نمودار قیمت شیبا

نمودار قیمت شیبا بالاخره سبز شد | نشانه های بازیابی shiba inu

زمان مطالعه 2 دقیقه

شیبا اینو سرانجام در منطقه سبز قرار گرفت در حالی که بازار کریپتو کمی بهبود یافته است. شیبا اینو به رالی بازیابی که در بازار آلتکوین ها و لیست قیمت ارز دیجیتال به طور کلی آغاز شده است، پیوست. این دارایی با اولین روزهای معاملاتی مثبت خود از 28 دسامبر روبرو شده است. در این خبر به بررسی نمودار قیمت شیبا می پردازیم.

نمودار قیمت شیبا

طبق داده‌های TradingView، شیبا اینو تقریباً 7 درصد از ارزش خود را به دست آورده است و سایر آلت‌ کوین‌ها تقریباً 10 درصد از ارزش خود را به دست آورده‌اند. این بهبود به احتمال زیاد به معکوس فنی بازار که به دلیل شدت اشباع فروش اتفاق افتاد، مرتبط است.

نمودار قیمت شیبا

نمودار قیمت شیبا

فروش شیبا اینو و سایر دارایی‌ها در پایان سال 2021 آغاز شد. از اول ژانویه، بیشتر دارایی‌ها به دلیل ریسک جهانی در بازارهای مالی بین 10 تا 20 درصد ارزش خود را از دست داده‌اند.

اولین نشانه‌های بهبود در قیمت شیبا پس از رسیدن شاخص‌های روند مانند شاخص قدرت نسبی به سطوح اشباع فروش اتریوم و بیت‌کوین ظاهر شد.

شیبا اینو اولین دستاوردها در بازار را نشان می دهد

شیبا اینو اولین کندل با ارتفاع بالاتر را در دو هفته گذشته تشکیل داده است. بر اساس داده‌های بازار، این بازیابی بیشتر توسط معامله گران خرده‌فروشی به جای نهنگ‌ها انجام شد، زیرا دارایی خرید ارز Shiba Inu در بزرگترین آدرس‌های اتریوم از 1.4 میلیارد دلار افزایش نیافته است.

پیش از این، نهنگ‌ها با اضافه شدن بیش از 300 میلیون دلار به آدرس‌هایشان، دوباره شروع به خرید این دارایی کردند. عامل دیگری که به نفع شیبا اینو است، رویدادهای توکن سوزی مداوم است که عرضه کل توکن را کاهش می دهد.

3.7 میلیون SHIB در روز گذشته سوزانده شده است، در حالی که 116 میلیون در 4 روز گذشته سوزانده شده است.

طی 24 ساعت گذشته، 3.7 میلیون SHIB از عرضه بازار حذف شده است، یعنی برای همیشه از گردش خارج شده است، که باعث می شود مقدار باقیمانده SHIB در دست نهنگ ها و دارندگان متوسط ​​ارزشمند تر شود.

داده های Etherscan نشان می دهد که طی چهار روز و نه ساعت گذشته، مقدار بسیار بیشتری SHIB به کیف پول غیرقابل مصرف منتقل شده است. یعنی 116 میلیون توکن میم.

منبع: یوتودی

امتیاز 5/5 - از 7 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه