بسیاری از افراد به دلیل کسب درآمد بیشتر به کارهای جانبی در منزل نیز می­‌پردازند و در سایت­‌های مختلف به شغل‌های فریلنسری به منظور کسب درآمدبیشتر پرداخته ‌اند. اشخاص و شرکتهای زیادی نیز در سراسر دنیا برای کارهای خود از فریلنسرها به دلیل قیمت پایین‌­تر و کارایی بهتر کمک می­‌گیرند، وب سایت­‌های زیادی به منظور ارائه­‌ی کارهای فریلنسری ایجاد شده­‌اند تا هم به افرادی که به دنبال کار هستند و هم شرکت­‌ها و مدیران کمک کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا با معتبرترین و برترین وب سایت های فریلنسری مترجمی آشنا شوید.

فریلنسری مترجمی
فریلنسری مترجمی

با بهترین وب سایت های فریلنسری مترجمی آشنا شوید

وب سایت‌­های فریلنسری همان طور که در قسمت بالا به آن­ اشاره شد، در زمینه‌­­های مختلفی به صورت واسطه در میان افرادی که جویای کار هستند و شرکت­‌ها و اشخاصی که در زمینه‌­ی فعالیت آن‌ها نیاز به همکاری دارند، کمک می‌­کنند. در ادامه‌­ی مطلب به لیستی از برترین وب سایت های فریلنسری مترجمی در سراسر دنیا پرداخته شده است.

Unbabel

Unbabel یکی از بزرگ‌­ترین وب سایت­‌های فریلنسری در زمینه­‌ی ترجمه در دنیا است. این وب سایت دارای بیش از 40000 مترجم و 28 زبان می­‌باشد. در صورت کار کردن در این انجمن به عنوان یک فرد مبتدی 8 دلار به ازای هر ساعت و به عنوان یک فرد متخصص 18 دلار دریافت خواهید کرد.

فریلنسری مترجمی
فریلنسری مترجمی

یکی از بهترین مزایای این پلت فرم این است که نه تنها نسخه کپی سند شما را ترجمه می­‌کند، بلکه یک نسخه تولید شده توسط AI را نیز به شما ارائه می‌­دهد. این پلت فرم همچنین اپلیکیشن تلفن همراه خود را نیز منتشر کرده و به شما امکان کسب درآمد در هر موقعیت و هر زمان را می‌­دهد.

TranslatorsTown

این وب سایت یک شبکه‌­ای از مترجم های آزاد است که در آن مشتریان و مترجمان می­‌توانند به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. این پلت فرم فرصتی را برای یافتن و تقاضای کارهای ترجمه در پورتال خود فراهم می‌­کند و یک ابزار مناسب برای کسب درآمد به صورت آزاد است. با این حال TranslatorsTownدارای معایبی از جهات مختلف نظیر: پرداخت هزینه عضویت و واسطه نبودن جهت پرداخت‌­ها می‌باشد.

فریلنسری مترجمی
فریلنسری مترجمی

TranslatorBase

اکثر فریلنسرهای مترجم حرفه­ای، این وب سایت را به عنوان کار ترجمه پیدا می­کنند. این شبکه دارای 60،000 مترجم متن است که سالانه بیش از 85،000 پروژه را اداره می­کند.با استفاده از این پلتفرم شما نه تنها می­توانید کارهای ترجمه آزاد را دریافت کنید، بلکه قادر به استخدام آژانس­های ترجمه نیز می­باشید.

TRADUguide

با استفاده از این پلت فرم می‌­توانید لیستی از کارهای ترجمه را در نمونه کارهای خود را ببینید و از طریق آن حقوق و دستمزد مناسب را به عنوان یک مترجم آزاد آنلاین دریافت کنید. این وب‌سایت در صفحه اصلی دارای وظایف لیست شده توسط مشتری است؛ شما می‌­توانید پیشنهاد و مشخصات خود را به حداکثر 4 مشتری در روز ارسال نمایید.

فریلنسری مترجمی
فریلنسری مترجمی

ProZ

این وب سایت یکی از برترین وب سایت های فریلنسری مترجمی است. ProZ یک پلت فرم رایگان است که به شما امکان پیشنهاد و انجام کارهای مترجمی را می‌­دهد تا از این طریق درآمد کسب نمایید. برای عضویت در این سایت باید پروفایل خود را به صورت رایگان ایجاد کنید و به هر تعدادی سفارش دریافت کنید.

فریلنسری مترجمی
فریلنسری مترجمی

TranslatorsCafe

یکی دیگر از وب سایت های فریلنسری مترجمی ، TranslatorsCafe است. این پلت فرم به شما امکان می­‌دهد که به صورت رایگان در آن ثبت نام کنید و براساس لیستی از سفارشات، کار مورد نظر خود را انتخاب نمایید. این وب سایت همچنین به شما اجازه­‌ی تماس مستقیم با مشتریان از طریق ایمیل را می­‌دهد تا از این طریق بتوانید شرایط خود را نهایی کرده و شروع به کار کنید.

خدمات اول پرداخت

اول پرداخت ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین ویژه دانشجویان، برنامه نویسان، فریلنسرها و سایر کاربران ایرانی است که شامل:

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ، ثبت نام آزمون های دانشجویی ، پرداخت هزینه هاست، شارژ حساب وب مانی،فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.

مجموعه اول پرداخت نظر به استقبال کاربران ایرانی برای خرید و سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال هم چون بیت کوین ، اتریوم و .. و عدم دسترسی آنها به اکسچنجر های بین المللی امکان خرید و فروش این دسته از محصولات را نیر برای کاربران ایرانی فراهم نموده است.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید