آموزش از طریق بازی یکی از بهترین شیوه‌ها برای تربیت کودکان است همچنین این نوع بازی‌ها کمک زیادی به افرادی که دارای بیماری‌های خاص (مانند: فوبیا، آلزایمر و سندروم ) می‌کند. در ادامه به فروش بازی های آموزشی برای بیماری های خاص و بچه‌ها با سایت focusgames.com می‌پردازیم.

آشنایی با سایت focusgames.com

1 فروش بازی های آموزشی برای بیماری های خاص و بچه ها با focusgames.com

focusgames یک شرکت ساخت بازی‌های رومیزی و ویدئویی آموزشی است که از سال ۲۰۰۴ شروع به کار کرده و از آن سال حدود ۶۰ گیم ساخته است.

focusgames بازی‌های “جدی” می‌سازد که تفکر و رفتار افراد را تغییر می‌دهد. از آنها در آموزش، مراقبت‌های بهداشتی و مشارکت‌های مردمی در سراسر جهان استفاده می‌شود. آن‌ها شواهد قدرتمندی دارند که نشان می‌دهد بازی‌هایشان تفکر و رفتار را تغییر می‌دهند و بر روی بیماری‌های خاص تاثیرگذار هستند. بازی‌هایی آن‌ها افراد را به یادگیری و پیشرفت را تشویق می‌کنند و بسیار سرگرم کننده هستند.

بازی‌های focusgames یک روش بسیار موثر برای کشف و بحث در مورد مسائل مهم، مفاهیم و چالش‌ها است. بازی‌های آن‌ها با هدفی جدی و نتایج روشن باعث ایجاد لذت و شوق در کودکان و افراد با بیماری‌های خاص می‌شوند.

چند نمونه از بازی های آموزشی سایت focusgames

2 فروش بازی های آموزشی برای بیماری های خاص و بچه ها با focusgames.com

با بازی‌های رومیزی آموزشی focusgames یادگیری را به یاد ماندنی، لذت بخش و موثر کنید. این بازی‌ها بازیکنان را به بحث در مورد ایده‌های جدید، به اشتراک گذاشتن دانش و یادگیری از یکدیگر تشویق می‌کند، آن‌ها انعطاف پذیر، قابل حمل هستند و به هیچ یک از تسهیلگران متخصص نیازی نیست.

Biobanking Game: طراحی شده برای کمک به بیماران سرطانی.

The Emotion Game: طراحی شده برای کمک به کودکان در بیان احساساتشان و آنچه ممکن است بخواهند انجام دهند، تا احساسات خود را مدیریت و کنترل کنند.

Windrush Game: بازی قصه گویی طراحی شده برای کمک به کودکان با مشکل تمرکز و یادگیری.

First Aid Game: به کارکنان کمک می‌کند تا مهارت‌های کمک‌های اولیه و مدیریت حوادث را ارتقا دهند.

Highway to Health: به کودکان و بزرگسالان کمک می‌کند تا در مورد زندگی سالم و انتخاب سبک زندگی اطلاعات کسب کنند.

Game of Medieval Life: بازی تاریخ برای کودکان با هدف درک که زندگی برای مردم عادی قرون وسطی و مردم نه چندان معمولی چگونه بوده است.

Game of Stools: پیشگیری و مدیریت کلستریدیوم دیفیسیل را بهبود ببخشید.

حال که با بازی های آموزشی سایت focusgames.com آشنا شدید اگر قصد خرید این بازی‌ها برای کودکان و افراد دارای بیماری‌های خاص را دارید می‌توانید از خدمات خرید با پی پال سایت اول پرداخت استفاده کنید.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید