از زمانی که استوری در اینستاگرام در آگوست ۲۰۱۶ معرفی شد، نحوه استفاده مردم و برند‌ها از اینستاگرام کاملاً تغییر کرده است. در ادامه به مدیریت استوری اینستاگرام با اپلیکیشن Buffer می‌پردازیم.

روزانه بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر اینستاگرام، از استوری استفاده می‌کنند و فرصت‌های زیادی برای تولید محتوا را برای بازاریابان فراهم کرده است: چه بخواهید اینگیجمنت ریت خود را بیش‌تر کنید، چه فالوورهای خود را افزایش دهید یا اینکه جدیدترین محصولات خود را تبلیغ کنید و بفروشید، می‌توانید این کارها را با استوری اینستاگرامتان انجام دهید.

اکنون می‌توانید در اینستاگرامتان به صورت مستقیم توسط Buffer، یا به صورت وب و یا در تلفن همراه خود، استوری بگذارید. همین حالا به صورت رایگان امتحانش کنید.

معرفی Buffer برای مدیریت استوری اینستاگرام

21 مدیریت استوری اینستاگرام با اپلیکیشن Buffer آموزش کار با Buffer

Buffer به شما کمک می‌کند با خیال راحت برای اینستاگرامتان استوری آماده کنید و به اشتراک بگذارید.

با استفاده از Buffer می‌توانید به راحتی استوری‌های خود را مرتب کنید و پیش نمایشی از آن را ببینید، تا مطمئن شوید که آن‌ها به آن ترتیبی که شما می‌خواهید، ارسال می‌شوند. برای جلوگیری از اشتباه نوشتاری که ممکن است هنگام پست گذاشتن به صورت عجله‌ای یا هنگام انجام کاری پیش آید، می‌توانید کپشن‌های خود را از قبل بنویسید. و زمانی که قرار است پستی بگذارید، تصاویر و فیلم‌ها به تلفن شما ارسال می‌شود، بنابراین مجبور نیستید زمانی برای جستجوی تصاویر در گالری دوربین خود تلف کنید.

چگونه با Buffer در اینستاگرام، استوری بگذارید

23 مدیریت استوری اینستاگرام با اپلیکیشن Buffer آموزش کار با Buffer

با استفاده از Buffer می‌توانید استوری های اینستاگرام خود را زودتر از موعد طراحی کنید، پیش نمایشی از آن را ببینید و برای آن زمان تعیین کنید و سپس همه چیزهای لازم برای پست کردن را به همراه یک پیام برای اطلاع رسانی دریافت کنید.

می‌توانید یک نمونه‌ی اولیه از پست‌های خود بسازید، یک کپشن از قبل بنویسید و زمانی را که می خواهید استوری‌های خود را پست کنید، آن را انتخاب کنید. سپس، وقتی که زمان تعیین شده شما برای پست گذاشتن فرا برسد، Buffer به شما یادآوری می‌کند و آنچه برای استوری گذاشتن لازم دارید را نیز برایتان ارسال می‌کند.

حال نحوه کار آن را توضیح می‌دهم:

۱. زبانه استوری را باز کنید

1 مدیریت استوری اینستاگرام با اپلیکیشن Buffer آموزش کار با Buffer

استوری‌ها به صورت منظم در داشبورد انتشار در Buffer شما قرار دارند. اگر به اکانت اینستاگرامتان متصل هستید، می‌توانید آن را در زیر زبانه استوری پیدا کنید.

۲. Add to Story

2 مدیریت استوری اینستاگرام با اپلیکیشن Buffer آموزش کار با Buffer

برای ایجاد استوری، افزودن به استوری را انتخاب کنید تا محیط ساخت استوری برای شما باز شود.

۳. Add Media Files

پست های مرتبط
محصول پرفروش خود را محبوب تر کنید و کیفیت فروش را بیشتر

پیش درآمد شاید بار و بارها از خود پرسیده باشید. چگونه می توانیم یک محصول پرفروش داشته باشیم؟ راه کار بیشتر بخوانید

sms را با خطی غیر از خط ایران دریافت کرده و ثبت نام شوید

مشکلات احراز هویت آیا تا به حال به فکر دریافت sms جهت احراز هویت برای سایت هایی که خدمات را بیشتر بخوانید

3 مدیریت استوری اینستاگرام با اپلیکیشن Buffer آموزش کار با Buffer

پس از باز شدن صفحه استوری، کار بعدی شما، بارگذاری محتوا است. برای بارگذاری تصاویر و فیلم‌ها در استوری خود، Add Media Files را انتخاب کنید. برای ساختن یک استوری می‌توانید حداکثر ۱۰ فایل صوتی و تصویری را بارگذاری کنید.

۴. استوری خود را مرتب کنید

04 مدیریت استوری اینستاگرام با اپلیکیشن Buffer آموزش کار با Buffer

فایل‌هایتان را به شکلی که می‌خواهید در کنار هم قرار دهید تا بتوانید استوری مورد نظر خود را تجسم کنید و ترتیب دهید. در نهایت می‌توانید موقعیت تصاویر و ویدیوهایتان را نیز تعیین کنید.

۵. به هر فایل یک یادداشت اضافه کنید

05 مدیریت استوری اینستاگرام با اپلیکیشن Buffer آموزش کار با Buffer

وقتی فایل‌های بارگذاری شده آماده شدند و در انتظار پست شدن هستند، باید برای آن یادداشتی آماده کنید. می‌توانید از یادداشت‌ها برای آماده کردن کپشن یا یادآوری به خود برای اضافه کردن استیکر، نظرسنجی، آهنگ یا هشتگ به پست خود، استفاده کنید. وقتی برای تکمیل پست، نوتیفیکیشنی از طریق تلفن همراه برای شما ارسال می‌کند، یادداشت‌هایتان در حافظه موقت، برای استفاده آسانتر شما کپی می‌شود.

۶. پیش نمایش استوری خود را ببینید

06 مدیریت استوری اینستاگرام با اپلیکیشن Buffer آموزش کار با Buffer

برای اینکه ببینید استوری شما چگونه به نظر می‌آید، می‌توانید از دکمه پیش نمایش استفاده کنید.

توجه: حتی وقتی پستی در اینستاگرام گذاشتید، می‌توانید هر تصویر یا ویدئو را دوباره تنظیم کنید و تغییر مکان دهید.

۷. برای استوری خود زمان تعیین کنید

07 مدیریت استوری اینستاگرام با اپلیکیشن Buffer آموزش کار با Buffer

برای تعیین زمان و تاریخ از دکمه Schedule Story استفاده کنید. روز و ساعتی را که می‌خواهید استوری خود را پست کنید، انتخاب کنید و ما در آن زمان برای شما یک پیام آگاه سازی به همراه همه چیزهایی که برای تکمیل پست در اینستاگرام نیاز دارید، ارسال خواهیم کرد.

همچنین می‌توانید با استفاده از برنامه Buffer روی تلفن همراه، برای استوری خود زمان تعیین کنید، که اگر محتوای ذخیره شده در تلفن همراه خود دارید برای شما گزینه بسیار خوبی است.

اکنون با یک دوره آزمایشی ۱۴ روزه، از Buffer برای استوری‌های اینستاگرامتان امتحان کنید.

تعیین زمان برای استوری‌های اینستاگرام چگونه می‌تواند به تجارت شما کمک کند؟

استوری اینستاگرام به ابزاری قدرتمند برای بازاریابان برای افزایش بازدید خود، افزایش اینگیجمنت با دنبال کننده‌های خود و حتی فروش محصولاتشان، تبدیل شده است.

اما استوری‌ها فقط ۲۴ ساعت باقی می‌مانند، و تولید و پست کردن محتوای جدید روزانه می‌تواند کاری چالش برانگیز باشد. اگر مشغول تولید محتوا باشید، باید همه‌ی آنچه دارید را در یک مکان نگه دارید یا همچنین برای یادآوری پست گذاشتن در میان کارهای روزانه شما، زمان بندی می‌تواند به شما کمک کند.

ویژگی‌های Buffer برای مدیریت استوری اینستاگرام

22 مدیریت استوری اینستاگرام با اپلیکیشن Buffer آموزش کار با Buffer

۱. استوری‌هایتان را در وب یا تلفن همراه طراحی کنید

چه در حال کار باشید و چه پشت میز کار خود نشسته باشید، Buffer به شما امکان می‌دهد استوری‌های خود را از وب و تلفن همراه (با استفاده از برنامه Buffer) طراحی و زمان بندی کنید. با این کار پست کردن استوری‌ها وقتی زمان آن فرا می‌رسد آسان‌تر می‌شود، زمان بیشتری برای فکر کردن در مورد محتوای خود دارید و دستیابی به اهداف اینستاگرامتان را برای شما راحت‌تر می‌کند.

۲. بارگذاری تعداد زیادی از تصاویر و ویدئوها

هنگامی که با برخی از مشتریان خود در مورد روند ساخت استوری مصاحبه کردیم، یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که متوجه شدیم، منظم کردن و ذخیره کردن همه عکسها و فیلم‌هایی است که آن‌ها می‌خواستند در استوری‌های خود قرار دهند.

با استفاده از Buffer برای استوری ایسنتاگرام، می‌توانید حداکثر ۱۰ عکس و فیلم را در هر یک از استوری‌های برنامه ریزی شده خود، بارگذاری کنید. دیگر در فایل‌ها یا درایوهای مختلف به جستجوی محتوای خود نمی‌پردازید یا نیاز نیست همه چیز را قبل از انتشار به گالری دوربین خود انتقال دهید.

۳. پیش نمایشی از استوری‌ها

آیا می‌خواهید ببینید که استوری شما پس از انتشار چگونه به نظر می‌رسد؟ Buffer به شما امکان می‌دهد قبل از انتشار، استوری خود را تجسم کنید و نظم دهید. پس از بارگذاری همه فایل‌ها، می‌توانید فایل‌های خود را برای اطمینان از اینکه آنطور که شما می‌خواهید منتشر می‌شوند، بررسی کنید.

۴. لینک‌ها و کپشن‌ها را آماده کنید

در کنار بارگذاری تصاویر و ویدیو ها در Buffer، می‌توانید یادداشت‌هایی که شامل لینکها و کپشن‌های هر استوری می‌باشد را نیز اضافه کنید. از پیش نوشتن کپشن‌ها می‌تواند باعث جلوگیری از اشتباهات املایی شود و همچنین مطمئن می‌شوید که استوری شما دقیقاً همانطور که برای آن برنامه ریزی کرده‌اید پست می‌شود.

پس از افزودن یادداشت‌های خود، می‌توانید پیش نمایش استوری خود را ببینید تا قبل از انتشار مطمئن شوید همه چیز عالی است.

Buffer برای استوری‌های اینستاگرام در Publish Premium و برنامه‌های Business موجود است. چه تازه وارد باشید و چه از قبل از Buffer استفاده کرده‌اید، می‌توانید همین حالا از دوره آزمایشی رایگان ۱۴ روزه استفاده کنید.

حال که مدیریت استوری اینستاگرام با آپلیکیشن Buffer را یاد گرفتید اگر قصد خرید دارید می‌توانید از خدمات خرید با پی پال و خرید با ویزا کارت سایت اول پرداخت استفاده کنید.

امتیاز دهید

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید