ایمیوچبل ایکس (Immutable X) به عنوان اولین پروتکل لایه 2 که به عنوان بستری برای توکن های غیر مثلی (NFT) در اتریوم ایجاد شده است، توجه بسیاری از سرمایه گذاران و تریدرهای رمز ارزها را به خود جلب کرده است. در این مقاله به آموزش خرید ارز دیجیتال IMX و فروش آن خواهیم پرداخت. با اول پرداخت همراه باشید.

ارز دیجیتال IMX
ارز دیجیتال IMX

ارز دیجیتال IMX

خرید و فروش ارز IMX در برخی از صرافی های متمرکز در دسترس می باشد. با این حال این رمز ارز هنوز در صرافی های برتر بازار مثل صرافی بایننس و صرافی کوکوین لیست نشده است.

صرافی هایی که در حال حاضر از خدمات خرید و فروش این رمز ارز پشتیبانی می کنند عبارتند از:

برای خرید ارز ایمیوچبل ایکس و یا فروش آن در این صرافی ها کافی است یک حساب کاربری در آنها ایجاد کنید و پس از وریفای کردن حساب خود سفارش خرید و یا فروش ارز IMX را ثبت نمایید.

نکته ای که درباره فعالیت در صرافی های متمرکز که نیاز به ثبت نام و وریفای حساب دارد باید در نظر داشته باشید این است که بسیاری از این پلتفرم ها کاربران ایرانی را تحریم کرده اند و اجازه فعالیت با هویت ایرانی را نمی دهند.

خرید IMX و فروش آن در صرافی های غیر متمرکز

خرید ارز ایمیوچبل ایکس و فروش آن در صرافی های غیرمتمرکز مانند صرافی یونی سواپ و صرافی سوشی سواپ امکان پذیر می باشد.

برای خرید ارز IMX از این صرافی ها کافی است یک کیف پول ارز دیجیتال ایجاد کنید و کیف پول خود را به صرافی مورد نظر متصل کنید. برای مثال برای خرید ارز ایمیوچبل ایکس از صرافی یونی سواپ و با استفاده از کیف پول تراست کافی است دستورالعمل گام به گام زیر را دنبال کنید.

  1. وارد برنامه کیف پول تراست خود شوید و بر روی آیکون برنامه های غیر متمرکز کلیک کنید.
  2. از لیست برنامه های غیر متمرکز نمایش داده شده صرافی یونی سواپ را انتخاب نمایید.
  3. در قسمت اول ارز مبدا و در قسمت بعد ارزی که قصد خرید آن را دارید، در اینجا ایموچبل ایکس را وارد نمایید. اگر ارز را با جستجو پیدا نکردید می توانید آدرس قرارداد آن “0xf57e7e7c23978c3caec3c3548e3d615c346e79ff” را سرچ کنید و سپس ارز را اضافه کنید.
  4. مقدار مورد نظر برای خرید را وارد کنید و بر روی گزینه “swap” کلیک کنید.
ارز دیجیتال IMX
ارز دیجیتال IMX

خرید ارز IMX از صرافی سوشی سواپ نیز به همین شیوه صورت میگیرد. تنها کافی است در زمان انتخاب برنامه غیرمتمرکز، صرافی سوشی سواپ را انتخاب نمایید.

امتیاز دهید

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید