خرید و فروش ووچر پرفکت مانی یکی از مهمترین خدمات پرفکت مانی می باشد. ووچر الکترونیکی در حقیقت مثل کارت هدیه یا کارت شارژ می باشد که با مبلغ مشخصی صادر می شود و افراد به راحتی می توانند با استفاده از کدهای آن پرداخت های خود را انجام دهند. در این مقاله به بررسی نحوه شارژ حساب پرفکت مانی در ایران می پردازیم.

شارژ حساب پرفکت مانی در ایران

پست های مرتبط
E-NUM و راهنمای کار با آن برای انتقال درحساب های وب مانی
E-NUM

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت بیشتر بخوانید

unlock کردن آیفون در کمترین زمان ممکن با چند کلیک ساده
unlock کردن آیفون

آیفون کمپانی محبوب آمریکایی که تمامی مردم دنیا شیفته ی خود کرده است. بسیاری از کمپانی های بزرگ دنیا فعالیت بیشتر بخوانید

نحوه شارژ حساب پرفکت مانی

امکان انتقال پول به هر کسی در هر کجای دنیا، پرداخت آنلاین مبلغ سفارش به صورت امن و امکان نقد کردن آنی ووچرها در صرافی های سراسر دنیا باعث شده تا ووچرهای پرفکت مانی به ابزاری محبوب در میان افراد بدل شود.
اول پرداخت به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به ایجاد حساب در پرفکت مانی، ووچر مورد نیاز خود را خرید کنید و خدمات صدور و نقد ووچر را در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

صدور آنی ووچر پرفکت مانی

شارژ کیف پول پرفکت مانی

در اول پرداخت شما می توانید حساب پرفکت مانی خود را به صورت اتوماتیک آنی با بهترین قیمت تهیه نمایید. پرفکت مانی یک کیف پول آنلاین است که با استفاده می توانید خرید های آنلاین خود را انجام دهید و یا حتی درآمدهای ارزی خود را دریافت کنید. پرفکت مانی یکی از وب سایت های پرداخت آنلاین می باشد که می تواند کسب و کارهای الکترونیکی را مدیریت کند و در امر ارزآوری بسیار موثر باشد. با استفاده از پرفکت مانی شما می توانید بدون اینکه کارت های اعتباری بین المللی و یا حساب های بانکی بین المللی داشته باشید از مزایای آن استفاده کنید.

  • شارژ حساب پرفکت مانی با بهترین نرخ
  • انجام سریع سفارشات
  • پشتیبانی قوی و فوری

خرید با پرفکت مانی

ممکن است در یک سایت خارجی بخواهید پرداختی را انجام دهید یا اکانت کاربری خود در یک سایت را شارژ کنید، اگر یکی از روش های پرداخت یا درگاه آن سایت پرفکت مانی می باشد از طریق اول پرداخت می توانید این کار را انجام دهید. چنانچه خودتان اکانت پرفکت مانی ندارید و نمی خواهید یا نمی توانید پرداخت را انجام دهید، اول پرداخت خرید های شما را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.

خرید از درگاه پرفکت مانی

برای انجام پرداخت های پرفکت مانی در پنل کاربری اول پرداخت سفارش خرید با پرفکت مانی را ثبت کنید. اگر از طرفداران webmoney هستید می توانید خرید و فروش وب مانی را نیز امتحان کنید.

  • شما حساب پرفکت مانی ندارید، اول پرداخت خرید تان را انجام می‌دهد.
  • شما حساب پرفکت مانی دارید ولی موجودی ندارید، اول پرداخت حساب پرفکت مانی شما را شارژ می‌کند.
  • شما حساب پرفکت مانی ندارید ولی می‌خواهید خودتان خرید را انجام دهید، اول پرداخت برای شما حساب پرفکت مانی ایجاد می‌کند.

نقد کردن پرفکت مانی

بهترین و آسان ترین روش برای نقد کردن ارز در پرفکت مانی مراجعه به سایت های ارائه دهنده خدمات هستند. اول پرداخت با اعتبار چند ساله و رضایت هزاران کاربر، ارائه دهنده خدمات امن جهت نقد پرفکت مانی است.

فروش دلار پرفکت مانی

پس از افتتاح و استفاده از پرفکت مانی نهایتا بعد از معامالت ارزی شما نیازمند تبدیل ارز پرفکت مانی خود به ریال هستید اول پرداخت این خدمات را برای شما مهیا می کند. در این سایت می توانید به خرید و فروش و نقد کردن ارز در این سیستم مالی جهانی بپردازید و از سرعت بالایی عرضه خدمات استفاده نمایید. کافی است با ثبت نام در اول پرداخت به ثبت سفارش پرداخته و مبلغ خود را در حساب داخل کشور خود دریافت نمایید.

امتیاز 5/5 - از 2 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید