بسیاری از برندهای معتبر دنیا، در ابتدا تولد یک ایده کوچک در سر موسسان آن بوده است. برای مثال شاید هیچ وقت کلنل ساندرز فکر نمی‌کرد که ایده کوچک او تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین ارایه دهندگان رستوران‌های زنجیره‌ای KFC در سراسر دنیا شود. در این میان نقش برخی از مشاغل در پیشرفت این چنین کسب و کارها بی‌تاثیر نبوده است. امروزه بسیاری از صاحبان کسب و کارهای برتر دنیا برای موفقیت روز افزون خود روی به برخی از مشاغل واسطه می‌آورند تا بتوانند محصول یا خدمات خود را در جهت یک برند سازی برتر ارایه دهند. به عنوان مثال در حال حاضر سرمایه گذاران به این آگاهی دست یافته اند که اگر خواهان راه اندازی یک کسب و کار موفق هستند، علاوه بر ایده به کارشناسان حسابداری، تولید محتوا، IT و… نیاز دارند.

در این مقاله سعی می‌شود که به کسب و کارهایی که در حال حاضر توانسته‌اند بسیاری از سهم بازار را متوجه خود سازند، اشاره کنیم.

حسابداری، رتبه اول کسب و کارهای برتر دنیا

1 کسب و کارهای برتر دنیا و میزان سهم هر کدام در درآمد زایی

حسابداری و انجام امور مالیاتی، طی همه این سال ها همواره بعنوان رتبه یک مشاغل دنیا را به خود اختصاص داده است. شاید دلیل آن این باشد که اقتصاد در هر کشور و یا سطح جهانی، هر اندازه هم خراب باشد تمام موسسات وابسته به دولت یا خصوصی نیاز به یک حسابدار دارند. حسن دوم این کار هزینه‌های غیر تولیدی پایین دارد اما مشتریان همیشگی برایشان محفوظ است.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
پست های مرتبط
کسب درآمد اینترنتی را با بهترین 10 روش ممکن شروع کنید
کسب و کار آنلاین

کسب درآمد اینترنتی بهترین و پر درآمد ترین روش های عصر دیجیتال است.اول پرداخت برای شما ده کسب و کار بیشتر بخوانید

آمازون بزرگترین فروشگاه آنلاین دنیا را چقدر میشناسید
آمازون

آمازون را جفری پرستون بیزوس (55 ساله) بنیان گذاری کرد است. جف بیزوس سال 1994 در شهر سیاتل در یک بیشتر بخوانید

این شغل محبوب دنیا، ۱۸/۴ درصد از سهم کل بازار را به خود اختصاص داده است.

مدیریت شرکت و موسسات بازرگانی

2 کسب و کارهای برتر دنیا و میزان سهم هر کدام در درآمد زایی

در ایران عموما به این شغل واسطه گری یا دلالی اطلاق می‌شود. اما جالب است بدانید همین شغل در رتبه دوم کسب و کارهای برتر دنیا قرار می‌گیرد و یکی از پر‌درآمد‌ترین آنها محسوب می‌گردد. برای راه اندازی این شغل شما بیش از آن که به سرمایه کلان نیاز داشته باشید، به روابط اجتماعی بسیار بالا نیازمندید. کافی است با اجاره یک شرکت کوچک، به تنهایی یا با یک الی دو پرسنل دیگر نمایندگی بانک‌ها و یا شرکت‌های هلدینگ برزگ را به عهده بگیرید. این شغل توانسته است بیش از ۱۵/۵ درصد از سهم بازار را به خود اختصاص دهد.

اما اگر می خواهید بیشتر سرمایه گذاری کنید، می توانید با اجاره یک فروشگاه نمایندگی رسمی برندهای معتبر جهان را بگیرید. امروز برند H&M نظر بسیاری از سرمایه گذاران را در سراسر دنیا به خود معطوف ساخته است.

دفاتر مشاور املاک، یکی از کسب و کارهای برتر دنیا

3 کسب و کارهای برتر دنیا و میزان سهم هر کدام در درآمد زایی

این شغل نیز همانند شغل قبلی یک نوع واسطه گری میان فروشنده و خریدار است. در ایران بسیاری از افراد پس از بازنشستگی خود، بعد از گذراندن کلاس‌های مهارتی اقدام به بازگشایی یک دفتر مشاور املاک می‌کنند. این موضوع در سراسر دنیا کمی متفاوت است. جالب است بدانید در خیلی از کشور های دنیا شما می‌توانید در دانشگاه به تحصیل در این رشته بپردازند.

این کار نیز هزینه راه اندازی بسیار پایینی دارد و شما تنها کافی است یک مجوز رسمی فعالیت داشته باشید. سپس می‌توانید با اجاره یک دفتر کار کوچک مشغول به فعالیت شوید.

اجاره خودرو و تجهیزات سفر

4 کسب و کارهای برتر دنیا و میزان سهم هر کدام در درآمد زایی

اگر به سراغ این شغل می‌روید باید به شما آفرین گفت. این شغل از ریسک‌ها و خطرهای خاصی برخوردار است، اما نمی‌توان سود آن را نادیده گرفت. جالب است بدانید آمار و درصد کشورها و جوامع در حال توسعه برای استقبال از این شغل بسیار بالاتر است. این شغل از کل سهم بازار ۱۴/۵۵ درصد را به خود اختصاص داده است.

شما می توانید خدمات اجاره خورو و بقیه تجهیزات سفر را از این لینک دنبال کنید.

وکالت

5 کسب و کارهای برتر دنیا و میزان سهم هر کدام در درآمد زایی

در دنیای پر هیاهوی امروزی داشتن یک وکیل بسیار ضروری و کارساز خواهد بود. هر کسی که تا به حال اقدام به استخدام وکیل کرده است به خوبی می داند که از هزینه بالایی برخوردار است. وکالت نیز همانند حسابداری از جمله مشاغلی است که هزینه تولیدی پایینی دارد. این شغل بیش از ۱۴/۴۸ درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده است.

حال که با کسب و کارهای برتر دنیا آشنا شدید، می‌توانید از خدمات سایت اول پرداخت استفاده کنید.

امتیاز 5/5 - از 9 رای

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید