آهنگ زمینه ویدیو یوتیوب توسط سایت Thematic

قراردادن آهنگ زمینه ویدیو یوتیوب با سایت Thematic

زمان مطالعه 3 دقیقه

دنیای شبکه‌های اجتماعی جهت کسب درآمد هر روز محبوبت‌تر و البته رقابتی‌تر می‌شود. به همین دلیل اینفلوئنسرها و یوتیوبر‌ها بایستی ویدیو های جذاب‌تری را به مخاطبان خود عرضه کنند. کسانی که ویدیو‌های جذاب در یوتیوب تولید می‌کنند، می‌توانند خدمات اتصال آهنگ زمینه ویدیو یوتیوب توسط سایت Thematic را استفاده کنند که در این مقاله به آن می‌پردازیم.

سایت Thematic چیست؟

آهنگ زمینه ویدیو یوتیوب thematic

سایت Thematic در حقیقت ارایه دهنده خدماتی است که به سازندگان ویدیو‌ در یوتیوب که جهت کسب درآمد‌های ارزی از یویتوب فعالیت می‌کنند، این امکان را می‌دهد که اثر خالقان موسیقی را روی ویدیو خود استفاده کنند بدون آنکه نیاز به خرید لایسنس موسیقی باشد.

داستان تشکیل سایت Thematic بدین صورت بود که Michelle Phan که در سال ۲۰۰۷ به عنوان یک یوتیوبر معروف شروع به کار کرد، یک سال بعد همکاری او با سازندگان معروف موسیقی (موسیقی‌دانان مطرحی مانند Olivia Lane یا KINGDM) برای ویدیو‌های یوتیوبش شروع شد (بین سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۶). این همکاری، Michelle Phan را به این فکر فرو برد که بتوان تحت پلتفرمی خاص، آهنگ‌های خالقان موسیقی را بدون نیاز به خرید لایسنس به فیلم‌های تولید کنندگان ویدیو در یوتیوب متصل کند؛ در نتیجه سایت Thematic شکل گرفت.

یافتن و اتصال آهنگ زمینه ویدیو یوتیوب

اتصال آهنگ زمینه ویدیو یوتیوب

پیش‌تر در مقاله‌ای جداگانه به این موضوع پرداختیم که موسیقی زمینه (Background Music for Video) چیست و چگونگی فروش موسیقی زمینه را توضیح دادیم. موسیقی‌ها باید با موضوع ویدیو متناسب باشند و یا اینکه موسیقی زمینه باعث شود که فضای ویدیو تغییر کند، مثلا اگر تبلیغ دوربین گوپرو است و ویدیو موضوعی مرتبط با ماجراجویی و آدرنالین دارد، پس موسیقی هم باید هیجانی باشد. یا اگر موضوع ویدیو معرفی یک شرکت استارتاپی است، موسیقی زمینه نیز باید حال و هوای خلاقیت و شور و هیجان را القا کند.

نکته بسیار مهم استفاده از سایت Thematic این است که موسیقی‌ها رایگان هستند و نیاز به پرداخت هزینه نمی‌باشد. اما محدودیتی که در حال حاضر وجود دارد این است که آهنگ‌ها نتها روی ویدیو‌های یوتیوب قابل اجرا می‌باشد.

یافتن و اتصال آهنگ زمینه ویدیو یوتیوب از سایت Thematic بسیار ساده می‌باشد:

۱) روی گزینه join Free کلیک کنید و با استفاده از اکانت Gmail خود، عضو سایت Thematic شوید.

۲) اگر در یوتیوب اکانتی ندارید، با همان جیمیلی که در سایت Thematic اکانت ساخته‌اید، عضو شوید.

۳) سایت Thematic مطابق تصویر زیر از شما می‌خواهد که اکانتتان را به یوتیوب متصل کنید که باید روی Connect my YouTube کلیک کنید.

یافتن و اتصال آهنگ زمینه ویدیو یوتیوب

۴) در مرحله بعد روی گزینه Search واقع در منو بار کلیک کنید و آهنگ مناسب ویدیو را بر اساس موضوع جستجو نمایید. مثلا Lifestyle یا Action یا Nature یا Cooking و …

۵) هر آهنگی را که پیدا کردید، می‌توانید انتخاب کنید و تمام بخش‌های آن را گوش دهید. شما می‌توانید بخشی یا تمام آهنگ را روی ویدیو مدنظر خود قرار دهید و آن را در یوتیوب به صورت رایگان منتشر نمایید.

همانطور که متوجه شدید استفاده از آهنگ زمینه ویدیو یوتیوب یک بخش کلیدی در جذب مخاطب است و در نتیجه در افزایش درآمد اهمیت دارد. البته باید توجه داشت که فعلا سایت Thematic پلتفرمی را برای دیگر شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام ارایه نمی‌دهد. پس اگر بازار هدفتان مخاطبان دیگر شبکه‌های اجتماعی است، پیشنهاد می‌شود از سایت‌های فروشنده Royalty Music for Video آهنگ خود را تهیه نمایید و به راحتی با استفاده از خدمات پرداخت ارزی مجموعه اول پرداخت خرید را انجام دهید.

خدمات پرداخت ارزی با پی پال

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت