کسب درآمد از گوگل

کسب درآمد از گوگل و معرفی روش های مختلف آن

زمان مطالعه 3 دقیقه

گوگل به عنوان یک منبع جست و جو در رتبه اول برای تمامی مصرف کنندگان در سراسر جهان تبدیل شده است. اگر شما دوست دارید به موسیقی گوش دهید یا به دنبال آدرس مکان یا پیدا کردن کالایی هستید، گوگل اولیت گزینه ای است که می توان به آن مراجعه کرد و پاسخ درست بدست آورد. در کنار خدمات متنوعی که گوگل به کاربران ارائه می دهد، فرصت های بسیاری برای کسب درآمد نیز فراهم می کند. کسب درآمد از گوگل با استفاده از ویژگی ها و ابزارهای محتلف گوگل ممکن است. در این مقاله قصد داریم شش روش متنوع کسب درآمد از گوگل را به شما معرفی کنید تا بتوانید به صورت آنلاین و در منزل درآمد دلاری داشته باشید. با اول پرداخت همراه باشید.

Google adSense

اگر می خواهید با شرکت در نظرسنجی ها جایزه بگیرید، این برنامه را دانلود کنید. پس از نصب برنامه باید در ابتدا به چند سوال در مورد خودتان پاسخ دهید و پس از آن هر هفته به تعدادی پرسش پاسخ دهید. این پرسش ها از طریق نوتیفیکیشن موبایل به شما نشان داده می شود و در ازای پاسخ به هر پرسشنامه یک دلار دریافت خواهید کد. این سوالات بسیار آسان هستند و بیشتر جنبه نظر سنجی دارند. مثلا اینکه کدام لوگو مناسب تر است و یا پیشرفت کدام اپلیکیشن بهتر بوده است؟

کسب درآمد از گوگل

کسب درآمد از گوگل

ارزیابی عملکرد موتورهای جست و جو

آیا می خواهید برای جست و جوی آنلاین حقوق بگیرید؟ بیشتر افراد برای جست جوی اطلاعات از اینترنت استفاده می کنند. به همین دلیل تبدیل شدن به کسی که عملکرد موتور جست و جو را ارزیابی می‌کند که به آن Search Engine Evaluator می‌گویند، می‌تواند به یک شغل خانگی پر بازده تبدیل شود.

کسب درآمد از گوگل

کسب درآمد از گوگل

کار این فرد این است که بررسی کند که آیا موتور جست و جو اطلاعات مناسبی با آنچه کاربر به دنبال آن است، ارائه کرده است یا خیر. سایت هایی مانند Lionbridge و Appen که برمبنای Crowdsourcing عمل می‌کنند، افرادی را برای این منظور استخدام می‌نمایند و آموزش های لازم را به آنها ارائه می‌دهند.

سنجش مخاطبان گوگل

این برنامه شبیه Google opinion است چرا که با اندازه گیری مخاطبان گوگل شما جایزه دریافت می کنید.
تیم های مدیریت مخاطب با درخواست های ساده نظارتی بر روی تلفن همراه، مرورگر اینترنت و تلویزیون شما، عملکرد شما را بررسی می کنند.
در هر مطالعه صد ها نفر مورد آزمایش قرار می گیرند و شما می تواند در این آزمایش ها شرکت کنید و به این طریق به کسب درآمد از گوگل بپردازید.
اگر شما به طور مرتب از اینترنت استفاده می کنید و تلویزیون هوشمند داشته و برنامه ها را پیگیری می کنید، شانس بیشتری دارید.

کسب درآمد از گوگل

کسب درآمد از گوگل

این سیستم چگونه کار می کند؟ وقتی شما قبول می کنید که در این مطالعه و آزمایش شرکت کنید باید برنامه ای برای سنجش فعالیت های شما بر روی موبایل و .. نصب شود.
از طریق آن برنامه برخی از داده های شما با گوگل به اشتراک گذاشته می شود. اطلاعاتی مانند کوکی ها، سایت ها و برنامه هایی که شما استفاده می کنید.

فروش اپلیکیشن در گوگل پلی

مهندسین کامپیوتر می توانند با نوشتن اپلیکیشن و انتشار آن در گوگل پلی کسب درآمد کنند. اگر ایده های بزرگ در سر دارید، گوگل پلی بستر مناسبی برای این کار محسوب می شود. انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی را قبل تر نیز بررسی کرده ایم اما به طور خلاصه بیان کنیم که برای کسب درآمد از گوگل پلی باید حداقل 18 سال سن داشته باشید و یک حساب کاربری در Google Wallet ایجاد کنید.

گوگل پلی روش هایی را برای ارسال آزمایشی در گوگل به شما ارائه می دهد تا شما مطمئن شوید ایا اپلیکیشن شما آماده انتشار به صورت عمومی است یا خیر؟ شما می توانید با پرداخت درون برنامه ای از اپلیکیشن خود درآمد کسب کنید.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی