استفاده از فضای ابری به خصوص جهت آپلود فایل سنگین برای اشتراک‌گذاری یکی از مهمترین مواردی است که اشخاص و شرکت‌ها به آن نیاز دارند. مخصوصا زمانی که نیاز به یک کار تیمی حرفه‌ای است، انتخاب بهترین فضای ابری اهمیت پیدا می‌کند. احتمالا با فضای اشتراک گذاری ابری مانند Google drive یا Dropbox یا Mega آشنایی داشته باشید. در این مقاله به یکی از جدیدترین و البته نوآورانه‌ترین فضاهای اشتراک ابری یعنی Sync.com می‌پردازیم.

فضای ابری Sync چیست؟

آپلود فایل سنگین برای اشتراک گذاری

بحث استفاده از فضای ابری که بسیار امن باشد به نوعی که حتی کارمندان شرکت ارایه دهنده خدمات ابری هم به دلیل رمزنگاری شدن داده‌ها نمی‌توانند دسترسی داشته باشند. یک موضوع اساسی است که در فضای ابری مثل گوگل درایو قابل مشاهده نیست.

در سال ۲۰۱۱ در تورنتو کانادا، آقایان Thomas Savundra و Suhan Shan و Darius Antia سایت Sync.com را راه‌اندازی کردند و با توسعه آن با استقبال زیادی رو‌به‌رو شد.

امروزه به دلیل رمزنگاری حرفه‌ای داده‌ها و فایل‌ها در این فضای ابری، تعداد زیادی از شرکت‌ها اسناد خود را در این فضا ذخیره می‌کنند و یا داده‌های خود را با دیگر کارمندان به اشتراک می‌گذارند.

بنابر گفته این شرکت، بالغ بر ۱/۷ میلیون بیزینس و استارتاپ، با ۶/۸ میلیارد داده و سند را در این فضای ابری ذخیره کرده‌اند.

خدمات فضای ابری Sync

۱) ارسال و دریافت فایل به صورت امن

آپلود فایل سنگین برای اشتراک گذاری امنیت

 • شما می‌توانید هنگام کار با همکاران و یا مشتریان خود فایل‌ها را خیلی سریع و البته امن تبادل کنید.
 • شما می‌توانید برای دسترسی به فایل‌ها قابلیت پسورد، تاریخ انقضای دسترسی، ارسال نوتیفیکیشن ایمیل را فعال کنید.
 • شما می‌توانید به طور نامحدود لینک فایل‌های امن شده را به دیگران بدهید بدون آنکه نیاز باشد در Sync.com اکانت داشته باشند.

۲) همکاری با دیگران به صورت خصوصی

آپلود فایل سنگین برای اشتراک گذاری تیمی

 • دسترسی چند کاربر به طور همزمان به یک فولدر یا فولدرها بدون آنکه درگیر دردسرهایی مانند ایمیل یا سرور ذخیره فایل شوند.
 • ایجاد دسترسی‌های خاص به دیگر کاربران، به طوری که برخی قدرت تغییر و ویرایش را داشته باشند و برخی بتوانند فایل‌ها را دانلود کنند یا بخوانند.
 • اعلام تمامی فعالیت‌های کاربران مانند به روز رسانی توسط آنها یا اشتراک داده‌ها توسط آنها

۳) دسترسی به فایل‌ها از هر جایی

آپلود فایل سنگین برای اشتراک گذاری اپلیکیشن

 • سینک کردن داده‌هایی که روی کامپیوتر یا هر دستگاه دیگری لود می‌کنید.
 • قابلیت ادغام با کلود بسیاری از محصولات از جمله Microsoft Office و Adobe Creative Suite
 • استفاده از اپلیکیشن Sync.com روی هر نوع تلفن همراهی

۴) بکاپ و ریکاوری ساده

آپلود فایل سنگین برای اشتراک گذاری بکاپ

 • در صورت پاک شدن اشتباهی داده‌ها و فایل‌ها، امکان بازگردانی آنها وجود دارد.
 • قابلیت اتصال به هارد اکسترنال برای بکاپ گیری
 • قابلیت پیدا کردن فایل‌های پاک شده بر اساس تاریخ یا محدوده زمانی خاص

آپلود فایل سنگین برای اشتراک گذاری

برای آپلود فایل سنگین برای اشتراک گذاری در Dropbox، باید فرد دانلود کننده هم اکانت دراپ باکس را داشته باشد. برای استفاده از این روش در Google drive هم فقط در صورتی فرد می‌تواند لینک فایلی را به اشتراک بگذارید که گوگل درایو خود را از حالت پرایوت خارج کند.

اگر از Sync.com استفاده کنید، می‌توانید فایلی را آپلود کنید و سپس لینک دانلود را برای کسانی که حتی اکانت Sync.com نداشته باشید ارسال کنید، آنها قابلیت دانلود خواهند داشت.

حالا که با شرایط آپلود فایل سنگین برای اشتراک گذاری فضای ابری Sync آشنا شدید، پیشنهاد می‌شود اگر برای بیزینس خود نیاز به این خدمات دارید، از خدمات پرداخت ارزی با پی پال مجموعه اول پرداخت استفاده نمایید. جالب است بدانید که این شرکت حتی بیت کوین برای پرداخت را هم قبول می‌کند.

خرید ارزی با پی پال

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید