با توجه به تحریم های بی سابقه در عرصه ی بین المللی ومشکلاتی که برای نقد درامد وجود داشته است بر آن شدیم تا سرویس نقد درآمد ارزی را فعال نماییم.
حتما برای شما پیش امده است که به درآمدی در سایت های خارجی برسید و بخواهید آن را به ریال تبدیل کنید. در این بین اگر همه چیز به خوبی پیش برود با یک مشکل بزرگ مواجه می شوید. تحریم. بله درست است به واسطه ی تحریم های بین المللی بی سابقه علیه کشورمان این مشکل به وجود آمده است. بانک ها نمیتوانند درآمد ارزی شما به ریال تبدیل کنند و شما مجبورید درآمد خود را نزد خود نگه دارید. این بلااستفاده بودن درآمد ممکن است شما را دچار مشکل کند و از ادامه ی کار دلسرد شوید.

نگران نباشید. اول پرداخت با قدرت به شما در ضمینه ی نقد درآمد ارزی کمک میکند. در این مقاله انواع شیوه های نقد درامد ارزی را با شما بررسی میکنیم.
اگر در گروه فریلنسر ها هستید و یا از سایت های خارجی درآمد داشته اید حتما نقد درآمد ارزی برای شما در اولویت امور بوده است. پس پیشنهاد میکنیم با ما در ادامه ی این مطلب همراه باشید تا شیوه های نقد درآمد ارزی را با هم بررسی کنیم.

نقد درآمد ارزی با پیپال

یک از سرویس های محبوب اول پرداخت پیپال می باشد. پیپال سرویسی می باشد که در بسیاری از سایت ها ارائه می شود. ابتدا شما ابتدا باید یک حساب پیپال افتتاح کنید. با افتتاح حساب پیپال شما کیف پولی به دست می آورید که درآمد شما به آن واریز می شود.
اکثریت سایت ها این سرویس را ارائه می دهند و در صورتی که اکانت پیپال خود را به حساب سایتی که در آن مشغول به فعالیت هستید متصل نمایید، مبلغ درآمد شما به صورت موجودی دلاری به حساب پیپال شما منتقل می شود.

پس از واریز وجه به حساب پیپال شما، بایستی آن را به ریال تبدیل کنید. به این منظور مجموعه ی اول پرداخت درامد ارزی شما را خریداری می کند. به این منظور باید ابتدا در سایت ثبت نام کرده و مدارک لازم را ارائه دهید.
سپس با توجه به سایت هایی که قصد نقد کردن را دارید راهنمایی شده و نسبت به واریز وجه اقدام می نمایید.

افتتاح حساب پیپال

به منظور افتتاح حساب پیپال می بایست به قسمت افتتاح حساب مراجعه نمایید. مدارک لازم را ارائه دهید تا همکاران در اسرع وقت با شما تماس گرفته و حساب پیپال وریفای شده را به شما تحویل دهند.

نقد درآمد ارزی با وب مانی

بسیاری از سایت های خارجی مخصوصا سایت هایی که در ضمینه ی فارکس کار میکنند درآمد شما را به صورت دلار وب مانی واریز می کنند. نحوهی کار به این صورت می باشد که شما ابتدا کیف پول وب مانی خود را می سازید. در مرحله ی بعدی می بایست کیف پول خود را به اکانتتان در سایت مورد نظر معرفی و متصل نمایید.
پس از رسیدن درآمدتان به حد نصاب مورد نظر می توانید آن را به ریال تبدیل کنید. به این منظور باید ابتدا از مجموعه ی اول پرداخت شماره ی کیف پول را استعلام نمایید. سپس مقداری از مبلغ را که قصد دارید نقد شود به کیف پول مربوطه واریز می کنید.

پس از واریز مبلغ و کسر کارمزد معادل ریالی در کمتر از 24 ساعت به حساب شما واریز می شود.

افتتاح حساب وب مانی

جهت افتتاح حساب وب مانی اول پرداخت در کنار شماست. به این منظور می توانید به قسمت افتتاح حساب وب مانی مراجعه نمایید و مدارک مورد نیاز را ارائه دهید. کارشناسان اول پرداخت در کمترین زمان ممکن نسبت به افتتاح حساب برای شما اقدام می کنند.

اول پرداخت انتخاب اول در پرداخت های بین المللی همواره در کنار فریلنسر ها می باشد. شما می توانید به صورت روزانه از قیمت های ما مطلع شوید و اقدام به نقد درآمد ارزی خود بفرمایید.

دیدگاه اول

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید