لیست شدن شیبا در رابین هود

شایعات لیست شدن شیبا در رابین هود | افزایش 16 درصدی SHIB پس از لیست شدن در Bitso

زمان مطالعه 2 دقیقه

خبر خوب برای طرفداران Shiba-Inu این است که این توکن در بزرگترین صرافی کریپتو در مکزیک یعنی صرافی Bitso لیست شده است و افزایش قیمت را به دنبال داشته است. با این حال، باید منتظر ماند و دید که آیا شایعات لیست شدن شیبا در رابین هود، رنگ و روی واقعیت به خود خواهد گرفت یا خیر؛ ادامه این روند صعودی قیمت شیبا اینو می تواند با این موضوع ارتباط عمیقی داشته باشد.

شایعات لیست شدن شیبا در رابین هود

کوین دسک در گزارش خود اعلام کرد که شیبا اینو (SHIB) به لطف شایعات مبنی بر لیست شدن در پلتفرم Robinhood، میزان 16 درصد افزایش در روز 5 شنبه را شاهد بوده است و در بین کوین های رو به افزایش پیشتاز است.

این دارایی دیجیتال پس از لیست شدن در صرافی بیتسو (Bitso) نوسان قیمت مثبتی را از خود به جای گذاشت. البته تریدرها با توجه به عملکرد های این کوین در گذشته، فعلاً دست به کار نشده اند و در انتظار می باشند. پس از این که صرافی کراکن ایت دارایی را به لیست خود افزود، SHIB نتوانست به حرکت افزایشی خود ادامه دهد و با ریزش مواجه شد.

لیست شدن شیبا در رابین هود

لیست شدن شیبا در رابین هود

در نوامبر گذشته، پس از اینکه SHIB به لیست Kraken اضافه شد، با یک روند حرکتی معکوس مواجه شد. قیمت این میم کوین از 0.000040 تا 0.000054 دلار افزایش یافت اما طولی نکشید که این روند معکوس شد و فشار فروش شدید آنرا تا سطح 0.000030 دلار کاهش داد.

ریسک بالا در معاملات مشتقات

معامله مشتقات همیشه با ریسک همراه بوده است و سرمایه گذاران بهتر است تنها در صورتی در این زمینه تلاش نمایند که با احتمال ضرر چشمگیر کنار آمده باشند. اینگونه معاملات برای همه سرمایه گذاران مناسب نمی باشد و می بایست مطمئن شد که از تمام جوانب این ریسک آگاهی کافی داریم.

دریافت بیانیه PDS یا بانیه افشای محصول از سوی یک سایت معتبر، برای سرمایه گذاران ضروری خواهد بود.

از آنجایی که لیست شدن در صرافی ها معمولاً سیر معامله گران و سرمایه گذاران را گسترش می دهد، می تواند روند مثبتی در قیمت دارایی داشته باشد. به دلیل همین لیست شدن های پی در پی است که تعداد کسانی که توکن SHIB را هولد میکنند در حال افزایش است.

از طرفی دیگر، این سرمایه گذاران جدید، نمی توانند کمکی به شتاب بیشتر شیبا اینو کنند و از این رو، هولدر های با سابقه بیشتر اقدام به خارج سازی دارایی خود از ارزهای دیجیتال می نمایند.

سرمایه گذاران در انتظار

با توجه به همه موارد ذکر شده، سرمایه گذار خود را در یک وضعیت انتظار قرار می دهد تا ببیند لین لیست شدن جدید چه تاثیری در روند مطمئن تر ارز دیجیتال خواهد داشت. به بیانی دیگر، باید منتظر ماند و دید که آیا این تاثیر مثبت، بلند مدت خواهد بود یا خیر.

معمولاً احساسات عمومی بازار، نوسانات Shiba-Inu را تحت تاثیر قرار می دهد و به سرنوشت دو پرچمدار اصلی بازار یعنی بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) بستگی دارد.

منبع: کوین گیپ

امتیاز 5/5 - از 1 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه