دنیای IT روز به روز در حال گسترش و پیشرفت می باشد. شرکت های زیادی به صورت قارچ گونه در حال ایجاد می باشند. در این بین سایت های زیادی در زمینه ی ارائه ی هاست و دامین فعالیت میکنند. حتما تاکنون برای خرید هاست، دامین ویا حتی SSL اقدام کرده اید. بسیاری از سایت های ایرانی و خارجی هاست و دامین خود را از سایت های مرجع تهیه کرده و با قیمتی گزاف به فروش می رسانند.
سایت هایی مانند NAMECHEAP، NAME.COM و یا ONLINENIC از جمله ی سایت های معتبر و مرجع در زمینه ی هاست و دامین می باشند.
اگر فکر می کنید می توانید هاست و دامین را بدون واسطه خرید کنید درست فکر کرده اید، اما همه چیز به این راحتی نیست. مهمترین مسئله در خرید از این سایت ها پرداخت هزینه آن هم به دلار می باشد.

متاسفانه به دلیل تحریم ها این امر میسر نیست زیرا نه حساب پیپالی دارید و نه ویزا کارت یا مستر کارت، اول پرداخت با افتخار در زمینه ی پرداخت های ارزی اعم از پیپال، ویزا کارت و یا بیتکوین در کنار شما می باشد.
در این مقاله با ما همراه باشید تا با سایت ONLINENIC بیشتر آشنا شویم.

آشنایی با ONLINENIC

ONLINENIC در سال 1999 در آمریکا متولد شد، نکته ی جالب تعداد بازدید های این سایت می باشد که اکثر بازدید کنندگان این سایت ایرانی هستند.
این شرکت خدمات اینترنتی مجموعه ای از خدمات عالی و با کیفیت را ارائه می دهد که مهمترین آن سرویس نام دامنه و خدمات مربوط به آن می باشد. این شرکت یکی از پیشگامان در ضمینه ی ارائه ی دامنه و شماره ی اختصاصی می باشد که خدمات خود را به صورت عمده فروشی یا خرده فروشی در اختیار بیش از 6000 شرکت در سراسر دنیا قرار می دهد.

خدمات سایت ONLINENIC

  • ارائه ی دامنه ی اختصاصی
  • ارائه ی هاست
  • ارائه ی cpannel hosting
  • business email
  • سیستم های چت انلاین
  • ssl certificate

چرا باید آنلاینیک را انتخاب کنیم

onlinenic

ONLINENIC یکی از قدیمی ترین و با اعتماد ترین سایت ها می باشد که پشتیبانی بسیار قوی از سرویس های خود میکند. این شرکت از معدود شرکت های ثبت کننده ی ICANN می باشد ویکی از پیشگامان در همکاری با سایت هایی نظیر IPOWERWEB می باشد. همچنین نو آوری های خوبی در ضمینه ی ارائه ی کسب و کار می باشد که به کسب کارهای کوچک و متوسط جهت افزایش بهره وری و ارتباطات قوی تر کمک می کند.

پرداخت ONLINENIC

پس از ثبت نام و وریفای کردن اکانت خود در سایت ONLINENIC.COM در این سایت می توانید از خدمات متنوع آن بهره مند شوید. برای پرداخت هزینه ی سرویس های خریداری شده ی خود نگران نباشید. از طریق پرداخت با پیپال می توانید هزینه های سرویس هایتان را پرداخت کنید.
اول پرداخت، با 11 سال سابقه در زمینه ی پرداخت های ارزی، با افتخار در در زمینه ی پرداخت های ارزی شما در خدمت شماست.

دیدگاه اول

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید