دانمارک کشوری امن در دل اروپا با آب و هوای منحصر به فرد و عالی که هر گردشگری را وسوسه میکند. این کشور جز کشورهای اتحادیه شینگن می باشد و بسیاری از متقاضیان سفر به این کشور را ترغیب می کند. برای سفر به این کشور می بایست مدارک و فرم هایی را آماده سازی کنید و به سفارت این کشور ارائه دهید. در ادامه ی مراحل می بایست پرداخت هایی را جهت هزینه ی ویزای این کشور بپردازید. جهت پرداخت هزینه ی ویزای دانمارک می توانید با ویزا و مستر کارت اقدام به پرداخت نمایید.

در این مقاله مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا را با هم بررسی می کنیم. همچنین روش های پرداخت به این سایت را با هم بررسی میکنیم. در صورتی که قصد سفر به این کشور زیبا و مدرن را دارید با ما همراه باشید.

دانمارک را بیشتر بشناسیم

دانمارک در اسکاندیناوی واقع است و در کنار کشورهای سوئد و نروژ قرار دارد. مردم این کشور در رفاه کامل زندگی میکنند و کمترین فاصله ی اختلاف طبقاتی را میان کشورهای اروپایی را دارد. مردم این کشور طبق نظر سنجی ها انجام شده راضی ترین مردم دنیا می باشند. این کشور از تاریخ غنی برخوردار هست و مردم این کشور از نسل وایکینگ ها می باشند. آب و هوای این کشورنسبتا سرد می باشد اما تابستان های رویایی با خود به همراه دارد.

گرین کارت دانمارک چیست

حتما نام گرین کارت را شنیده اید. گرین کارت همان طور که از نامش مشخص است طرحی با عنوان مهاجرت سبز ارائه می کند. کشورهای مختلفی از زرح پذیرش نیروی کار و مهاجر از طریق گرین کارت را ارائه می دهند. هر کشوری در طرح های مهاجرتی خود شرایط خاصی را ارائه می دهد. گرین کارت دانمارک به این صورت می باشد که در صورت پذیرش مدارک و اعطای گرین کارت ابتدا تا 2 سال اجازه ی کار و اقامت در این کشور داده می شود. در صورتی که تمام مواردی که در این کشور مهم می باشد را رعایت کرده باشید می توانید تقاضای تمدید گرین کارت خود را داده و سه سال دیگر اقامت خود را تمدید نمایید.
پس از گذشت این سه سال می توانید تقاضای ویزای دائم نمایید.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای دانمارک

  • مدارک هویتی شامل شناسنامه و پاسپورت
  • سند و گواهی بانکی که تمکن مالی شخصی که قصد سفر را دارد برساند
  • عکس جدید با شرایط خاصی که سفارت دانمارک ارائه می کند
  • ترجمه ی سند ملکی شش دانگ جهت ارائه به سفارت

مراحل اخذ گرین کارت دانمارک

جهت اخذ گرین کارت دانمارک باید 100 امتیاز کسب نمایید. این 100 امتیاز مجموع امتیازاتی می باشد که از موارد زیر محاسبه می شود:

  • سن حدود 15 امتیاز
  • مدرک تحصیلی 30 تا 105 امتیاز
  • آشنایی با زبان انگلیسی تا 30 امتیاز
  • سوابق کاری تا 30 امتیاز
  • سازگاری و تشخیص وفق پذیری با محیط تا 15 امتیاز

جزییات این امر را می توانید از طریق سایت ویزای دانمارک بررسی نمایید. در صورتی با توجه به شرایط بالا به امتیاز 100 یا بالاتر دست یابید شما واجد شرایط دریافت گرین کارت دانمارک می شوید.

ثبت نام در سایت جهت گرین کارت دانمارک

جهت اخذ گرین کارت دانمارک می بایست به سایت nyidanmark.dk مراجعه نمایید و مراحل ثبت نام را انجام دهید. پس از ثبت نام در این سایت می بایست مدارک و فرم های مورد نیاز پر نمایید و هزینه ی ویزای این کشور را پرداخت نمایید.

پرداخت هزینه ی ویزای دانمارک

برای دریافت ویزای دانمارک می بایست هزینه ی سفارت این کشور را به وسیله ی ویزا یا مستر کارت پرداخت نمایید. جهت پرداخت هزینه ی سفارت با ویزا مستر کارت می توانید از خدمات بی نظیر و امن مجموعه ی اول پرداخت استفاده نمایید.

اول پرداخت، با تیمی با سابقه در زمینه ی پرداخت های بین المللی، همواره در کنار شما می باشد. اول پرداخت با افتخار پرداخت های پیپال، ویزا و مستر کارت شما را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید