یکی از سرویس های ویژه که برای دانشجویان در نظر گرفته ایم، سرویس پرداخت های آزمون های بین المللی است. یکی از دغدغه های دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور یا افرادی که قصد مهاجرت دارند شرکت در آزمون ها و یا ارزیابی های بین المللی جهت اخذ مدارک معتبر بین المللی است.

پرداخت آزمون های بین المللی

با داشتن این مدارک بین المللی احتمال پذیرش در دانشگاه و یا موافقت با درخواست ویزای شما بیشتر می شود. با این سرویس دیگر نیازی به نگرانی بابت چگونگی پرداخت هزینه های مربوط به آن آزمون ها و درخواست ها نیست. تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا از مشاوران ما کمک بگیرید. اول پرداخت با بهترین هزینه و سریع ترین زمان، درخواست های شما را انجام می دهد. برای پرداخت هر یک از آزمون های بین المللی؛ کافی است در سایت اول پرداخت ثبت نام نمایید و پس از تایید مدارک خود در اکانت کاربری که کمتر از ۳۰ دقیقه زمان بر می باشد؛ از لینک زیر نسبت به ثبت درخواست سفارش خود اقدام فرمایید‌:

پست های مرتبط
رتبه بندی بهترین دانشگاه های جهان در سال 2018
رتبه بندی بهترین دانشگاه های جهان

تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا از مواردی است که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند. برای اینکه بتوانید بیشتر بخوانید

CV یا رزومه حرفه ای را چگونه بنویسیم و در کجا استفاده کنیم
CV یا رزومه

CV یا رزومه چیست؟ حتما برای شما هم پیش آمده است که در جریان استخدام در شرکت یا پذیرش در بیشتر بخوانید

پرداخت آزمون  بین المللی

ثبت نام در آزمون های بین المللی

بسیاری از دانشجویان و افرادی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور و یا مهاجرت را دارند جهت پذیرش در دانشگاه و یا اقامت نیازمند ارائه مدرک و گذارندن آزمون هایی مانند زبان انگلیسی یا دوره ای خاص هستند. با شرکت در این آزمون ها و اخذ مدارک، روند پذیرش و مهاجرت آسان تر می شود. جهت شرکت در این دوره ها می بایست هزینه های مربوط به آن پرداخت شود. اول پرداخت با استفاده از امکانات خود این کار را برای شما راحت کرده است.

امتیاز 5/5 - از 2 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید