سایت های زیادی در دنیای مجازی وجود دارد که به صورت مارکت فریلنسری عمل می‌کنند و خدمات مختلفی را ارائه می‌کنند. در این بین سایت‌هایی که به صورت تخصصی روی خدمات و سرویس های SEO فعالیت می‌کنند برای وب مسترها از محبوبیت بالایی برخوردار هستند محدود است. این سایت‌ها تمامی خدماتی را که شما برای SEO سایت خود لازم دارید از طریق فریلنسرها ارائه می‌دهند. SEOClerk (سئو کلرک) و Fiverr دو نمونه از محبوب‌ترین سایت‌ها در زمینه‌ی یافتن فریلنسر‌های متخصص SEO هستند. در این مقاله به کسب درآمد ارزی ار سایت SEOClerks می‌پردازیم.

معرفی سایت SEOClerks

این سایت یک مارکت محبوب برای فروشندگان و خریداران سرویس‌های SEO سایت می‌باشد. این سایت در سال ۲۰۱۱ شروع به کار کرده است که خدمات جذابی که این سایت ارائه می‌دهد بسیار متنوع می‌باشد و اکثریت قریب به اتفاق کسانی را که به دنبال سرویس‌های SEO هستند را جذب خود می‌کند.

کسب درآمد ارزی ار سایت SEOClerks

آموزش کسب درآمد ارزی از سایت SEOClerks

از اسم سایت مشخص است که هم می‌توانید در این سایت خرید کنید و هم می‌توانید سرویس‌های تخصصی خود را به دیگرمشتریان خارجی ارایه دهید. برای کسب درآمد در این سایت باید برنامه‌های مربوط به SEO را با کیفیت بالا ارائه دهید. می‌توانید در این سایت ثبت نام کنید و قوانین و مقررات مربوط به این سایت را مطالعه کنید. با توجه به این که کارشناسان سایت ابتدا برنامه و سرویسی را که ارائه می‌دهید بررسی می‌کند؛ باید برنامه‌هایتان را با وسواس و دقت زیاد بررسی کنید. در غیر این صورت کارشناسان برنامه‌های شما را تایید نمی‌کنند.

کارمزد و درآمد از سایت SEOClerks

سایت به واسطه فضایی که برای ارائه خدمات SEO در اختیارتان قرار می‌دهد، درصدی را به عنوان کارمزد نزد خود بر می‌دارد. در واقع ۲۰ درصد از قیمت فروش سرویس را به عنوان کارمزد برداشت می‌کند. به عنوان مثال یک سرویس را ۱۰۰ دلار به فروش می‌رسانید، آنگاه سایت SEOClerks به عنوان کارمزد ۲۰ دلار را بر می‌دارد و ۸۰ دلار را به حساب شما واریز می کند.

برای نقد درآمد ارزی خود در سایت SEOClerks باید از طریق پی‌پال (PayPal) اقدام به تسویه حساب کنید. در صورتی که حساب پیپال ندارید می توانید از خدمات سرویس نقد کردن درآمد ارزی در سایت اول پرداخت استفاده نمایید. ما درکوتاه ترین زمان به درخواست‌های شما رسیدگی می کنیم.

اقدامات انگیزشی سایت SEOClerks

نقد کسب درآمد ارزی از سایت SEOClerks

سئو کلرک بهترین برنامه‌ها و سرویس‌های ارائه شده را شناسایی می‌کند. بعد ازشناسایی بهترین برنامه‌ها را در صفحه‌ی اصلی برجسته می‌کند. در صفحات اجتماعی تبلیغ می‌کند و گاهی در سایت YouTube قرار می‌دهد. این تبلیغات باعث ایجاد انگیزه در برنامه نویسان  و متخصصان سئو می‌شود و همه تلاش می‌کنند در این لیست قرار گیرند. در واقع SEOClerks بهترین‌ها را به صورت رایگان تبلیغ می کند.

در این سایت علاوه بر نظارت دقیق توسط ناظران، کاربران نیز می‌توانند به برنامه‌ها نمره دهند. هر متخصصان سئو یا برنامه نویسی که نمره‌ی بالاتری از کاربران دریافت کند، در صدر جدول قرار می‌گیرد و شرایط فروش بهتری را تجربه می‌کند. کاربران با توجه به این مورد برنامه‌های خود را انتخاب می‌کنند و راحت‌تر می‌توانید موفق شوید.

تنوع کار در سایت SEOClerks

برنامه کسب درآمد ارزی از سایت SEOClerks

همانطور که می‌دانید فعالیت‌ها و تخصص‌های مرتبط با SEO بسیار گسترده است و هر شخصی نمی‌توانید به تنهایی همه تخصص‌های SEO را پوشش دهد. در این راستا سایت SEOClerk تقسیم بندی‌های کلی را ارایه کرده است ولی باز هم فریلنسرهای سئو کار در پروفایل خود تخصص‌های دقیقتری را برای معرفی خود استفاده می‌کنند. 

از جمله تقسیم بندی‌های شامل:

 • برنامه نویس SEO
 • تامین کننده محتوا
 • متخصص شبکه‌های اجتماعی
 • متخصص گرافیکی و ساخت ویدیو
 • متخصص لینک سازی و ترافیک
 • دیگر موارد

 

حالا که با کسب درآمد ارزی ار سایت SEOClerks آشنا شدید، اگر مایل هستید به عنوان یک متخصص سئو شروع به فعالیت کنید، برای نقد کردن درآمد ارزی خود می‌توانید از خدمات مجموعه اول پرداخت بهره ببرید.

خدمات نقد کردن درآمدهای ارزی با پی پال

3 نظرات

 1. سلام من در سایت سئو کلرک ثبت نام کردم برای خرید خدمات ملت!

  آیا توی این سایت میشه پول رو مثلا توسط شما به اکانتم اضافه کنم و بعد باهاش خرید کنم ؟ به این خاطر میپرسم که جایی لینک add fund یا چیزی شبیه این ندیدم.
  در ضمن یه قسمتی آدرس و آیدنتیتی منو میخواد تایید کنه مدرک ازم میخواد با چه مدرکی میتونم آدرس و آیدنتیتیم رو تایید کنم؟

  • سلام پرداخت ارزی توسط سایت ما انجام میشه.
   قبلا پاسپورت ایران قابل قبول بود به شرط اونکه نگید از ایران دارید کار می‌کنید یا با IP ایران وارد نشید.

 2. ممنون
  1-الان اصلا لازمه من اون آدرس و آیدنتیتی رو تایید کنم ؟ من برای فروش خدمات عضو نشدم میخوام خدمات بخرم.
  2- آیا اینکه میگید پرداخت ارزی توسط شما انجام میشه یعنی شما میتونید موجودی اکانت من رو بالا ببرید یا اینکه من باید سرویس های مورد نظرم رو بگم و شما وارد اکانت من بشید و پرداختش رو انجام بدید؟
  3- کارمزد پرداخت ها به چه صورت است؟

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید