صعود قیمت فانتوم

صعود قیمت فانتوم | رقابت فانتوم با پالی گان از نظر ارزش کل قفل شده

زمان مطالعه 2 دقیقه

بلاک چین Fantom یکی از کاربردی ترین بلاک چین ها با عملکرد بالا شاهد افزایش سریع ارزش کل قفل شده در تمام پروتکل‌های فعال و برنامه های غیر متمرکز است. در این خبر به صعود قیمت فانتوم می پردازیم.

بلاک چین سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) و متمرکز بر مقیاس پذیری، فانتوم (FTM) پیشرفت قابل توجهی را در اواخر سه ماهه چهارم سال 2021 از خود نشان داده است. به نظر می رسد اتریوم (ETH) علاوه بر ترا (LUNA) یک رقیب «نسل جدید» خطرناک دیگر نیز دارد.

صعود قیمت فانتوم

در هفت روز گذشته، چهار پلتفرم قراردادهای هوشمند سطح بالا شاهد افزایش دو رقمی از نظر ارزش کل قفل شده (TVL) بود. یعنی ارزش بازار به دلار آمریکا در تمام دارایی‌های ارز دیجیتال سپرده‌شده توسط مشتریان این برنامه ها افزایشی دو رقمی داشته است.

جدول زیر برترین بلاک چین های دیفای را از نظر TVL رتبه بندی کرده است و همانطور که مشاهده می کنید فانتوم از نظر نرخ افزایش در 7 روز گذشته رتبه دوم را به خود اختصاص داده است.

قیمت فانتوم

قیمت فانتوم

ترا (LUNA)، فانتوم (FTM)، سولانا (SOL)، پالی گان (MATIC) بهترین عملکردها را در رتبه بندی TVL دارند.

با 5.6 ​​میلیارد دلار ارزش کل قفل شده در زمان نگارش این خبر، Fantom از پلت فرم قراردادهای هوشمند کهنه کار ترون (TRX) پیشی گرفته است.

همچنین، اگر 100 میلیون دلار دیگر از مشتریان برنامه های غیر متمرکز خود جذب کند، می‌تواند از شبکه پالی گان (که سابقاً شبکه MATIC نامیده می‌شد)، که به دلیل کارمزد پایین و اجرای سریع تراکنش‌ها مشهور است، پیشی بگیرد.

قیمت FTM تنها در پنج روز 70 درصد جهش کرد

در عین حال، برای پیشی گرفتن از رقبای بعدی خود، سولانا (SOL) و آوالانچ (AVAX)، فانتوم باید TVL خود را بیش از 100٪ افزایش دهد.

اکوسیستم Fantom دارای یک پروژه با بیش از 1 میلیارد دلار قفل است (Multichain، یک دی اپ که در بالای همه بلاک چین های سازگار با ماشین مجازی اتریوم کار می کند)، در حالی که دو پلتفرم SpookySwap و Tomb Finance آماده پیوستن به جمع سه پروژه برتر هستند.

قیمت فانتوم

قیمت فانتوم

قیمت FTM، دارایی اصلی فانتوم بلاک چین، نشان دهنده رشد انفجاری آن است. از 21 دسامبر 2021، تقریباً 70٪ رشد داشته است.

منبع: یوتودی

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه