این روزهای علاقه‌مندان به یادگیری مطالب مختلف از جمله زبان‌های خارجی مثل انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی و … ترجیح می‌دهند که از طریق اپلیکیشن‌های موجود که قابل استفاده بر روی تلفن‌های همراه آن‌ها می‌باشد، آموزش ببینند. اما یکی از دروسی که شاید بسیاری با این نظر موافقند که یادگیری آن کمی سخت است، درس ریاضی است. در حقیقت یادگیری ریاضیات نیاز به تلاش سخت، تمرین و تکرا  دارد. خوشبختانه به مدد اپلیکیشن‌های ارائه شده برای یادگیری ریاضی، دیگر نیاز به صرف هزینه‌های گزاف برای کلاس‌های خصوصی نیست و شما می‌توانید با کمک این اپلیکیشن‌ها که در گوگل پلی و اپ استور موجود می‌باشد، به یادگیری ریاضیات بپردازید. پس تا پایان این مقاله با اول پرداخت همراه شوید تا شما را با بهترین اپلیکیشن های یادگیری ریاضی برای بزرگسالان در سال 2019 آشنا نمائیم.

Star Dash Studio

این اپلیکیشن توسط National Numeracy ارائه شده است و برای استفاده بر روی سیستم عامل‌های اندروید و اپل و دستگاه‌های آمازون در دسترس کاربران قرار گرفته است.

این اپلیکشن، یکی از بهترین اپلیکیشن های یادگیری ریاضی است و به گونه ‌ی طراحی شده است که در پس زمینه آن یک استودیوی فیلم قرار دارد و مهارت‌های ریاضی را در یک محیط بازی به شما آموزش می‌دهد. بازی در اپلیکشن Star Dash Studio برای رده سنی 16 تا 25 سال طراحی شده است.

BBC Skillswise

این اپلیکیشن نیز یکی از بهرتین اپلیکیشن های یادگیری ریاضی است که به پیشنهاد بی بی سی برای کمک به بزرگسالان جهت یادگیری طیف وسیعی از مهارت‌ها از جمله ریاضیات طراحی شده است. فعالیت‌ها در این اپلیکیشن شامل بازی‌ها و فیلم‌های کوتاه و مختصر در مورد مهارت‌های خاص ریاضی می‌باشد.

Khan Academy

اپلیکیشن Khan Academy یکی دیگر از اپلیکیشن های یادگیری ریاضی و همچنین از محبوب‌ترین برنامه‌های کاربردی در زمینه‌ی ریاضیات می‌باشد. در این اپلیکیشن بیشتر برنامه‌های آموزشی به صورت آنلاین همراه با فیلم‌های آموزشی و آزمون‌های آزمایشی ارائه شده است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این اپلیکیشن این است که کلیه سرفصل‌های درسی ریاضی را پوشش می‌دهند.

Math Brain Booster Game

بازی موجود در اپلیکیشن Math Brain Booster  شامل تمرین‌های مختلف برای بهبود عملکرد مغز و تحریک ذهن می‌باشد. این اپلیکیشن یکی از بهترین اپلیکیشن های یادگیری ریاضی است که در هر زمان و هر مکان با دارا بودن امکان شخصی سازی تمرینات ذهنی، انجام تمرینات لازم برای بهبود عملکرد مغزی و ذهنی شما را آسان می‌سازد. با استفاده از این اپلیکیشن شما می‌توانید مغز خود را آموزش دهید و ذهن خود را برای توانایی واکنش سریع در برابر سوالات ریاضی تقویت نمائید.

King of Maths

با استفاده از برنامه King of Maths ، جبر ، هندسه و سایر معادلات ریاضی را به خوبی یاد خواهید گرفت. این برنامه‌ی کاربردی نیز به صورت یک بازی طراحی شده است و افراد برای حل مسائل ریاضی در قالب یکسری بازی به چالش کشیده می‌شوند. از ویژگی‌های مهم این بازی این است که درک مفاهیم اصلی ریاضیات را برای شما آسان کرده است.

Math Workout

اپلیکیشن Math Workout توسط بسیاری از اساتید به دانشجویان خود توصیه شده است. در این برنامه‌های کاربردی به صورت روزانه پازل‌ها و همچنین تابلوهای تبلیغاتی و … نیز قرار داده شده است. امکان استفاده از این اپلیکیشن بر روی سیستم عامل اندروید موجود است. همچنین چنانچه مایل باشید که از امکانات بیشتر این اپلیکیشن استفاده کنید، می‌توانید نسخه‌ی پولی آن را خریداری و نصب نمائید.

از دیگر اپلیکیشن های یادگیری ریاضی می‌توان از Photomath، Math Effect، Mathspace و GeometryPad نام برد.

خدمات اول پرداخت

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ، ثبت نام آزمون های دانشجویی ، پرداخت هزینه هاست، شارژ حساب وب مانی،فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.


پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید