یکی از رایج ترین راه های کسب درآمد دلاری، کسب درآمد از بازی آنلاین است. هر روز به تعداد بازی‌ های آنلاین درآمدزا و کاربرانی که با این بازی ها به کسب درآمد در خانه دست یافته اند اضافه می شود. اگر فردی با از مهارت در بازی آنلاین هستید، می توانید در اوقات فراقت خوددرآمد ارزی کسب کنید. یا شاید دانش آموز هستید و قصد دارید از هفته های آخر تابستان خود حداکثر استفاده را ببرید. این بازی ها اکثراً پیچیده نیستند و پیوستن به آنها با چند کلیک و یک اکانت رایگان بازی، امکان پذیر می باشد. بله، کسب درآمد دلاری آنقدر هم دشوار نیست.

در این مقاله یک لیست بازی های رایگان را معرفی می کنیم که به کاربران در ازای برنده شدن یا حتی صرفاً بازی کردن پول می دهند. بازی های معرفی شده در این لیست از بازی های بدون نیاز به کنسول هستند. یعنی برای کسب درآمد از بازی آنلاین، تنها لازم است این بازی ها را روی کامپیوتر خود نصب کنید.

Swagbucks:

در این سایت، شما می توانید برای فعالیت های آنلاین خود، پول بگیرید. مشخصاً یکی از این فعالیت ها بازی آنلاین است. راه های جایگزین دیگری در این سایت نیز وجود دارد. مثل پاسخ دادن به نظر سنجی ها، معرفی سایت به دوستان و غیره.

برای نقد کردن درآمد بازی آنلاین Swagbucks می توانید یا گیفت کارت آمازون بگیرید یا اعتبار سایت را به حساب پی پال خود انتقال دهید. برای نقد کردن دلار پی پال می توانید از خدمات شرکت اول پرداخت بهره بگیرید.

Exodus3000:

یکی از معروف ترین بازی های استراتژیک چند نفره است. در داستان بازی شما به ۱۰۰۰ سال بعد فرستاده می شوید. زمانی که کره ی زمین دیگر قابل زیستن نیست. در این بازی باید دلارهای مریخی پیدا کنید. زمانی که پول هایی که در بازی پیدا کرده اید به مبلغ خاصی رسیدند، می توانید آنها را نقد کنید.

بازی آنلاین
بازی آنلاین

پس از این که به عنوان یک کاربر در این بازی ثبت نام کردید، ۵٫۰۰۰ دلار مریخ رایگان دریافت می کنید. به ازای هر ۳۰۰٫۰۰۰ دلار مریخ، ۲۰ دلار واقعی می توانید دریافت کنید. پس از کسب درآمد دلاری خود می توانید از کیف پول های الکترونیکی مانند پی پال، وبمانی و پرفکت مانیبرای نقد کردن آن استفاده کنید.

بازی آنلاین Play Rummy:

این سایت یکی از محبوب ترین سایت ها برای کسب درآمد از بازی آنلاین است. این پورتال بازی آنلاین توسط کمپانی Innopark India راه اندازی شده است. این بازی را از گوگل پلی و اپ استور قابل دانلود است. برای کسب درآمد دلاری از بازی آنلاین ارائه شده در این سایت، میتوانید به صورت شبانه روزی از طریق خود این سایت اقدام کنید.

بازی آنلاین SecondLife:

این سایت از بزرگترین سایت ها برای کسب درآمد از بازی آنلاین در دنیا است. ممکن است شایعه ی میلیونر شدن یکی از کاربران این سایت به اسم Anshe Chungthe را شنیده باشید. در این سایت از راه های مختلف می توانید به کسب درآمد دلاری بپردازید. از راه های درآمدزایی در این سایت می توان به خرید و فروش املاک، تولید و فروش محتوا، وسایل و شرکت در رویدادهایی مثل کنسرت می باشد. تمامی این فعالیت ها مجازی خواهند بود و در دنیای واقعی وجود ندارند.

خدمات اول پرداخت

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ، ثبت نام آزمون های دانشجویی ، پرداخت هزینه هاست، شارژ حساب وب مانی،فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید