ارز ساموید کوین (SAMO)

ارز ساموید کوین (SAMO) | بررسی میم کوین SAMO برای سرمایه گزاری

زمان مطالعه 5 دقیقه

ارزهای رمزنگاری شده تحت تأثیر دوج کوین و یا سایر میم کوین ها برخی از مهم ترین سرمایه گذاری های سال 2021 بوده اند. با اضافه شدن هر روزه ارزهای دیجیتال جدید، همه آنها نمی توانند رتبه های بالاتری را طی کنند و مورد تقاضای سرمایه گذاران باقی بمانند. در حالی که سکه های میم ممکن است طول عمر زیادی نداشته باشند، تعداد کمی از آنها جایگاه خود را در بازار به مانند Doge یا شیبا اینو تثبیت کرده اند. در این مقاله به بررسی ارز ساموید کوین (SAMO) می پردازیم.

ارز ساموید کوین (SAMO)

ساموید کوین در حال حاضر به طور گسترده در دنیای ارزهای دیجیتال شناخته شده است و به عنوان یک توکن بسیار امیدوار کننده در میان طرفداران خود می باشد. تیم توسعه دهنده Samoyedcoin دارای افراد حرفه ای در حوزه رمز ارزها با تخصص فراوان هستند.

Samoyedcoin یک ارز دیجیتال متاثر از دوج کوین (DOGE) است و شبیه به آن از یک نژاد سگ الهام می گیرد. بنیانگذاران آن، این پروژه را بر اساس استاندارد های بلاک چین سولانا طراحی کرده اند که از سایر ویژگی ها مانند سرعت بالا تراکنش با هزینه های کمتر بهره مند شود.

این توکن در حالی که فقط به عنوان یک میم کوین با مضمون سگ راه اندازی شد، اکنون سفیر سولانا (SOL) است که در هفته های اخیر رشد زیادی داشته است. بسیاری از طرفداران این توکن را دوج کوین سولانا می دانند.

توکن بومی پروژه ساموید کوین،SAMO است که در ابتدا در آوریل 2021 راه اندازی شد و به عنوان اولین ارز دیجیتال تحت تأثیر میم در Solana تبدیل شد. همچنین از کل عرضه اولیه، تنها 14٪ در سراسر اعضای جامعه پخش شد و 2.1٪ از این مقدار سوزانده شد. از طرفی 1.4٪ دیگر برای مسابقات میم در جامعه Samoyedcoin تعیین شد. 

ارز ساموید کوین (SAMO)

ارز ساموید کوین (SAMO)

در ماه مه سال جاری، 5 درصد دیگر از کل عرضه با هدف احترام به آناتولی یاکوونکو، یکی از چهره های الهام بخش این پروژه و 5 درصد دیگر به احترام سم بنکمن-فرید از حداکثر عرضه به همین دلیل سوزانده شد.

توکن SAMO به آرامی در بازار قدرتمندتر می شود زیرا جامعه آن با سرعت زیادی در حال رشد است. اما قبل از سرمایه گذاری در سکه ای مانند SAMO، باید اصول پروژه را بدانید و سایر جوانب آن را در نظر بگیرید. از این رو در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های این پروژه و اعتبار آن خواهیم پرداخت.

ویژگی های Samoyedcoin

در طول تابستان، توسعه‌ دهندگان Samoyedcoin اعلام کردند که یک طرح توکن سوزی 54 درصدی آغاز شده است که در آن 500 میلیون توکن SAMO هر ماه سوزانده می‌شود.

در هفته‌های آینده، Samoyedcoin قصد دارد توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را مستقر کند. قرار است این کار همراه با سولانارت انجام شود.

پروژه ساموید کوین ویژگی های دیگری دارد که هنوز در دست توسعه هستند و قرار است در هفته های آینده بهبود یابند. یکی از آنها Samo Tips است که هدف آن کمک به کاربران برای ایجاد پورتال های انعام در اکوسیستم Solana با کدهای HTML است که به صورت خودکار تولید می شوند.

از طرفی Samo Airdrop Tools با ارائه کمپین های توزیع ایردراپ و توکن به کاربران کمک می کند. این کار برای اکوسیستم سولانا نیز انجام می شود.

نکته آخر اینکه ساموید کوین دارای صرافی غیرمتمرکز خود به نام Samo DEX است. این به کاربران کمک می کند تا به راحتی و به طور مستقیم توکن های SAMO را با سایر توکن های مبتنی بر Solana معامله کنند.

اعتبار پروژه ساموید توکن

از آنجایی که ساموید کوین یکی از امیدوارکننده‌ترین ارزهای دیجیتال مبتنی بر میم در بازار است، و همچنان در مقایسه با ارزهایی مانند شیبا اینو (SHIB) یا DOGE از ارزش بازار پایینی برخوردار است. بنابراین در این بخش به بررسی اعتبار برخی از قسمت های این پروژه نگاهی خواهیم انداخت تا بتوانیم سرمایه گذاری سودآور تری داشته باشیم.

ارز ساموید کوین (SAMO)

ارز ساموید کوین (SAMO)

توکنومیک

حداکثر عرضه این پروژه 14 میلیارد SAMO است. از آنجایی که 2.1٪ در ابتدا سوخته بودند، 64٪ دیگر قرار بود در موارد دیگر سوزانده شوند (3 رویداد).

عرضه در گردش آن  2.73 میلیارد SAMO است که 14.4٪ از طریق ایردراپ (airdrops) و 5.6٪ به آرامی و به طور خودکار آزاد شد. قرار است 10 درصد دیگر برای اهداف بازاریابی و توسعه استفاده شود و 3.9 درصد به تیم Samoyedcoin توزیع می شود.

نقشه راه ساموید کوین

براساس اطلاعات درج شده در نقشه راه (Roadmap)، تیم توسعه دهنده آن معتقدند که سال گذشته نه تنها برای اکوسیستم Solana، بلکه برای جامعه Samoyedcoin نیز کاملاً انفجاری بوده است. SAMO از زمانی که اولین بار در آوریل 2021 راه اندازی شد، به یکی از بزرگترین سکه های جامعه در تمام رمز ارزها تبدیل شده است.

آنها همچنین اظهار دارند که همیشه برای تبدیل شدن به تاثیرگذارترین و دارای ارزش افزوده ترین سکه جامعه در کریپتو نهایت تلاش خود را به کار خواهند گرفت، اما همچنان از میزان پذیرش، علاقه و عشقی که در چنین مدت کوتاهی شگفت زده هستند. همچنین معتقدند علی‌رغم رشدی که تا به امروز شاهد آن بوده‌ایم، می‌دانند که این میم کوین با مضمون سگ هنوز به اندازه کافی جوان است. اما با این وجود به یکی از شت کوین های آینده دار در سال 2022 تبدیل شده است.

و در ادامه می توانید نقشه راه این پروژه در سال 2022 برای طرفداران آن نمایش داده می شود که تیم روی چه مواردی متمرکز خواهد شد.

لازم به ذکر است که این نقشه راه بسته به فرصت هایی که برای خود ایجاد می کند، شرایط بازار و خواسته های جامعه در معرض تغییر است.

وایت پیپر 

نکته قابل توجه و تعجب برانگیز این پروژه آن است که هیچ نسخه منتشر از وایت پیپر در وب سایت رسمی خود و سایت کوین مارکت کپ وجود ندارد. این یک جنبه تامل برانگیز است که سرمایه گذاران ریسک دارایی خود را باید در نظر بگیرند.

سرمایه گذاری در ساموید کوین 

در حال حاضر، ساموید کوین در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال در سراسر جهان است. تا حدی به دلیل مشارکت با تعدادی از شرکت های بزرگ و پذیرش اجتماعی Samoyedcoin، آینده آن بسیار روشن به نظر می رسد. این دو عامل همچنین به این واقعیت کمک می کند که پیش بینی قیمت SAMO برای سال 2022 بسیار خوب است. همچنین قیمت در حال افزایش است زیرا افراد بیشتری روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری می کنند.

ارز ساموید کوین (SAMO)

ارز ساموید کوین (SAMO)

با توجه به ماهیت پرنوسان صنعت کریپتو، ما به همه توصیه می کنیم قبل از سرمایه گذاری در Samoyedcoin، آخرین اخبار و نقشه راه آن را زیر نظر داشته باشند. به این ترتیب، شما همیشه خواهید دانست که چه چیزی را باید انتظار داشته باشید، و در کدام سکه ها می توانید بهترین سرمایه گذاری کنید.

با این حال، واضح است که تیم پشت Samoyedcoin هنوز هم برنامه های بزرگی برای آینده دارد و قطعا ارزی است که در آینده می توان روی آن حساب کرد.

خرید ارز Samoyedcoin

صرافی هایی که امکان خرید و فروش توکن SAMO را فراهم کرده اند شامل:

صرافی گیت (Gate.io)

ام ای ایکس سی گلوبال (MEXC Global)

الباک (LBank)

اوکی اکس (OkEX)

هات بیت (HotBit)

 

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه