هنگام تحقیق در مورد بهترین ابزار های دیجیتال SEO احساس سردرگمی می‌کنید؟ همه ما در مقطعی آنگونه بودیم، ساعت‌های بی‌شماری تحقیق کرده‌ایم، سعی کرده‌ایم ده‌ها ابزار SEO را مقایسه کنیم، حتی بیش‌تر از ابتدای تحقیق خود احساس سردرگمی می‌کنیم. نمی‌دانیم کدام ابزار بهتر است. دیگر نگران نباشید، ما تصمیم گرفتیم با این مقاله به تولیدکنندگان محتوی دیجیتال کمک کنیم تا بهترین برنامه را پیدا کنند. در طی این تحقیق، ما بهترین ابزار های SEO را جمع آوری کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را تقویت کرده و عملکرد SEO خود را بالا ببرید.

لیست بهترین ابزار های SEO

طبق تجزیه و تحلیل ما، این ۵ ابزار برتر SEO در بازار ۲۰۲۱ هستند. برای همه ابزار های SEO، ما سناریویی را در نظر گرفته‌ایم که می‌تواند برای شما مفید باشد. خب به عنوان آخرین نکته می‌گویم که آنها به ترتیب خاصی مرتب نشده‌اند.

پست های مرتبط
الگوریتم های گوگل می توانند تشخیص دهند چه زمانی منابع در مورد یک واقعیت توافق دارند
تشخیص صحیح بودن مطلب توسط الگوریتم های گوگل

الگوریتم Multitask Unified Model (MUM) گوگل اکنون قادر است تشخیص دهد که چه زمان چندین منبع با کیفیت بالا بر بیشتر بخوانید

خرید اکانت kwfinder | پرداخت در سایت kwfinder
خرید اکانت kwfinder

اکانت kwfinder یکی از بهترین ابزارهای تحقیق کلمه کلیدی می باشد. با خرید اکانت kwfinder این امکان برای شما فراهم بیشتر بخوانید

۱. Spyfu

1 لیست بهترین ابزار های SEO برای پیشرفت در کسب و کار

Spyfu یکی از بهترین ابزار های SEO است و خدمات، تحقیقات PPC، جستجوی کلمات کلیدی، SERP checker و نمای کلی دامنه را ارائه می‌دهد. یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های آن Spyfu Kombat است. در وبلاگ Kombat Overview (کلمات کلیدی مشترک)، از Kombat به عنوان “شروع آسان و غافلگیر کننده” توصیف شده است.

این ابزار توسط G2crowd به عنوان “یکی از ۵۰ محصول برتر برای بازاریابی در سال ۲۰۲۰” طبقه بندی شده است.

با افزودن این ابزار به کیت خود، می‌توانید هر دامنه‌ای را جستجو کرده و در هر وبسایتی که دامنه‌اش در Google نشان داده می‌شود، اطلاعات را بررسی کنید. همانطور که در وبسایت Spyfu ذکر شده است، با این ابزار می‌توانید “هر کلمه کلیدی را که در Adwords وجود دارد، هر رتبه بندی طبیعی و هر نوع تبلیغ را در ۱۴ سال گذشته مشاهده کنید. علاوه بر این، می‌توانید نحوه ارتباط با این دامنه‌ها را پیدا کنید. از طریق روش‌های آنلاین و سنتی مانند رسانه‌های اجتماعی، ایمیل، تلفن و آدرس راهنمایی بگیرید.

نحوه استفاده درست از Spyfu: برنامه‌ی Spyfu Kombat هنگام تحقیقات کلمات کلیدی می‌تواند بسیار مفید باشد. به عنوان مثال، شما یک مشتری دارید که می‌خواهد بداند رقبای آنها از چه کلمات کلیدی استفاده می‌کنند تا در برنامه‌های آینده از آن کلمات استفاده کنند. علاوه بر این، مشتری شما یک کمپین PPC در حال اجرا دارد و می‌پرسد آیا امکان بهبود عملکرد وجود دارد یا نه.

هنگام استفاده از Spyfu Kombat  تنها کاری که باید انجام دهید این است که دامنه مشتری خود را وارد کرده و آن را با حوزه رقیب مقایسه کنید. با انجام این کار، می‌توانید دریابید که مشتری شما از کدام کلمات کلیدی استفاده نمی‌کند و ایراد کارش در چیست. پس از به دست آوردن این اطلاعات، مشتری شما می‌تواند محتوای جدیدی تولید کند که کلمات کلیدی با عملکرد بهتر را مورد استفاده قرار بدهد.

از منظر PPC ،Spyfu Kombat می‌تواند به شما در تشخیص کلمات بیهوده برای حذف و جایگزینی آنها با کلمات کلیدی موثر کمک کند. به طور خلاصه، با استفاده از این برنامه شما بهترین جاسوس بازاریاب دیجیتال در صنعت خواهید شد.

01 لیست بهترین ابزار های SEO برای پیشرفت در کسب و کار

قیمت گذاری Spyfu: این عکس قیمت‌ها را در مارس ۲۰۲۰ نشان می‌دهد. قیمت روز را در وبسایت Spyfu مشاهده کنید. اگر تشخیص دادید که این ابزار برای شما مناسب نیست، ۳۰ روز ضمانت بازگشت پول وجود دارد.

۲. SEMRush

021 لیست بهترین ابزار های SEO برای پیشرفت در کسب و کار

SEMRush یک مجموعه کامل و جامع است که به بهینه سازی گردش کار شما کمک می‌کند. این برنامه شامل ابزار‌های SEO، تبلیغات، رسانه‌های اجتماعی، محتوا، تحقیقات رقابتی و گزارش است.

بر اساس وب سایت SEMRush” ،SEMrush با توجه به جوایز تحقیقات ایالات متحده ۲۰۱۹، MENA Search Awards 2019 و SEMY Awards 2019 به عنوان بهترین مجموعه SEO شناخته می‌شود. بر اساس جوایز بازاریابی تعاملی ۲۰۱۹ نیز بهترین ابزار دیجیتال است.”

این برنامه بیش از ۶ میلیون کاربر دارد که برخی از آنها eBay ،Philips ،HP ،Quora و بسیاری شرکت‌های بزرگ دیگر هستند. یک لیست بلند و بسیار تاثیرگذار. منصفانه بگوییم SEMRush  یکی از محبوب‌ترین و مطمئن‌ترین ابزار‌ها در این زمینه است.

02 لیست بهترین ابزار های SEO برای پیشرفت در کسب و کار

قیمت گذاری SEMRush: این تصویر در اکتبر ۲۰۲۰ گرفته شده است. توصیه می‌کنیم صفحه قیمت SEMRush را برای اطلاع از جدیدترین قیمت‌ها بررسی کنید. یک دوره آزمایشی رایگان ۷ روزه وجود دارد.

نحوه استفاده بهینه از SEMRush: هنگامی که مشتری از شما می‌خواهد یک حسابرسی پیوند ایجاد کنید، SEMRush بهترین گزینه شما برای انجام این کار است. با استفاده از این ابزار، می‌توانید یک گزارش جامع از رقبای مشتری خود تهیه کنید. به شما امکان می‌دهد بک لینک‌‌های مشتری خود را با حداکثر ۵ دامنه مقایسه کنید. علاوه بر این، می‌تواند به شما در کشف فرصت‌های ارتباط مجدد و پاکسازی مشخصات پیوند مشتری کمک کند.

۳. MOZ Pro

3 لیست بهترین ابزار های SEO برای پیشرفت در کسب و کار

با توجه به وب سایت MOZ Pro ،Moz Pro به عنوان “مجموعه SEO همه کاره مطمئن” معرفی می‌شود که برای هر نیازی که شما در راه موفقیت دارید راه حل‌های SEO ارائه می‌دهد. لیست مختصری از ویژگی‌های Moz Pro عبارتند از: ردیابی رتبه، بازدید سایت، تجزیه و تحلیل پیوند‌های پشتیبان، جستجوی کلمات کلیدی و موارد دیگر. پس از ثبت نام در MOZ Pro، شما به امکانات MozBar (نوار ابزار SEO برای Chrome) دسترسی کامل پیدا می‌کنید. امکانات این نوار عبارتند از: ردیابی کلمات کلیدی در موتور‌های جستجوی متعدد، بینش SEO و پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته است.

برخی از شرکت‌هایی که از Moz Pro استفاده می‌کنند: Otter ،Razorfish ،Zillow و بسیاری دیگر هستند. جیسون نورمی، مدیر بازاریابی Zillow در وب سایت Moz Pro اشاره می‌کند که این ابزار داده های لازم را برای توجیه پروژه‌ها و استراتژی ها به تیمش داده است. علاوه بر این، آنها را در پیگیری تلاش‌های خود کمک کرده است.

نحوه استفاده بهینه از MOZ Pro: هنگامی که در حال بررسی برای رفع مشکلات رایج فنی SEO مشتری خود هستید، به MOZ Pro فرصت دهید. MOZ Pro به شما در پیدا کردن مشکلات فنی SEO کمک می‌کند و همچنین نحوه رفع آنها را نشان می‌دهد.

MOZ Pro با اولویت بندی مسائل به شما کمک می‌کند تا مطمئن شوید ابتدا به کار کسانی که به کمک فوری شما نیاز دارند رسیدگی کنید.

03 لیست بهترین ابزار های SEO برای پیشرفت در کسب و کار

قیمت گذاری Moz Pro: این تصویر در اکتبر ۲۰۲۰ گرفته شده است. توصیه می‌کنیم وبسایت MOZ Pro را برای دانستن جدیدترین قیمت گذاری، مشاهده کنید. یک دوره آزمایشی ۳۰ روزه رایگان وجود دارد.

۴. Ahrefs

4 لیست بهترین ابزار های SEO برای پیشرفت در کسب و کار

 همانطور که در وب سایت Ahrefs توضیح داده شده است، این ابزار “مجموعه همه کاره SEO” است که در آن می‌توانید وبسایت خود را بهینه کنید، رقبای خود را تجزیه و تحلیل کنید، جستجو‌های مشتریان خود را مطالعه کنید، محتوای برتر صنعت خود را تجزیه و تحلیل کنید و پیشرفت رتبه خود را پیگیری کنید. نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد این است که Ahrefs مطالب آموزشی رایگان ارائه می‌دهد که هر کسی می تواند بدون هزینه به آن دسترسی پیدا کند. پس از تصمیم گیری در مورد اینکه Ahrefs ابزار مناسبی برای شما است، می‌توانید برای دوره آزمایشی ۷ روزه ثبت نام کنید.

نحوه استفاده بهینه از Ahrefs: فرض کنید شما در حال آماده شدن برای راه اندازی وبلاگ جدید شرکت خود هستید، اما هیچ ایده‌ای ندارید که در مورد آن چه بنویسید. با کاوشگر محتوای Ahref، می‌توانید بهترین عملکرد را در مقابل رقبای خود داشته باشید و آنها را پشت سر بگذارید.

همانطور که در وب سایت Ahref  نشان داده شده است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که ایده کلی خود را در نوار جستجوی ابزار تایپ کنید و لیستی از محتویات پیشنهادی به شما نشان داده می‌شود. علاوه بر آنها قادر خواهید بود، موضوعات کم رقابت و چشم اندازهای ایجاد لینک را پیدا کنید.

04 لیست بهترین ابزار های SEO برای پیشرفت در کسب و کار

قیمت گذاری Ahrefs: این تصویر در اکتبر ۲۰۲۰ گرفته شده است. توصیه می‌کنیم برای اطلاع از جدیدترین اطلاعات، صفحه قیمت Ahrefs را بررسی کنید. یک دوره آزمایشی ۷ روزه با قیمت ۷ دلار وجود دارد

۵. Google Keyword Planner

5 لیست بهترین ابزار های SEO برای پیشرفت در کسب و کار

ابزار Google Keyword Planner یک وسیله عالی برای ایجاد یک لیست کلیدی قوی است. این ابزار PPC شما را به خوبی آغاز می‌کند. به طور کلی، همه ما یک نظر هستیم که مجموعه Google Ads ابزار پیشرو در PPC و SEO است، اما در این مقاله، ما تمرکز خود را بر Google Keyword Planner انتخاب کردیم. به گفته وبسایت Google Keyword Planner، “با استفاده از ابزار کلمات کلیدی Google Ads، می‌توانید کلمات کلیدی و ایده‌های تبلیغات را جستجو کنید، نحوه عملکرد کلمات کلیدی را ببینید و حتی لیست کلمات کلیدی را برای ایجاد موارد جدید ترکیب کنید.”

هنگام استفاده از این ابزار، چهار گزینه برای انتخاب دارید. برای ایجاد ایده‌های جدید می‌توانید با تایپ کردن عبارت، وبسایت یا دسته بندی، کلمات کلیدی جدیدی را جستجو کنید. همچنین می‌توانید دو لیست جداگانه که وارد کرده‌اید ترکیب کنید تا ترکیب کلمات کلیدی جدیدی ایجاد شود. علاوه بر این، می‌تواند روند‌های تاریخی و میزان جستجوی کلمات کلیدی را به شما نشان دهد. در نهایت، می‌تواند با ارائه پیش بینی عملکرد لیست کلمات کلیدی شما بر اساس میانگین پیشنهادات و بودجه شما، پیش بینی عملکرد کلی و هزینه را به شما ارائه دهد.

نحوه استفاده بهینه از Google Keyword Planner: برای شروع جستجوی کلمات کلیدی، آدرس وبسایت مشتری خود را در ابزار وارد کنید تا لیستی از کلمات کلیدی را در اختیار شما قرار می‌دهد. بر اساس نتایج، شما قادر خواهید بود کلمات کلیدی را بر اساس پارامتر‌های مختلف، مانند جستجوها ​​یا رقابت سازماندهی کنید. علاوه بر این، می توانید عبارتی را که فکر می کنید می تواند یک کلمه کلیدی کلیدی باشد، اضافه کنید تا همچنین آمار مربوط به آن عبارت خاص را در اختیار شما قرار دهد.

به جای استفاده از دامنه مشتری، می‌توانید یک ایده کلی نیز تایپ کنید. همانطور که در زیر نشان داده شده است، در این مورد کلمه مورد استفاده “چکمه” بود. در نتایج می‌توان لیستی از کلمات کلیدی ایجاد شده توسط این ابزار از جمله تعداد جستجو های متوسط ​​برای هر کلمه کلیدی و سطح رقابت را مشاهده کرد.

قیمت گذاری Keyword Planner Google: برنامه‌ی Google Keyword Planner یک ابزار رایگان است که می‌توانید با ایجاد حساب Google Ads به آن دسترسی پیدا کنید.

بهترین ابزار های SEO | نتیجه

به طور کلی، تمامی این ابزار ها از نظر آنچه می‌توانند به شما ارائه دهند شبیه به هم هستند. اگرچه کاملاً شبیه به هم نیست، اما می‌توانیم یک پیشنهاد کلی از ابزار SEO ارائه دهیم. از جاسوسی‌های Spyfu در وبسایت رقیب مشتری شما تا Google Keyword Planner که کلمات کلیدی و پرجستجو را در اختیار شما قرار می‌دهد. فکر کنم همگی موافق هستیم که همه این ابزار‌ها خارق العاده‌ای هستند.

هنگامی که برای ابزار‌های SEO برتر تحقیق می‌کردیم، بسیار شگفت آور بود که طبق مجله موتور‌های جستجو در سال ۲۰۲۰ بیش از ۱۰۰ ابزار SEO وجود دارد! بنابراین انتخاب ابزار مناسب، به تجربه کاربری و نیاز‌های شما مربوط می‌شود.

حال که با بهترین ابزار های SEO آشنا شدید، اگر قصد خرید از سایت‌های معرفی شده را دارید می‌توانید از خدمات خرید با پی پال سایت اول پرداخت استفاده کنید.

خرید با پی پال

امتیاز 5/5 - از 7 رای

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید