ارز دیجیتال چین لینک

ارز دیجیتال چین لینک | پرمعامله ترین رمز ارز در میان نهنگ ها در 24 ساعت گذشته

زمان مطالعه 2 دقیقه

نهنگ‌های اتریوم به طور فعال در حال معامله ارز دیجیتال چین لینک هستند. در ادامه به بررسی نحوه واکنش بازار به این حجم بالای معاملات توسط نهنگ ها پرداخته ایم.

ارز دیجیتال چین لینک

چین لینک (Chainlink) جایگاه توکن یونی سواپ (UNI) را در حجم معاملات بین 1000 آدرس بزرگ اتریوم تصاحب کرده است. در حال حاضر، این توکن با رشد کوچک 2.8 درصدی واکنش نشان داده است.

اگرچه هنوز هم یونی سواپ (UNI) بیشترین توکن در بین آدرس‌های بزرگ باقی مانده است، چین لینک بیشترین حجم معاملات را دارد، به این معنی که نهنگ‌ها یا در حال فروش یا خرید دارایی بودند.

با توجه به قیمت فعلی چین لینک، قدرت خرید از فشار فروش در حجم معاملات چین لینک بیشتر است.

نهنگ‌ها در حال حاضر دارای توکن‌های لینک به ارزش 360 میلیون دلار هستند که تنها 1.85 درصد از کل وجوهی است که در بین بزرگترین کیف‌پول‌های بلاک چین اتریوم متمرکز شده است، به استثنای صرافی ها و پروژه‌ها.

ارز دیجیتال چین لینک

ارز دیجیتال چین لینک

اگرچه لینک به عنوان پرمعامله ترین توکن در 24 ساعت گذشته رتبه اول را به خود اختصاص داده است، اما همچنان به ارز شیبا اینو (Shiba Inu) می بازد که در رتبه پنجم در بین 10 توکن برتر خریداری شده باقی مانده است، در حالی که Link در جایگاه ششم قرار دارد.

افزایش حجم معاملات در توکن لینک را می توان یک علامت مثبت برای بازار در نظر گرفت زیرا حجم معاملات بالاتر برای یک دارایی در روند صعودی ممکن است به عنوان سوخت برای ادامه کار عمل کند.

اگرچه به نظر می رسد که حجم معاملات فعلی چین لینک تمایل به کاهش دارد اما همچنان بالاتر از میانگین باقی مانده است. 

در زمان انتشار، Chainlink با 9.7 درصد افزایش قیمت در چهار روز گذشته با 26.40 دلار معامله می شود. پیش از این، این رمز ارز 30٪ از ارزش خود را در مقایسه با نقطه اوج تاریخی ATH در نمودار از دست داد. پس از اصلاح گسترده در قیمت ارزهای دیجیتال لینک پس از افت 8 درصدی دیگر حتی ارزان تر هم شد.

با این حال اکنون با توجه به افزایش حجم معاملات چین لینک انتظار می رود پامپ قیمتی آن آغاز شده باشد.

منبع: یوتودی

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه