علیرغم این که قیمت SHIB همچنان 50 درصد کمتر از سقف قیمتی آن است، اما رسیدن تعداد هولدر های آن به یک میلیون، نوید آینده ای روشن را می دهد. پذیرش توکن شیبا اینو (SHIB) به یک میلیون هولدر رسیده است و این اتفاق در حالی رخ داده است که قیمت تا 50 درصد کمتر از زمانی است که در ماه اکتبر، این کوین سقف قیمت خود را شاهد بود. آیا با رسیدن تعداد کاربران shiba inu به ۱ میلیون؛ شاهد افزایش قیمت شیبا خواهیم بود؟

افزایش قیمت شیبا

با توجه به افزایش قیمت شیبا اینو به میزان 30 درصد در روز شکرگزاری (Thanksgiving) و خبر رسین هولدرهای SHIB به تعداد ذکر شده، هیجان جامعه این توکن هم افزایش یافته است؛ بخصوص بعد از توییت اخیر SHIB که موفقیت خود را با جامعه خود جشن گرفت.

افزایش قیمت شیبا
افزایش قیمت شیبا

با توجه به داده های CoinGecko، با رسیدن این پروژه به چنین موفقیت بزرگی، 11.4 درصد افزایش قیمت در 24 ساعت گذشته رقم خورده است و قیمت این توکن را به 0.00004237 دلار رساند. داده های Etherscan نشان می دهد که 1,002,021 هولدر شیبا اینو وجود دارد.

البته با وجود افزایش قیمت اخیر، اما این توکن همچنان با قیمتی کمتر از 0.00008190 دلار که در ماه گذشته میلادی شاهد بود، معامله می گردد. احتمال داده می شود که این پایین بودن قیمت به دلیل برداشت سود نهنگ های Shiba-Inu می باشد.

در دنیای این شت کوین محبوب، اتفاقات متعددی در حال رخ دادن است. در 23 نوامبر (2 آذر) Bitfinex این توکن را در لیست خود قرار داد. همچنین صرافی Korbit که در کره جنوبی مستقر می باشد آغاز معاملات SHIB را به طور رسمی اعلام کرد. این موضوع صرافی Korbit را به اولین صرافی در کره جنوبی تبدیل کرد که Shiba-Inu را لیست کرده است.

در کشور کره جنوبی، دوج کوین (DOGE) پنجمین ارز دیجیتال می باشد که بیشترین حجم معاملات را به خود اختصاص داده است. این توکن از سال 2017 به شدت در کره جنوبی طرفدار پیدا کرده است. هنوز باید منتظر ماند و دید که آیا میم کوین های بیشتری قرار است در این کشور از محبوبیت بالایی برخوردار شوند یا خیر؟

امروز، SHIB یکی از محبوب ترین میم کوین های بازار می باشد که جدی ترین رقیب آن DOGE به شمار می آید. از نظر مجموع ارزش بازار، هر دو این توکن ها در بین 15 رمز ارز برتر بازار کریپتو قرار دارند. با این که SHIB خود از DOGE الهام گرفته است، اما توکن های بسیاری هم در شبکه های مختلف پدیدار شده اند که از شیبا ایده گرفته اند. در مجموع، 19 توکن وجود دارد که “شیبا” در نام آنها دیده می شود.

منبع: کوین تلگراف

امتیاز دهید

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید