یکی از رایج ترین راه های کسب درآمد دلاری و ارزی، کسب درآمد از بازی آنلاین است. هر روز به تعداد بازی‌ های آنلاین درآمدزا و کاربرانی که با این بازی ها به کسب درآمد در خانه دست یافته‌اند اضافه می‌شود. اگر فردی با مهارت در بازی آنلاین هستید، می‌توانید در اوقات فراغت خود درآمد ارزی کسب کنید؛ یا شاید دانش آموز هستید و قصد دارید از هفته‌ی آخر تابستان خود حداکثر استفاده را ببرید. این بازی‌ها اکثراً پیچیده نیستند و پیوستن به آنها با چند کلیک و یک اکانت رایگان بازی، امکان‌پذیر می‌باشد. بله، کسب درآمد دلاری آنقدر هم دشوار نیست.

برخی از افراد از طریق استریم بازی روی توییچ (Twitch)، میکسر (Mixer) یا یوتیوب گیمینگ (YouTube Gaming) درآمد کسب می‌کنند، برخی از طریق شرکت در تورنمنت‌های گیم به درآمد دلاری می‌رسند. برخی سکه‌ها یا اکانت بازی خود را در سایت‌هایی نظیر سایت g2g و سایت PlayerAuctions به فروش می‌رسانند. برخی با ساخت اشیاء و محیط‌های بازی مانند سایت Roblox (روبلاكس) و فروش آنها به درآمد می‌رسند. برخی دیگر با دریافت پول و دستمزد، اکانت بازی دیگران‌ را مانند بازی‌ Fortnite ارتقا می‌دهند. 

همانطور که مشاهده می‌کنید، روشهای کسب درآمد از گیم بسیار متنوع است. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود برای انواع راه‌کارهای کسب درآمد ارزی از گیم، مقالات گیم سایت ما را دنبال کنید.

درآمد دلاری از بازی آنلاین

معرفی سایت و گیم برای کسب درآمد دلاری از بازی آنلاین

در این مقاله یک لیست بازی‌های رایگان را معرفی می‌کنیم که به کاربران در ازای برنده شدن یا حتی صرفاً بازی کردن پول می‌دهند. بازی‌های معرفی شده در این لیست از بازی‌های بدون نیاز به کنسول هستند. یعنی برای کسب درآمد از بازی آنلاین، تنها لازم است این بازی‌ها را روی کامپیوتر خود نصب کنید.

کسب درآمد از بازی آنلاین در سایت Swagbucks

سایت Swagbucks یک گیم نیست اما کمپانی‌های بازی با این سایت قرارداد دارند، تا بازی‌ها در بازار رقابتی بهتر دیده شوند و به همین دلیل در ابتدا نیاز به افزایش کاربر دارند. در سایت Swagbucks، شما می‌توانید برای فعالیت های آنلاین خود، پول بگیرید که مشخصاً یکی از این فعالیت‌ها بازی‌های آنلاین این سایت است. راه‌های جایگزین دیگری در این سایت نیز وجود دارد مثل پاسخ دادن به نظر سنجی ها، معرفی سایت به دوستان و ….

برای نقد کردن درآمد بازی آنلاین Swagbucks می‌توانید یا گیفت کارت آمازون بگیرید یا اعتبار سایت را به حساب پی پال خود انتقال دهید. برای نقد کردن دلار پی پال می توانید از خدمات مجموعه اول پرداخت بهره بگیرید.

بازی Exodus3000

یکی از معروف ترین بازی های استراتژیک چند نفره است. در داستان بازی شما به ۱۰۰۰ سال بعد فرستاده می‌شوید. زمانی که کره‌ی زمین دیگر قابل زیستن نیست. در این بازی باید دلارهای مریخی پیدا کنید. زمانی که پول‌هایی که در بازی پیدا کرده اید به مبلغ خاصی رسیدند، می‌توانید آنها را نقد کنید.

پس از این که به عنوان یک کاربر در این بازی ثبت نام کردید، ۵٫۰۰۰ دلار مریخ رایگان دریافت می‌کنید. به ازای هر ۳۰۰٫۰۰۰ دلار مریخ، ۲۰ دلار واقعی می‌توانید دریافت کنید. پس از کسب درآمد دلاری خود می‌توانید از کیف پول‌های الکترونیکی مانند پی پال، وبمانی و پرفکت مانی برای نقد کردن آن استفاده کنید.

درآمد دلاری از بازی آنلاین ارزی

بازی آنلاین Play Rummy

این سایت یکی از محبوب‌ترین سایت‌ها برای کسب درآمد از بازی آنلاین است. این پورتال بازی آنلاین توسط کمپانی Innopark India راه اندازی شده است. این بازی را از گوگل پلی و اپ استور قابل دانلود است. برای کسب درآمد دلاری از بازی آنلاین ارائه شده در این سایت، می‌توانید به صورت شبانه روزی از طریق خود این سایت اقدام کنید.

بازی Roblox

Roblox تنها یک گیم نیست، بلکه مجموعه‌ای از اتصال ۵۰ میلیون گیم به یکدیگر است که در کنار هم جامعه کاربران را تشکیل می‌دهد که کاربران می‌توانند گیم‌های خود و شخصیت‌های مدنظرشان را خلق کنند. روشهای متعددی برای کسب درآمد ارزی در محیط بازی Roblox وجود دارد. واحد پولی این سایت که با R نشان داده می‌شود، هر یک R معادل ۰/۰۰۳۵ دلار است. شما می‌توانید بازی خود را بسازید و برای آن پول دریافت کنید یا اشیایی را در این بازی به دیگر گیمرها بفروشید.

Roblox

بازی آنلاین SecondLife

این سایت از بزرگترین سایت‌ها برای کسب درآمد از بازی آنلاین در دنیا است. ممکن است گزارش میلیونر شدن یکی از کاربران این سایت به اسم Anshe Chungthe را شنیده باشید. در این سایت از راه‌های مختلف می‌توانید به کسب درآمد دلاری بپردازید. از راه‌های درآمدزایی در این سایت می‌توان به خرید و فروش املاک، تولید و فروش محتوا، وسایل و شرکت در رویدادهایی مثل کنسرت اشاره کرد. تمامی این فعالیت‌ها مجازی خواهند بود و در دنیای واقعی وجود ندارند.

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی از جمله خدمات مجموعه اول پرداخت می‌باشد.

3 نظرات

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید