صرافی CoinEx اعلام کرده است که امکان واریز  را برای BabyDoge باز کرده است و معاملات این توکن نیز اواخر امروز آغاز می‌شود. در این خبر به بررسی لیست شدن بیبی دوج (BabyDoge) در کوینکس می پردازیم.

بیبی دوج (BabyDoge) در کوینکس

صرافی رمزارز کوینکس مستقر در هنگ کنگ و در رتبه 52 در کوین مارکت کپ قرار دارد، امروز اخباری را در مورد اضافه کردن پشتیبانی از ارز دیجیتال بیبی دوج (BabyDoge) منتشر کرده است. حجم معاملات 24 ساعته کوین اکس در مجموع 76611658 دلار است و این صرافی از محبوبیت قابل توجهی در میان کاربران ایرانی برخوردار است.

برخی دیگر از ارزهای رمزپایه میم – SHIB و DOGE – نیز در لیست معاملات صرافی کوینکس قرار دارند.

این پلتفرم اعلام کرده است که ابتدا واریز و برداشت را برای BabyDoge فعال کرده است. معامله بیبی دوج در برابر استیبل کوین تتر در ساعت 11:00 صبح امروز، 18 ژانویه، UTC آغاز خواهد شد.

بیبی دوج (BabyDoge) در کوینکس
بیبی دوج (BabyDoge) در کوینکس

BabyDoge یکی دیگر از سکه های سگ است که اخیراً بسیار مشهور شده است، شبیه به شیبا اینو، فلوکی و دوج کوین. تعداد کاربران و هولدر های BabyDoge به سرعت در حال افزایش است. تا 17 ژانویه، تعداد کل آنها 1260401 نفر بوده است که بیشتر از تعداد دارندگان شیبا اینو و فلوکی اینو، به ترتیب 1140151 و 340029، می باشد.

پیش تر سرویس تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال وال استیت گزارش کرده بود که تعداد هولدرهای ارز بیبی دوج با دستیابی به نقطه عطفی جدید از تعداد هولدرهای ارز شیبا پیشی گرفته است. این نشانه اعتماد سرمایه گذاران و تریدرها به عملکرد قیمت این میم کوین که از دوج کوین الهام گرفته است، می باشد.

در حالی که شیبا اینو نیز اخیراً به طور فعال توسط صرافی‌ها در سراسر جهان فهرست شده است و پلتفرم‌های کشورهای مختلف – اسپانیا، هند، ترکیه و غیره- از «قاتل دوج کوین» پشتیبانی کرده‌اند، بسیار امیدوارند که بیبی دوج نیز با لیست شدن در صرافی های برتر شاهد افزایش قیمت قابل توجهی باشد.

منبع: یوتودی

امتیاز 5/5 - از 1 رای

4 نظرات

  1. من از تراست انتقال دادم به کوینکس در شبکه اسمارت چین، مبلغ از تراست کم شد و یه کوینکس اضافه نشد. الان 24 ساعت شده.
    کسی میتونه کمک کنه؟

  2. سلام
    چرا کوینکس اینقدر بده صرافی دیگه ای میشانسید که بشه بیبی دوج خرید با کارمزد کم؟؟؟؟

  3. هزینه انتقالش تقریبا 4 الی 5 میلیارد عدد از رمز ارز بیبی دوج میشه. شاید تعدادتون کمتر از این مقدار بوده.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید