دنیای دیجیتال، که در ژانویه 2020 راه اندازی شد، با هدف تکرار مکان های دنیای واقعی در متاورس است. متاورس حول دو ستون اصلی بازی و کسب درآمد متمرکز شده است. بازی آپلند هزاران کاربر فعال ماهانه دارد و همچنان بزرگتر می شود.  بنابراین وارد Upland شوید تا یکی از جالب‌ ترین متاورس‌های حال حاضر را مشاهده کنید. در این مقاله به آموزش خرید UPX در بازی آپلند و نقد درآمد ارزی می پردازیم.

خرید UPX در بازی آپلند

 آپلند (Upland) یک بازی متاورس است که از فناوری بلاکچین برای کاربران استفاده می کند تا NFT ها را با توکن های UPX خود معامله کنند و در نتیجه اقتصاد مجازی را شکل دهند.

بلاک چین و توکن Upland توسط تیم و بنیانگذاران ایاس (EOS) توسعه یافته است. این بازی بر روی بلاک چین EOS ساخته شده است که دارای سیستم مجوز مناسب و سرعت پردازش برای استفاده انبوه است. همچنین UPX یک توکن است که بر روی بلاک چین EOS نیز ساخته شده است.

آپلند یک بازی مبتنی بر بلاک چین است که در آن کاربران می توانند دارایی های مجازی را که به دنیای واقعی نگاشت شده اند، خریداری، بفروشند و ترید کنند. با تبدیل شدن به یک “مالک زمین دیجیتال“، کاربران می توانند ملک بسازند و سکه های UPX کسب کنند. این پروژه از بلاک چین برای پیوند دادن هر ویژگی در پلتفرم Upland به NFT استفاده می کند.

پست های مرتبط
پی پال و نادانسته هایی از فضای کاربری آن برای استفاده بهتر

در مقالات قبلی درمورد پی پال و ویژگی های آن آشنا شدیم. در این مقاله در مورد جزئیات حساب پی بیشتر بخوانید

خرید از سایت Bodybuilding.com از طریق پی پال و مستر کارت
Bodybuilding.com

Bodybuilding.com یک خرده فروش آنلاین آمریکایی در بویز، آیداهو است که متخصص در مکمل های غذایی، مکمل های ورزشی و بیشتر بخوانید

معامله زمین در آپلند

کاربران می توانند دارایی های دیجیتال در بازی را با ارزهای فیات (ویزا و مستر کارت) یا ارز دیجیتال (با استفاده از سکه UPX) خریداری کنند و دارایی ها را با سایر بازیکنان معامله کنند. با این حال، شایان ذکر است که برای مدتی هیچ راهی برای نقدینگی توکن‌های UPX شما وجود نداشت – تنها کاری که می‌توانید انجام دهید این است که آن را مجدداً در دارایی‌های دیگر سرمایه‌ گذاری کنید تا رمز ارز بیشتری برای شما به ارمغان می‌آورد.

شریک آن Tilia Pay در کمک به ناشران بازی های ویدیویی برای ایجاد اقتصادهای داخلی و کسب درآمد از تعامل خود با سایر کاربران تخصص دارد. این مشارکت اکنون کاربران را قادر می سازد تا اساساً دارایی های خود را به ارزش واقعی تبدیل کنند و مانع بین دنیای واقعی و دنیای دیجیتال را بشکنند.

خرید UPX در بازی آپلند
خرید UPX در بازی آپلند

بازی Upland کاملا کاربر پسند است، بنابراین علاقه مندان به بازی و مبتدیان ارزهای دیجیتال می توانند به راحتی به آن بپیوندند. بازیکنان این شانس را دارند که همزمان پول واقعی کسب کنند. ارزش پولی کاربران را تشویق به بازی می کند زیرا اکثر سیستم های بازی های سنتی به کاربران اجازه کسب درآمد نمی دهند. برای شرکت در بازی، آنها فقط باید آدرس ایمیل خود را ارائه دهند و اولین ماموریت خود را برای دریافت 3 هزار UPX به عنوان پاداش شروع انجام دهند. پس از آن، باید توکن های UPX بخرند تا املاک درون بازی را بدست آورند.

دارایی های درون بازی به شکل توکن NFT هستند. به این ترتیب، بازیکنان میتوانند ثابت کنند که آنها واقعاً دارایی ها هستند و هیچ شخص ثالثی نمی تواند آنها را به عنوان مالک تغییر یا حذف کند. علاوه بر این، Upland ارزش NFT های خود را به روش های مختلف فراهم می کند. در حال حاضر، بازیکنان Upland می توانند دارایی های خود را در بازی به دلار بفروشند. همچنین می توانند NFT های خود را به عنوان کلکسیونی در نظر بگیرند و آنها را برای همیشه نگه دارند.

نحوه عملکرد بازی آپلند 

به نظر یک فرایند ساده است. شکل زیر نشان می دهد که کاربران چگونه می توانند در بازی تعامل داشته باشند. اساساً، کاربران توکن‌های UPX را با ارز فیات دریافت می‌کنند، دارایی‌های مجازی می‌خرند، درآمد جمع‌آوری می‌کنند، املاک خود را برای افزایش درآمد ارتقا می‌دهند و دارایی‌های خود را با فیات معامله می‌کنند.

استفاده از توکن: فروش دارایی ها تنها راه برای نقدینگی توکن های UPX است. برخی از کاربران ممکن است تصمیم بگیرند که املاک خود را در ازای فیات بفروشند. از سوی دیگر، Upland توکن‌های UPX را ماهانه به عنوان مشوقی برای کاربرانی که دارایی‌های خود را نگهداری می‌کنند، منتشر می‌کند. درآمد ماهانه به حساب های UPX کاربران ارسال می شود.

معاملات املاک و مستغلات: در داخل بازی، کاربران می توانند از توکن های UPX یا پول فیات برای خرید NFT املاک و مستغلات استفاده کنند. آنها باید هویت خود را قبل از فروش دارایی برای فیات تایید کنند. هنگامی که کاربران با موفقیت املاک خود را به فروش می رسانند، درآمد فیات می تواند از کیف پول دیجیتال آنها به Paypal منتقل شود.

 

مجموعه اموال: “Collection” نام یک کوئست است که توسط سازنده بازی طراحی شده است. بازده توکن‌های UPX زمانی افزایش می‌یابد که بازیکنان تمام ویژگی‌ها را تحت یک مجموعه انتخابی به دست آورند. با این حال، تکمیل یک مجموعه سخت تر می شود زیرا برخی از املاک محدود یا گران هستند. ممکن است کاربران برای خرید این املاک نادر مجبور به مذاکره با مالکان شوند.

شکار املاک: Upland بازاری برای خرید NFT های ملکی برای کاربران دارد. همچنین به هر کاربر یک ربات کاوشگر داده می شود تا مناطق جدیدی را در بازی کشف کند. علاوه بر این، بازار کاربران را قادر می سازد تا دارایی ها را بفروشند و به پیشنهادات پاسخ دهند.

از آنجایی که NFT ها در بلاک چین ایاس نگهداری می شوند، می توان توکن ها را استیک کرد تا از عملکردهای شبکه بیشتر لذت ببرند. هزینه های شرط بندی در EOS به روش های مختلف بر اساس سطح کاربر در بازی جبران می شود. طبقات “Visitors” و “Uplanders” نامیده می شوند.

بازدیدکنندگان: برای بازدیدکنندگان، Upland چندین حساب EOS دارد تا کاربران مهمان بتوانند بازی را تجربه کنند. اگر یک کاربر مهمان به مدت هفت روز غیرفعال باشد، بازی حساب کاربری را برای سایر بازدیدکنندگان بازیافت می‌کند. حساب های بازیافتی از مالکیت توکن ها و املاک پاک می شوند. با این حال، کاربران ممکن است برای ادامه کاوش در متاورس، حساب مهمان خود را تمدید کنند.

آپلندر (Uplanders): هنگامی که ارزش توکن ها و املاک آنها به حداقل 10 هزار توکن UPX برسد، وضعیت یک کاربر به “Upander” ارتقا می یابد. هنگامی که یک کاربر بالای 10 هزار UPX داشته باشد، یک حساب EOS ثبت شده دریافت می کند. در نتیجه، NFT ها طبق سابقه بلاک چین، کاملاً متعلق به آن کاربر خواهند بود.

کسب درآمد ارز بازی upland

در اینجا چند راه برای کسب درآمد، UPX در Upland آورده شده است. آنها را بخوانید و سعی کنید از طریق آنها درآمد کسب کنید.

بازده اموال : بهترین بخش در آپلند این است که اگر صاحب ملک هستید، پس از آن، هر 3 ساعت می توانید بازدهی ملک خود را به دست آورید که 17 درصد در سال است. همیشه در دسترس شماست و نیازی به جمع آوری آن نیست. همچنین، می توانید ملک خود را در Upland به صورت نقدی بفروشید.

گنج یابی : راه بعدی دریافت UPX از طریق گنج یابی است. بله، می‌توانید با دریافت نکاتی در املاک متعلق به شما یا املاکی که کاوشگر شما در آن قرار دارد، گنج یابی کنید.

خرید UPX در بازی آپلند
خرید UPX در بازی آپلند

بازدید از املاک : اگر کاوشگر را برای بازدید از ملک میفرستید یا شخصی کاوشگر خود را به ملک می فرستد، هزینه اندکی به مالک پرداخت می شود و بخشی از هزینه ها به او تعلق می گیرد.

پاداش روزانه : اگر وارد سیستم شوید و در اینجا بازی کنید، روزانه پاداش های کوچکی دریافت خواهید کرد. این با بازدیدهای شما از Upland افزایش خواهد یافت.

کد رفرال : اگر Upland را به دیگران پیشنهاد دهید، می‌توانید با خرید توکن‌های مورد استفاده در Upland که UPX است، 50% پاداش دریافت کنید. به این ترتیب می توانید UPX کسب کنید و از Upland لذت ببرید.

 انواع املاک در آپلند

وقتی روی نقشه به اندازه کافی نزدیک شوید، خطوط کلی بسته های دارایی را خواهید دید. این بسته ها بر اساس آدرس های دنیای واقعی، مختصات و نسبت ها هستند. کدهای رنگ چیزی در مورد آنها به شما می گوید:

خاکستری: زمین های fsa خاکستری متعلق به سازندگان بازی است و از طرف آنها برای فروش گذاشته شده است.

آبی: توسط کاربران خریداری شده و برای فروش نیستند.

سبز پررنگ: توسط کاربران خریداری شده و در حال حاضر به فروش گذاشته شده است. بازیکنانی که در سطح Uplander هستند میتوانند این زمین ها را خریداری کنند.

سبز کمرنگ: امکان خرید این زمین ها با جوایزی که دریافت می کنید وجود دارد.

یکی از مواردی که هنگام خرید زمین در آپلند باید به آن توجه کنید انتخاب شهر است. برای شروع زمین هایی متناسب با بودجه شما در شهرهایی مانند شیکاگو پیدا می کنید. اما در شهرهایی مانند سانفرانسیسکو یا نیویورک باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. در صورت تمایل برای خرید زمین هایی با قیمت بالاتر می توانید حساب خود را در سایت آپلند از طریق ارزهای دیجیتال شارژ کنید و پرداخت را انجام دهید. از میان رمز ارزهای موجود می توانید بیت کوین، دش (DASH) و یا الروند (EGLD) را انتخاب کنید، چرا که نسبت به توکن های بستر اتریوم کارمزد کمتری دارند.

منبع : upland

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید