با پیشرفت تکنولوژی و افزایش تعداد فروشگاه های آنلاین، امروزه تمایل افراد به خرید اینترنتی افزایش یافته. یکی از معروف ترین و معتبرترین گزینه ها برای خرید از سایت های خارجی قطعاً وب سایت ایبی خواهد بود. این سایت یک پلتفرم برای عرضه و فروش محصولات مختلف، از انواع محصولات دیجیتال تا کالا های فیزیکی است. در Ebay محصولات مختلف با قیمت های متنوع عرضه می شوند. در صورتی که تمایل به خرید از Ebay دارید، در این مقاله با اول پرداخت باشید.

خرید از ایبی در تخفیف بلک فرایدی

تا حراج بزرگ بلک فرایدی ( جمعه سیاه ) زمانی زیادی باقی نمانده است. هر ساله در تاریخ ۲۹ نوامبر، فروشگاه های مختلف در سراسر جهان، حراجی های عمده با درصد های خیلی زیاد برگزار می کنند. سایت ها و فروشگاه های اینترنتی نیز از این قضیه مستثنی نیستند. برای خرید از سایت های خارجی نیاز به یکی از انواع کردیت کارت مثل ویزا کارت یا مسترکارت دارید. در صورتی که دسترسی به این کارت ها یا یکی از انواع کیف پول الکترونیکی معتبر مثل پی پال ندارید، می توانید از خدمات اول پرداخت بهره ببرید.

خرید از ebay

خرید کالا از ایبی

همان طور که اشاره شد، از سایت ایبی می توان کالاهای فیزیکی مختلفی نیز خریداری کرد. مشکلی که در خرید از ایبی در ایران وجود دارد، ارسال کالا به ایران می باشد. به دلیل تحریم های مالی علیه ایران، کالای خریداری شده به مقصد ایران ارسال نخواهد شد.

سایر حراج های ایبی

بلک فرایدی برای گیمر های PS4 زود تر از بقیه در ایبی شروع شده است. یکی از فروشندگان در سایت ایبی اشتراک یک ساله PS پلاس را با ۳۳ درصد تخفیف برای فروش عرضه کرده است. رضایت مشتریان از خرید این محصول، ۹۹ درصد می باشد. پس می توان اطمینان داشت که این خرید از ebay با شکست مواجه نخواهد شد و یا فروشنده قصد کلاهبرداری ندارد.

خرید از Ebay
خرید از Ebay

خرید از سایت های خارجی در حراج بلک فرایدی

با نزدیک شدن بلک فرایدی همه ی سایت ها شروع به ارائه پیشنهادات ویژه و تخفیفات می کنند. در حال حاضر سایت آمازون روی بخشی از محصولات خود حراج زده است. علاوه بر آمازون و ایبی سایر سایت ها نیز برای فروش محصولات خود از این فرصت استفاده می کنند. سایت های زیادی نیز اشتراک های خود را با تخفیف به فروش می رسانند. بلک فرایدی فرصت مناسبی برای خرید از سایت های خارجی است. تجربیات خود را دررابطه با خرید از ebay با ما به اشتراک گذارید.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید