کسب درآمد دلاری

کسب درآمد دلاری در سال 2020 و معرفی بهترین راه های کسب درآمد

زمان مطالعه 3 دقیقه

کسب درآمد همیشه به صورت آفلاین و به روش قدیمی آن مرسوم بوده است. با این حال با پیشرفت تکنولوژی، اینترنت نقش مهمی در زندگی افراد ایفا میکند. از این رو بسیاری افراد به دنبال کسب درآمد دلاری به صورت آنلاین هستند. در اینجا تعدادی از روش های کسب درآمد دلاری به صورت آنلاین را برای شما بیان میکنیم. با اول پرداخت همراه باشید.

 بهترین راه های کسب درآمد دلاری

در اینجا تعدادی از راه های کسب درآمد را برای ایرانیانی که خواهان کسب درآمد دلاری هستند معرفی میکنیم. این کار ها بیشتر به صورت آنلاین و فیریلنسر هستند. با ما همراه باشید.

فریلنسر

فریلنسر بودن در واقع به معنای کار برای شرکت و یا افراد به صورت دور کاری است. به این صورت که شما بدون حضور در محل کار و در هر مکانی، وظایف خود را انجام میدهید. فریلنسینگ و یا همان دورکاری روشی محبوب برای کسب درآمد دلاری و آنلاین است. وب سایت های بسیاری وجود دارند که تسک های دور کاری بسیاری را ارائه میدهند. تنها کاری که شما باید بکنید ساخت حساب کاربری در این وبسیات ها و درخواست برای کار مناسب با حرفه تان است.

کسب درآمد دلاری

کسب درآمد دلاری

این روش میتواند یکی از بهترین راه های کسب درآمد دلاری باشد. به این صورت که شما با ارائه رزومه و توانایی های خود به کارگزاران خارج از ایران، توسط این افراد انتخاب میشوید و با کار کردن به صورت دور کاری (داخل ایران) میتوانید درآمد دلاری کسب کنید. شاید برایتان سوال شود که چگونه میتوان این درآمد دلاری را در ایران نقد کرد! در آخر همین مقاله به نحوه نقد کردن درآمد های ارزی میپردازیم.

ساخت وبسایت و پذیرش تیلیغات

شما میتوانید با ساخت وبسایت مناسب که کاربران بسیاری را به خود جذب کند با پذیرش تبلیغات از خارج از ایران اقدام به کسب درآمد دلاری بکنید. توجه داشته باشید که محتوای ارائه شده د روبسایت شما باید به گونه ای باشد که جنبه سرمایه گذاری دلاری و پذیرش تبلیغات دلاری را داشته باشد.

نظرسنجی، جست وجو و نظرات

وبسایت های بسیاری در حال حاضر وجود دارند که برای انجام نظر سنجی آنلاین، جست و جوی آنلاین و نوشتن نظرات در مورد محصولات به افراد پول میدهند. توجه داشته باشد که اگر پیشنهادات وبسایتی بیش از اندازه خوب باشد به طوری که باور نکردنی به نظر برسد، باید بسیار دقت کنید.

ترجمه

اگر زبان انگلیسی شما قوی است میتوانید با جست و جو افراد و یا شرکت هایی را پیدا کنید که خواهان ترجمه متون انگلیسی به فارسی باشند. در این صورت میتوانید با کار ترجمه برای این شرکت های غیر ایرانی درآمد دلاری کسب کنید. وبسایت های بسیاری هستند که پروژه های ترجمه پیشنهاد میدهند. حتی اگر تسلط به زبان های دیگری نیز دارید میتوانید به دنبال پروژه های متناسب با آن زبان نیز باشید.

کسب درآمد دلاری

کسب درآمد دلاری

تولید محتوا

اگر تسط به زبان دیگری به غیر از فارسی دارید، تولید محتوا برای وبسیات های خارجی میتواند یک منبع درآمد دلاری عالی برای شما باشد. با توجه به حرفه خود میتوانید پروژه های تولید محتوای بسیاری را در سطح اینترنت پیدا کنید.

سایت های PTC

وبسایت های بسیاری معروف به paid-to-click وجود دارند که با کلیک بر روی تبلیغات آن ها به شما پول میدهند. توجه داشته باشید که همه ی این وبسایت ها نمیتوانند واقعی باشند و باید به دنبال وبسایت هایی که واقعا این کار را میکنند باشید. از جمله وبسایت های paid-to-click، وبسایت های ClixSense.com، BuxP ، NeoBux و swagbucks میباشد.

آموزش آنلاین

پست های مرتبط
کسب درآمد اینترنتی را با بهترین 10 روش ممکن شروع کنید
کسب و کار آنلاین

کسب درآمد اینترنتی بهترین و پر درآمد ترین روش های عصر دیجیتال است.اول پرداخت برای شما ده کسب و کار بیشتر بخوانید

آمازون بزرگترین فروشگاه آنلاین دنیا را چقدر میشناسید
آمازون

آمازون را جفری پرستون بیزوس (55 ساله) بنیان گذاری کرد است. جف بیزوس سال 1994 در شهر سیاتل در یک بیشتر بخوانید

خرید از سایت Asos.com و ارسال کالا به ایران
asos

در مقالات قبلی با چندین سایت در زمینه خرید انلاین آشنا شدیم و درمقاله درمورد سایت خرید از سایت Asos.com بیشتر بخوانید

اگر در یک موضوع خاص متخصص هستید و توانایی آموزش به زبان های دیگر را دارید می توانید با آموزش آنلاین افراد درآمد کسب کنید. تدریس آنلاین ابزاری برای برقراری ارتباط آنلاین با دانش آموزان در تمام سنین  در سرتاسر دنیا، برای ارائه کمک در خانه و تدریس در موضوعاتی که در ان ها متخصص هستید فراهم می کند.

ممکن است شخصی با ایجاد یک پروفایل در وب سایتهایی مانندMyPrivateTutor.com ، tutorindia.net BharatTutors.com  به عنوان یک مدرس آنلاین ثبت نام کرده و لیست موضوعات یا کلاسهایی را که می خواهد تدریس کند مشخص نماید. به این ترتیب با آموزش آنلاین قادر به کسب درآمد به صورت دلاری خواهید بود.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *