وب سایت ArtStation

وب سایت ArtStation فرصتی برای نمایش هنرهای دیجیتالی

زمان مطالعه 3 دقیقه

وب سایت ArtStation یک سکوی پرتاب برای هنرمندان می‌باشد. این وبسایت هنرمندان را قادر می‌سازد تا نمونه کارهای خود را به روشی ساده به نمایش بگذارند. آن ها همچنین می‌توانند در این وب سایت از نمونه کار‌های دیگر هنرمندان الهام بگیرند و همچنین به دیگران الهام ببخشند و با فرصت های جدید آشنا شوند و همچنین کارهای خود را مانند فروش نقاشی دیجیتال در اختیار داشته باشند. با اول پرداخت همراه باشید تا بیشتر به شناخت این وب سایت بپردازیم.

وب سایت ArtStation چیست؟

این وبسایت بستری برای هنرمندانی است که در زمینه هنرهای دیجیتالی فعالیت می‌کنند. هنرمندان در این وبسایت پروفایل‌های شخصی دارند که می‌توانند آثار و نمونه کار های خود را در این پروفایل‌ها به اشتراک بگذارند. پروفایل های هنرمندان با دارا بودن آثار هنرمندان، نمونه کاری برای آن ها است که امکان پیدا شدن فرصت‌های شغلی را فراهم می‌کند. در حقیقت، این وبسایت با به نمایش گذاشتن آثار هنرمندان این فرصت را برای آنها ایجاد می‌کند که توسط افراد درستی دیده شوند.

وبلاگ‌های سایت این فرصت را به شما می‌دهند تا کارها و مقالات خود را به اشتراک گذاشته و دیده شوید. تجزیه و تحلیل ها هم این امکان را به شما می‌دهند تا ببینید چه کسانی نمونه کارهای شما را بررسی می‌کنند. شما حتی می‌توانید آثار دیجیتال و یا پرینت شده خود را در این وبسایت به فروش برسانید.

وب سایت ArtStation

وب سایت ArtStation

مزایای استفاده از وب سایت ArtStation

میزبان وبسایت خود باشید

ArtStation به شما یک وب سایت زیبا برای نمونه کارهایتان می‌دهد. و از آن جایی که کاملا با ArtStation یکپارچه شده است، نیازی به نگرانی برای آپدیت آن ندارید. زمانی که شما اثر خود را پست کنید، به صورت اتوماتیک در وبسایت شما منتشر خواهد شد.

مزایا:

  • وبسایت مخصوص به نمونه کارهای خود
  • نام دامنه سفارسی با HTTPS
  • تم‌های زیبا برای نمایش کارهای شما
  • امکان فروش آثار دیجیتال
  • امکان فروش آثار چاپی

توسط افراد درست دیده شوید

بیشتر استخدام کنندگان در این صنعت از هنرمندان جویای کار میخواهند که ArtStation خود را برای آن ها ارسال کنند. چرا که وقتی آثار هنرمندان در این وبسایت باشد، کارگزاران به راحتی میتوانند این آثار را ببینند و با هنرمندان در تماس باشند. در واقع این وبسایت یک رزومه برای هنرمندان است که دسترسی به آن بسیار راحت می‌باشد.

فروش آثار خود

هنرمندان می‌توانند در این وبسایت هم آثار دیجیتال و هم چاپی را به فروش برسانند.

آثار دیجیتال: فقط با چند کلیک می توانید آثار دیجیتالی خود را بارگذاری کنید: مدل‌ها ، براش‌ها ، آموزش‌، بسته های مرجع‌، دارایی و موارد دیگر را شامل می‌شود. محصول شما از طریق انجمن ArtStation تبلیغ می‌شود و برای خرید مستقیم از طریق وب سایت نیز در دسترس است.

آثار چاپی: با استفاده از ArtStation Prints ، می‌توانید مطمئن باشید که بدون هیچ زحمتی‌، محصولات با کیفیت بالا را در صورت داشتن متقای می‌فروشید. فقط باید کار خود را بارگذاری کنید ، نشانه گذاری خود را تنظیم کنید و کار برای فروش چاپی آماده است.

عضویت در وب سایت ArtStation

رشد کنید و به عنوان یک هنرمند شناخته شوید

به چالش‌هایی که در این وبسایت ارائه شده است بپیوندید. در مسابقات هنری دوستانه که توسط متخصصان این صنعت برگزار می‌شود شرکت کنید و نظرات خود را ارائه دهید. با روحیه یادگیری و بهبود خود با دیگر افراد شرکت کننده ارتباط برقرار کنید. ArtStation Learning به هنرمندان این امکان را می‌دهد تا از هنرمندان حرفه‌ای‌تر در زمینه کاری خود یاد بگیرند. در این وبسایت شما به یک کتابخانه از محتواهای در حال پیشرفت دسترسی پیدا می‌کنید تا در هنر خود پیشرفت کنید.

جامعه‌ای مخصوص هنرمندان

ArtStation جامعه‌ای است که با هدف توانمندسازی هنرمندان و ایجاد فرصت‌هایی برای موفقیت‌های بیشتر شکل گرفته است. این مکان برای ارتباط هنرمندان با یکدیگر و به اشتراک گذاشتن کارهای خود با یکدیگر می‌باشد.

عضویت در وب سایت ArtStation

شما برای عضویت در این وب سایت می‌توانید از سه نسخه رایگان (free) ، پلاس (Plus) و پرو (Pro) استفاده کنید. نسخه های پلاس و پرو امکانات بیشتری از نسخه رایگان را شامل میشوند. اگر مایل به استفاده از نسخه‌های پرو و پلاس میبشید می‌توانید در هنگام عضویت در وب سایت ArtStation برای پرداخت هزینه از خدمات پرداخت های ارزی اول پرداخت بهره‌مند شوید. تیم ما همه چیز را برای شما ممکن می‌کند.

امتیاز 5/5 - از 2 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT