دنیای IT روز به روز در حال گسترش و پیشرفت می‌باشد و سایت‌های زیادی به صورت تصاعدی در حال ایجاد می‌باشند. در این بین سایت‌های زیادی هم در زمینه‌ی ارائه‌ی هاست و دامین فعالیت می‌کنند و احتمال زیاد شما هم برای خرید هاست، دامین یا حتی SSL اقدام کرده‌اید. بسیاری از سایت‌های ایرانی دامین را از سایت‌های مرجع تهیه کرده و با قیمتی گزاف به هموطنان می‌فروشند. در این بین خرید دامین از Onlinenic (آنلاینیک) یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید مستقیم و بی‌واسطه دامین می‌باشد.

سایت‌هایی مانند Name.com و Namecheap و Onlinenic از جمله‌ی سایت‌های معتبر و مرجع در زمینه‌ی دامین می‌باشند. اگر فکر می‌کنید می‌توانید دامین را بدون واسطه خرید کنید درست فکر کرده‌اید، اما همه چیز به این راحتی نیست. مهمترین مسئله در خرید از این سایت‌ها پرداخت هزینه آن به دلار می‌باشد. متاسفانه به دلیل تحریم‌ها این امر به راحتی میسر نیست مگر اینکه بتوانید از طریق سایت‌های پرداخت ارزی مانند مجموعه اول پرداخت اقدام نمایید.

آشنایی با Onlinenic

خرید دامین از Onlinenic (آنلاینیک) 

سایت Onlinenic در سال ۱۹۹۹ در آمریکا متولد شد، نکته‌ی جالب توجه تعداد بازدید‌های این سایت می‌باشد که اکثر بازدید‌کنندگان این سایت ایرانی هستند. این شرکت خدمات اینترنتی مجموعه‌ای از خدمات عالی و با کیفیت را ارائه می‌دهد که مهمترین آن سرویس نام دامنه و خدمات مربوط به آن می‌باشد. این شرکت یکی از پیشگامان در ضمینه‌ی ارائه‌ی دامنه و شماره‌ی اختصاصی است که خدمات خود را به صورت عمده فروشی یا خرده فروشی در اختیار بیش از ۱۰۰۰۰ شرکت در سراسر دنیا قرار می‌دهد.

خدمات سایت Onlinenic

  • ارائه‌ی دامنه‌ی اختصاصی
  • ارائه‌ی هاست
  • ارائه‌ی Cpannel hosting
  • Business email
  • سیستم‌های چت انلاین
  • SSL certificate

خرید دامین از Onlinenic (آنلاینیک) 

خرید دامین از Onlinenic (آنلاینیک)

Onlinenic یکی از قدیمی‌ترین و با اعتماد‌ترین سایت‌های فروش دامین می‌باشد که پشتیبانی بسیار قوی از سرویس‌های خود می‌کند. این شرکت از معدود شرکت‌های ثبت کننده‌ی ICANN می‌باشد و یکی از پیشگامان در همکاری با سایت‌هایی نظیر IPOWERWEB است. همچنین نو‌آوری‌های خوبی در ضمینه‌ی ارائه‌ی کسب و کار دارد که به کسب کارهای کوچک و متوسط جهت افزایش بهره‌وری و ارتباطات قوی‌تر کمک می‌کند. پس از ثبت نام و وریفای کردن اکانت خود در سایت Onlinenic، در این سایت می‌توانید از خدمات متنوع آن بهره‌مند شوید.

برای خرید دامین از Onlinenic (آنلاینیک) ابتدا نام دامین خود را سرچ کنید. در هنگام ثبت‌نام هم بهتر است آدرس و شماره‌ غیر واقعی خارج از ایران را وارد نمایید. برای پرداخت ارزی هزینه خرید دامین، به راحتی می‌توانید از خدمات مجموعه اول پرداخت استفاده نمایید. بسیاری از مشتریان علاوه بر دامین، هاست و قالب‌های وردپرسی خود را از سایت‌های خارجی تامین می‌کنند که باز هم با کمک مجموعه اول پرداخت امکان‌پذیر است.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید