کسب درآمد دلاری از سایت Preply | تدریس آنلاین

زمان مطالعه 3 دقیقه

امروزه تدریس آنلاین زبان یکی از بهترین شغل‌های فریلنسری در دنیا محسوب می‌شود. قبلا بهترین سایت‌های آموزش زبان برای درآمد ارزی معرفی کرده بودیم. در این مقاله به کسب درآمد دلاری از سایت Preply از طریق تدریس زبان می‌پردازیم.

سایت‌های زیادی مانند سایت TwoSigmas، سایت VIPKID ، سایت Qkids برای تدریس کودکان و نوجوانان آسیای شرقی فعال هستند. سایت‌هایی همچون سایت Italki یا سایت Preply تمرکز خود را بر آموزش زبان بزرگسالان گذاشته‌اند.

سایت Preply چیست ؟

کسب درآمد دلاری از سایت Preply آموزش

سایت Preply یک پلتفرم آموزش زبان به صورت آنلاین است که در سال ۲۰۱۲ در کشور اکراین راه‌اندازی شد و توانست ۱۸۰ هزار دلار سرمایه به خود جذب کند.

تا سال ۲۰۱۸ چندین بار سرمایه‌های چند‌هزار دلاری را به خود جلب کرد و پس از جذب ۴ میلیون دلار سرمایه، دفتر اصلی خود را به آمریکا انتقال داد. امروزه ۴۷ هزار معلم زبان برای ۲۷ زبان مختلف دنیا، در این سایت تدریس می‌کنند و قیمت کلاس‌ها بین ۲ تا ۱۰۰ دلار برای هر ساعت می‌باشد.

کسب درآمد دلاری از سایت Preply

مراحل کسب درآمد دلاری از سایت Preply

برای شروع کسب درآمد ارزی از این سایت بایستی ابتدا به عنوان مدرس زبان در سایت ثبت نام کنید.

۱) هنگام ورود به صفحه اصلی سایت روی گزینه Become a tutor کنید نمایید.

۲) فرایند ثبت نام ساخت اکانت را انجام دهید.

۳) کشور خود را غیر از ایران انتخاب کنید و سطح تدریس خود را هم تعیین کنید. شماره تلفن اجباری نمی‌باشد. گزینه Next را کلیک کنید.

۴) سپس عکس خود را آپلود نمایید.

عکس کسب درآمد دلاری از سایت Preply

۵) اگر مدرکی برای زبان دارید مانند مدرک CELTA را آپلود کنید (هر چند اجباری نیست). داشتن تجربه تدریس و مدارک تحصیلی بیشتر به معنای آن است که می توانید میزان دستمزد خود را از معلمان کم تجربه بالاتر ببرید.

۶) باید یک حساب پی پال معرفی کنید. برای این کار خدمات افتتاح حساب پی پال مجموعه اول پرداخت استفاده نمایید.

خدمات افنناح حساب پی پال

۷) برای مصاحبه در سایت آماده شوید. پس از تکمیل مشخصات، پروفایل شما توسط تیم Preply بررسی می‌شود و وقت مصاحبه تعیین می‌گردد. اگر مصاحبه شما موفقیت آمیز باشد، از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود.

۸) به پروفایل خود بروید و جزئیات بیشتر از جمله ساعاتی که در دسترس هستید و یک فیلم معرفی به پروفایل خود اضافه کنید.

۹) هنگام تدریس در Preply، شما تقریبا بر همه چیز کنترل دارید. شما می‌توانید مبلغ دستمزد خود را تعیین کنند، بر طبق برنامه‌های درسی خود تدریس کنید و از راهکارهای خاص خود برای تماس گرفتن و حفظ دانش آموزان استفاده کنید.

۱۰) پس از کسب درآمد دلاری از سایت Preply ، باید از خدمات نقد کردن درآمد ارزی مجموعه اول پرداخت استفاده کنید تا معادل ریالی آن به حساب بانکیتان واریز شود.

خدمات نقد کردن درآمدهای ارزی

امتیاز 3/5 - از 2 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی