در دنیای امروز که تکنولوژی با شتاب زیاد در حال پیشرفت است، پرداخت آنلاین به یکی از اصلی‌ترین نیازهای کاربران و سازمان‌ها تبدیل شده است. اما برای ما ایرانیان به دلیل این تحریم های ظالمانه این کار کمی دشوار است. در این مقاله به معرفی بهترین جایگزین پی پال در ایران می پردازیم.

بهترین جایگزین پی پال در ایران

پی پال (PayPal) به عنوان یکی از بزرگترین سیستم‌های مالی در جهان به نوعی یک نوآوری در این زمینه فعالیت خود را شروع کرد. پی‌پل امکان انتقال وجه سریع و امن را در اختیار کاربرانی از سراسر جهان قرار می‌دهد. اما در دنیایی که همه چیز با سرعت باورنکردنی پیش می‌رود و انجام امور مالی در آزادی کامل انجام می‌شود، متاسفانه امکان استفاده از پی پال برای عموم مردم در دسترس نیست. بنابراین برخی از مردم به دنبال بهترین جایگزین پی پال برای پرداخت های ارزی و بین المللی خود هستند.

پرداخت با پرفکت مانی در ایران

اگر به دنبال یک سیستم پرداخت جذاب و سریع هستید، پرفکت مانی گزینه‌ای است که شما را در مسیری متفاوت و پر از امکانات جدید قرار می‌دهد. تجربه کاربری با PerfectMoney با هر چیزی که تا بحال تجربه کرده‌اید متفاوت است. پرفکتمانی یک پلتفرم پرداخت آنلاین نسبتاً جدید است که سرعت و امنیت باورنکردنی برای شما به ارمغان می‌آورد. در حقیقت، پرفکت مانی امکان پرداخت و دریافت وجه از سراسر جهان را برای شما به ارمغان می‌رود و با یک حساب پرفکت مانی دیگر نگران محدودیت‌های جغرافیایی نخواهید بود. پرفکت مانی در بیشتر مواقع به عنوان بهترین جایگزین‌ پی پال معرفی می‌شود.

شارژ کیف پول پرفکت مانی

جذاب‌ترین ویژگی پرفکت‌مانی سرعت باورنکردنی آن است که آن را مدیون تکنولوژی به نام ووچر (Voucher) است. شما با خرید ووچر پرفکت مانی می‌توانید با سرعت بسیار بالا پرداخت‌های خود را انجام دهید.

صدور ووچر پرفکت مانی

پرداخت با وب مانی در ایران

وب مانی (WebMoney) یک سرویس پرداخت آنلاین است که امکان خرید از فروشگاه‌های اینترنتی و نقل و انتقال پول در عرصه بین المللی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. استفاده از این سرویس بسیار ساده است اما تنها موردی که باعث شده نسبت به PayPal از استقبال کمتری برخوردار باشد می‌توان به کمبود سایت‌ها و پذیرنده‌های آن اشاره کرد.

شارژ کیف پول وبمانی

افتتاح حساب وب مانی خیلی پیچیده نیست اما برای شارژ آن نمی‌توان از معادل ریالی استفاده کرد. شما برای شارژ حساب وب‌مانی می‌توانید از سرویس‌های داخلی استفاده کنید. علاوه بر این، شما برای خرید یا پرداخت هزینه از سایت‌هایی که از درگاه وب‌مانی پشتیبانی می‌کنند نیز می‌توانید از این حساب استفاده کنید.

شارژ حساب پایر 

پایر (Payeer) ویژگی‌های مورد قبول برای یک سیستم پرداخت مطمئن را دارد. پایر یک پلتفرم پرداخت بین المللی همه کاره است و شما می‌توانید برای خرید از فروشگاه‌های اینترنتی تا انتقال پول فوری از ان استفاده کنید. پایر هیچ گونه کنترلی بر روی وجوه کاربران ندارد و آن‌ها با شارژ کیف پول پایر خود می‌توانند به راحتی از درگاه‌های اینترنتی خرید کنند. البته باید توجه داشته باشید که سایت پدیرنده باید حتما از درگاه پایر برای پرداخت پشتیبانی کند وگرنه امکان استفاده از Payeer وجود ندارد.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید