رالی باورنکردنی لونا در میان انبوهی از رویدادهای مثبت و منفی برگزار شد در حالی که بررسی‌های تکنیکال نشان می‌دهد که اصلاحاتی در راه است. در این پست به رشد 300 درصدی لونا می پردازیم.

رشد 300 درصدی لونا

ترا (LUNA) پس از فروپاشی توکن بومی خود LUNA و استیبل کوین UST در ماه مه به یک پروژه بلاک چین بحث برانگیز تبدیل شده است. اما به سختی می توان دستاوردهای اخیر آن را برای معامله گران ارزهای دیجیتال نادیده گرفت.

بازگشت پروژه مرده لونا

عملکرد لونا در ماه سپتامبر بسیار جالب است، زیرا پس از یک دوره طولانی تثبیت جانبی، بیش از 300 درصد از ماه تا به امروز افزایش یافته است.

رشد 300 درصدی لونا
رشد 300 درصدی لونا

لونا کلاسیک نسخه اصلی بلاک چین Terra است، در حالی که لونا 2.0 به عنوان بخشی از یک استراتژی بازسازی توسط بنیانگذار Terraform Labs، دو کوان ایجاد شده است. با انجام این کار، Kwon و تیم او به طور دوره ای توکن های LUNA2 را برای کاربرانی که تحت تأثیر سقوط Terra قرار گرفته اند، ارسال می کنند.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

ارز لونا پامپ را در 9 سپتامبر آغاز کرد، روزی که اتفاقات زیادی در داخل اکوسیستم Terra رخ داد. ابتدا، لونا کلاسیک (LUNC) پیشنهادهای حاکمیتی را برای اضافه کردن طرح مالیات 1.2 درصدی بر تمام تراکنش‌های زنجیره‌ای خود به منظور توکن سوزی لونا کلاسیک را تصویب کرد.

رشد 300 درصدی لونا
رشد 300 درصدی لونا

دوم، یک افشاگر خودخوانده شبکه ترا، FatMan، یک تراکنش مشکوک به ارزش 435000 توکن LUNA2 را به بایننس گزارش کرد و ادعا کرد که فرستنده TerraForm Labs است.

رشد 300 درصدی لونا
رشد 300 درصدی لونا

در حال خوردن ناهار، پامپ LUNA2 را دیدم. کیف پول TFL Dawn را بررسی کرد. مطمئناً، پس از ماه‌ها پاداش ییلدفارمینگ با ایردراپی که ادعا می‌کنند هرگز دریافت نکرده‌اند، چند روز پیش تمام 435 هزار LUNA 2 موجود را برای Binance ارسال کردند. این فقط یک آدرس است.

با این حال، دو کوان این اتهامات را رد کرد.

پامپ 9 سپتامبر نیز یک هفته پس از تصویب پیشنهاد Terra برای انجام دومین ایردراپ بیش از 19 میلیون توکن LUNA تا 4 اکتبر رخ داد.

الگو نزولی در چارت لونا

از منظر تکنیکالی، قیمت LUNA در روزهای آینده در معرض یک اصلاح گسترده قرار دارد. اولاً، در نمودار چهار ساعته، شاخص قدرت نسبی توکن (RSI) به بالای 70 رسیده است، که به عنوان منطقه اشباع خرید در نظر گرفته می شود که در آن احتمال اصلاح بیشتر می شود. ثانیاً، قیمت از 9 سپتامبر در حال شکل گیری یک مثلث کنج صعودی است که موجب کاهش قیمت می شود.

رشد 300 درصدی لونا
رشد 300 درصدی لونا

به طور قابل‌توجهی، یک گوه افزایشی زمانی شکل می‌گیرد که روند قیمت در یک محدوده صعودی بالاتر رود که خطوط روند بالا و پایین به سمت یکدیگر همگرا شوند. پس از شکسته شدن قیمت به زیر خط روند پایین همراه با افزایش حجم معاملات برطرف می شود.

پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

از 11 سپتامبر، LUNA در حال آزمایش خط روند پایین گوه خود برای یک حرکت شکست احتمالی بود. در این حالت، قیمت به اندازه حداکثر ارتفاع گوه با خطر سقوط مواجه خواهد شد.

به عبارت دیگر، LUNA می تواند به 4.5 دلار کاهش یابد که 30 درصد از قیمت امروز کاهش می یابد.

منبع: کوین تلگراف

امتیاز 5/5 - از 1 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید