joker سایتی ایده آل و معتبر برای خرید دامین
4.7 (93.61%) 72 votes

خرید دامین اولین اقدامی است که برای راه اندازی هر سایتی لازم است که انجام دهیم. انتخاب دامین مناسب و متناسب با فعالیت شما می تواند آینده ی کاری شما را تضمین کند. بهتر است که نام دامین را طوری انتخاب نمایید که ضمن معرفی سایت شما در ذهن مخاطبان ماندگار شود. در این بین انتخاب نام دامنه ی مناسب و همچنین خرید از سایت معتبر می تواند برای شما بسیار مهم باشد. در مقالات قبلی به معرفی سایت های معتبر در زمینه ی خرید دامین مانند onlinenic و namecheap پرداختیم. در این مقاله قصد داریم به معرفی سایت joker بپردازیم.

اگر برایتان مهم می باشد که از چه سایتی دامین میخرید. این سایت تا چه حد اعتبار لازم را برای فعالیت شما دارد پیشنهاد می کنیم در این مقاله با ما همراه باشید تا با سایت joker آشنا شویم.

آشنایی با سایت joker

این سایت فعالیت خود را از سال 1997 در آلمان آغاز کرد. همین امر نشان دهنده ی قدمت زیاد این سایت می باشد. در واقع این سایت از پیشگامان ارائه ی دامین می باشد. این سایت توانست اعتبار نامه ی ICANN در سال 2001 را دریافت کند. تمامی دامین هایی که این سایت ارائه می دهد تحت امنیت این سایت قرار می گیرند. تا همینجا می توانیم بگوییم که با سایتی معتبر رو به هستیم.

خرید دامین تنها با چند کلیک

برای خرید دامین از این سایت کافی است تا چند کلیک انجام دهید. ثبت نام در این سایت بسیار راحت است و می توانید با ورود ایمیل و رمز عبور در این سایت ثبت نام نمایید. برای خرید دامنه ی مورد نظر خود کافیست تا نام دامنه ی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. با انتخاب نام دامنه شما می توانید به راحتی اقداام به خرید نمایید. تمامی دامنه های موجود با پسوند های مختلف برای دامنه ی انتخابی شما نمایش داده می شود و می توانید از بین آن ها بهترین را انتخاب نمایید.

joker

پرداخت سایت joker با پیپال و ویزا کارت

خرید دامنه نیزمند پرداخت هزینه ی آن می باشد. قیمت های این سایت بسیار رقابتی می باشند و خیالتان را از بابت قیمت راحت می کند. این سایت از درگاه ویزا و پیپال استفاده می کند. برای پرداخت های خود کافی است تا دامین مورد نظر خود را در سبد خرید خود قرار دهید و بقیه مراحل را به ما بسپارید. چه از درگاه پیپال و چه از درگاه ویزا مستر کارت کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن اقدام به پرداخت برای محصول مورد نطر شما می کنند.

اول پرداخت، انتخاب اول در پرداخت های بین المللی با افتخار در کنار شما می باشد. امیدواریم در پرداخت های آینده ی شما بتوانیم با بهترین و سریع ترین خدمات در کنار شما همراهان باشیم.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید