده های منتشر شده در یک پست رسمی وبلاگ، معاملات آتی و مارجین برای این توکن در حال حاضر در دسترس نیستند.

لیست شدن شیبا در کراکن

لیست شدن شیبا در کراکن

پامپ شیبا پس از انتشار توییت کراکن

واکنش سریع و صعودی قیمت شیبا اینو از دو جهت توجیه می شود. یکی خبر لیست شدن این توکن در صرافی کراکن پس از مدت ها انتظار و دیگری افزایش قیمت بیت کوین.

SHIB بیش از 15 درصد در کندل روزانه رشد کرد و از 0.00004522 دلار به بالاترین 0.00004573 دلار رسید و از مقاومت EMA 20 (میانگین متحرک نمایی 20 روزه) عبور کرد.  این مقاومت بالاترین نقطه روند نزولی را نشان میدهد که پس از ATH (اوج قیمت تاریخی) شیبا در 28 اکتبر شروع شد و در نمودارها در 16 نوامبر تأیید شد.

افزایش قیمت شیبا اینو همچنان ادامه دارد به طوری که در زمان نگارش این خبر شیبا رکورد حدود 25 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته را به ثبت رسانده است.

لیست شدن شیبا در کراکن

لیست شدن شیبا در کراکن

در حال حاضر، به نظر می رسد شیبا اینو در تلاش است تا یک روند معکوس را تثبیت کند و بهبود احتمالی را هدف قرار دهد. نمودار کندل استیک روزانه- که در حال حاضر در حال شکل گیری است – به احساسات صعودی در میان معامله گران اشاره دارد.

با این حال، فعالیت واقعی و تاثیر حقیقی در چند ساعت آینده آغاز می شود زیرا معاملات در کراکن تقاضا و نقدینگی بیشتری در توکن ایجاد خواهد کرد. مقاومت نیز ضعیف و ضعیف تر می شود، که نشان دهنده کاهش سرعت روند نزولی توکن است و بدون شک نشانه خوبی برای دارندگان است.

منبع: کریپتو پوتیتو

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه