پست های مرتبط
مستر گیفت(MasterCard)
mastercard

در مقالات قبلی در مورد مستر کارت گیفت (mastercard) و ویزا کارت صحبت شد و براساس قولی که به شما بیشتر بخوانید

emoneyonlineservices و نحوه ایجاد حساب کاربری در این سایت
master

با پیشرفت تکنولوژِی و ارتباطات، نحوه خرید کالا و پرداخت ها نیزپیشرفت بسزایی را داشته اند.اگر اهل خرید اینترنتی و بیشتر بخوانید

برای خرید و استفاده از خدمات بسیاری از سایت های خارجی معتبر نیاز به ویزا کارت و مسترکارت است. در بسیاری از موارد تهیه ویزاکارت و مسترکارت برای یک خرید آنلاین مقرون به صرفه نیست. پس ما امکانی را فراهم کرده ایم تا شما بتوانید خدمات مورد نیازتان را از سایت های آنلاین بین المللی دریافت کنید. خرید و استفاده از خدمات سایت های بین المللی هیچ گاه به این آسانی نبوده است. در این مقاله به پرداخت با ویزا کارت می پردازیم.

پرداخت با ویزا کارت

خرید با ویزاکارت و مسترکارت

امروزه بسیاری از فروشگاه ها و مراکز خدماتی معتبر در دنیا از کارت های اعتباری ویزاکارت و مسترکارت برای پرداخت بهره می برند. بسیاری از مراکز خرید، پرداخت هزینه های ویزا، پرداخت های بلیط هواپیما، رزرو هتل و … با استفاده از ویزاکارت و مسترکارت میسر است. از آنجایی که به دلیل تحریم های ناعادلانه امکان داشتن ویزاکارت و مسترکارت برای ایرانیان امکان پذیر نیست، اول پرداخت این امکان را فراهم کرده است که ایرانیان بتوانند هزینه های مربوط به مراکز خدماتی و خرید مختلف را انجام دهند. با استفاده از سرویس خرید با ویزا کارت و مسترکارت اول پرداخت، در سریع ترین زمان و بهترین قیمت، کالا و خدمات خود را دریافت کنید.

خرید از طریق مستر کارت

برای خرید از طریق درگاه ویزا و مستر کارت ؛ کافی است در سایت اول پرداخت ثبت نام نمایید و پس از تایید مدارک در اکانت کاربری خود؛ از قسمت سفارشات > ثبت سفارش جدید > سفارش خرید با ویزت و مستر را ثبت نمایید. سفارش شما در کمترین زمان ممکن بررسی و انجام می شود. همچنین امکان ثبت پرداخت با همه ارزهای رایج دنیا نیز مقدور می باشد.

امتیاز 5/5 - از 2 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید