2 معرفی سایت Torre کسب درآمد دلاری از Torre.co

معرفی سایت Torre | کسب درآمد دلاری از Torre.co

زمان مطالعه 4 دقیقه

ما تغییر کردیم، کارفرمایان تغییر کردند و کار نیز تغییر کرده است. طبق نظرسنجی مشاور منابع انسانی مرسر(Mercer)، ۸۳٪ کارفرمایان در آمریکای لاتین پس از کنترل پاندمی، به دورکاری ادامه می‌دهند. بعلاوه، برای انجمن ملی اقتصاد بازرگانی در ایالات متحده تخمین زده شده است که ۸۰٪ شرکتها فعالیت خود را تحت همان شرایط ادامه دهند. در ادامه‌ی کسب درآمد دلاری از سایت Torre با ما همراه باشید.

معرفی سایت Torre

3 معرفی سایت Torre کسب درآمد دلاری از Torre.co

شرکت‌ها در حال شبیه سازی الگوی جدید کار هستند و همچنین فرصتی عالی را برای همه کسانی که به طور مجازی فعالیت می‌کنند فراهم می‌کند. متخصصان برنامه نویسی و توسعه نرم افزار به لطف مجازی سازی کارها، شاهد رشد تقاضا بوده‌اند، بنابراین می‌توانند تنها با یک کلیک پیشنهادات کاری خود را در سراسر جهان پیدا کنند. رشد فرصت‌های شغلی از راه دور، متخصصان این حوزه را به سمت ابزاری سوق داد که به مردم برای درک این روش جدید کار کمک می‌کند. یکی از آن‌ها الکساندر تورنه گرا (Alexander Torrenegra) است که سرمایه گذار و تاجر کلمبیایی و در برنامه تلویزیونی Shark Tank در کانال سونی نیز حضور دارد. Torrenegra تلاش کرد تا جلسات بین کارفرمایان را به ویژه از آمریکای شمالی و استعدادهای آمریکای لاتین تسهیل کند. به این ترتیب سایت Torre متولد شد، بستری که استعدادهای لاتین در آن می‌توانند به پیشنهادات شغلی فراتر از مرزهای خود دسترسی پیدا کنند، همچنین ورود به ارز بین‌المللی را تسهیل کرده و بازار کار را گسترش دهند.

بعد از یک سال از زمان ایجاد Torre بیش از یک میلیون نفر در آن ثبت نام کرده‌اند. توره از هوش مصنوعی برای تولید نیروهای مولد و سازماندهی صدها داده از پروفایل‌های هر حرفه استفاده می‌کند.

“همه‌ی چیزی که برای کار در هر مکان به آن نیاز دارید، اتصال اینترنتی خوب و یک رایانه است. علاوه بر این، با پلتفرم‌هایی مانند Torre، می‌توانید فرصت‌هایی را با توجه به سطح درآمد، مهارت‌ها و حتی فرهنگ حرفه‌ای هر یک پیدا کنید. همچنین کاربران می‌توانند تصمیم بگیرند که آیا به دنبال یک کار فریلنس هستند یا تمام وقت یا کارآموزی.

در Torre شما فقط یک پروفایل با اطلاعاتی ایجاد می‌کنید که در واقع معرف “ژنوم حرفه‌ای” هر شخص است. این مانند DNA کار هر فرد است، با صدها داده که مهارت‌ها، نقاط قوت، ضعف‌ها و تجربیات را جمع آوری می‌کند و یک رزومه کامل‌تر برای کنترل کامل متقاضیان ایجاد میکند. این کار مطابقت کامل بین استعداد و نیازهای هر شرکت را فراهم می‌کند. علاوه بر پشتیبانی و خدمات این پلتفرم، برای موفقیت در کار از راه دور عناصر دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

ساختار و سازمان داشته باشید

4 معرفی سایت Torre کسب درآمد دلاری از Torre.co

ارائه خدمات در شرکتی که در کشور دیگری مستقر است به برنامه ریزی بیش‌تری نیاز دارد، زیرا ممکن است در ساعات مختلفی کار کنید. از همان ابتدا بدست گرفتن مسئولیت از راه دور، نیاز به مسئولیت پذیری زیادی برای انجام وظایف دارد. با داشتن یک ساختار و مطابقت با زمان‌های تعیین شده نه تنها موفقیت بیشتر را تضمین می‌کنید، بلکه به یافتن فرصت‌های بیش‌تر و بهتر در پلتفرم‌های مدیریت کار از راه دور نیز کمک می‌کنید.

به زبان‌های دیگر تسلط داشته باشید

اگر علاقه به کار در شرکت‌های ایالات متحده دارید، داشتن تسلط کافی به زبان انگلیسی ضروری است. این امر ارتباط با کارفرمایان را تسهیل کرده و امکان داشتن پیشنهادات شغلی بهتر را فراهم می‌کند. تمرین مداوم برای تسلط به زبان‌های دیگر یکی از جنبه‌های حیاتی برای بدست آوردن شغل در کشورهای مختلف خواهد بود.

کسب مهارت های جدید

5 معرفی سایت Torre کسب درآمد دلاری از Torre.co

کارکنان از راه دور خودآموز و کنجکاو هستند. آن‌ها همیشه به دنبال دانش جدید برای غلبه بر موانع روزمره و پرورش برنامه آموزشی خود هستند تا جذابیت بیش‌تری برای شرکت‌های مختلف جهانی که به دنبال استعدادهای از راه دور هستند، پیدا کنند. در حال حاضر بسیاری از پلتفرم‌های آموزش آنلاین وجود دارد که دستیابی آسان به ابزارهای جدید برای ایجاد تنوع در مهارت‌های ارائه شده در سایت‌های جستجو مانند Torre را فراهم می‌کنند.

استفاده از ابزارهای فن آوری

برای سازماندهی زمان و وظایف و همچنین درآمد دریافتی می‌توان از پلتفرم‌های دیجیتال مختلف برای کارایی بیش‌تر کار از راه دور استفاده کرد. شخصی که به صورت آنلاین کار می‌کند باید از کل ابزار موجود در اینترنت استفاده کند. یکی از ویژگی‌های اساسی کارکنان دورکار این است که با فناوری دوست باشند، زیرا می‌توانند در فضاهای کاری مانند Slack ،Drive ،Calendly و غیره به کارفرمایان دسترسی پیدا می‌کنند.

پاندومی اخیر مرزها را برای کار کردن از بین برده است، به ویژه برای مشاغلی که تمام فعالیت‌های خود را بر استفاده از رایانه مانند برنامه نویسی و توسعه نرم افزار متمرکز کرده‌اند. برای مثال کسانی که در آمریکای لاتین زندگی می‌کنند می‌توانند به صورت دورکاری در شرکت‌های ایالات متحده با حقوق دلاری کار کنند.

حال که با کسب درآمد دلاری از سایت Torre آشنا شدید می‌توانید از خدمات نقدر کردن درآمد ارزی و شارژ حساب پی پال سایت اول پرداخت استفاده کنید.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT