لونا کلاسیک، نماد زنجیره قدیمی Terra، اکنون به نظر می‌رسد که در این مدت توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. طبق گفته شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Santiment، به نظر می رسد LUNC توجه گسترده ای را به خود جلب می کند زیرا کلمات کلیدی مرتبط با لونا کلاسیک در صدر جستجوها در روندهای اجتماعی آن قرار دارند. در این پست به تحلیل لونا کلاسیک 27 شهریور می پردازیم.

تحلیل لونا کلاسیک 27 شهریور

توکن LUNC پس از یک تجمع اخیر در ارائه طرح کاهش مالیات 1.2 درصدی، دوباره در کانون توجه قرار گرفت. با این حال، سود معکوس شد زیرا معامله گران پس از کسب سود اقدام به فروش سنگین دارایی لونا کلاسیک خود کردند. این موجب شد کسانی که در انتظار لونا کلاسیک 1 دلاری بودند از این رالی صعودی بسیار نا امید شوند.

پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

قیمت‌های لونا (LUNA) و لونا کلاسیک (LUNC) با صدور حکم بازداشت دادگاه کره جنوبی علیه Do Kwon، مؤسس شبکه، و پنج نفر دیگر در صبح چهارشنبه، کاهش یافت. بنیانگذار ترا همچنین با فشار بیشتری مواجه است زیرا درخواست لغو گذرنامه وی به وزارت خارجه این کشور ارسال شده است.

در زمان انتشار، هر دو شرکت LUNC و LUNA بخشی از ضررهای قبلی را جبران کردند که به ترتیب 6% و 8% در 24 ساعت گذشته کاهش داشتند.

در حالی که موانع قانونی برای غلبه بر توکن‌های Terra وجود دارد، ویل چن، توسعه‌ دهنده تحقیق و توسعه در Terran One و توسعه‌دهنده سابق در Terra، معتقد است چالش بزرگ‌تر دیگری در کمین لونا کلاسیک است. در حالی که Terra Classic ادعا می کند که متعلق به جامعه است و کاملاً از بنیانگذار Terra دو Kwon جدا شده است، ویل چن سؤالات مهمی را مطرح می کند:

نهنگ های LUNC چه کسانی هستند؟ چه کسی شبکه را کنترل می کند؟ و چند درصد از مالکان لونا کلاسیک را جامعه یا افراد عادی تشکیل می دهد؟

او همچنین اشاره کرد که آینده ارز لونا کلاسیک بسیار تیره است زیرا به گفته او ممکن است “جذب پروژه هایی برای ساخت بر روی Terra Classic تا زمانی که بفهمند برای چه کسی کار می کنند دشوار است.

او ادامه می دهد که عدم قطعیت حمله 66 درصدی یا دستکاری بازار از سوی شخصی که به نفع LUNC در ذهن نیست، راه اندازی را برای توسعه دهندگان سخت می کند.

با توجه به طرح کاهش مالیات 1.2 درصدی طی فرآیند توکن سوزی لونا کلاسیک، که بسیاری از سرمایه گذاران معتقدند ممکن است تنها راه جبران زیان آنها باشد، چن اظهار داشت که بزرگترین چالشی که LUNC ممکن است در ماه های آینده با آن مواجه شود، روشن کردن انگیزه ها است. وی همچنین خاطرنشان کرد که چشم انداز مشوق های LUNC برای تثبیت جلب اعتماد سرمایه گذاران نیاز به زمان دارد.

بروز رسانی های بایننس در مورد طرح مالیات

انتظار می‌رود مالیات 1.2 درصدی برای LUNC و USTC در بلاک 9,475,200 لونا کلاسیک یا تقریباً 21 سپتامبر، ساعت 10 شب به وقت UTC فعال شود.

بایننس می‌گوید که سپرده‌های LUNC و USTC از آدرس‌های سپرده کاربران به کیف‌پول‌های داغ بایننس ادغام می‌شوند و پس از اجرای مالیات بر روی 1.2% هزینه مالیات بر ارزش افزوده توسط شبکه Terra Classic مشمول پرداخت‌ها می‌شوند.

همچنین می گوید که هزینه های برداشت را برای LUNC و USTC و همچنین حداقل و حداکثر مقدار برداشت را بر این اساس تنظیم می کند.

منبع: یوتودی

امتیاز 5/5 - از 1 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید