در صورتی که در ارز سند باکس (SAND) سرمایه گذاری کرده اید و قصد محافظت از توکن های خود را دارید لازم است تا با امن ترین کیف پول ارز Sandbox آشنا شوید. در اینجا قصد داریم بهترین ولت ارز Sandbox را به شما معرفی کنیم. با اول پرداخت همراه باشید.

کیف پول ارز Sandbox

برای ذخیره رمز ارز SAND، کیف پول های بسیاری وجود دارند و انتخاب شما احتمالا به مقداری که می خواهید از این ارز ذخیره کنید و استراتژی سرمایه گذاری شما بستگی خواهد داشت.
لازم به ذکر است که صرف نظر از اینکه از چه نوع کیف پولی (سخت افزارینرم افزاری) استفاده می کنید، فاکتور هایی وجود دارد که باید در انتخاب کیف پول Sandbox به آن ها توجه داشته باشید:
بررسی امنیت کیف پول و بررسی سابقه هک
قابلیت ذخیره سازی چند ارزی والت
میزان رضایت کاربران از ولت و جامعه ی کاربری کیف پول
پشتیبانی و رابط کاربری آن

کیف پول ارز Sandbox
کیف پول ارز Sandbox

کیف پول های سخت افزاری ارز Sandbox

لجر نانو اس (Ledger Nano S): 

کیف پول سخت افزاری لجر یک کیف پول بسیار امن برای دارایی های دیجیتال همچون بیت کوین، اتریوم و آلت کوین ها می باشد که از آن به علت ویژگی های ایمنی بالایی که دارد برای ذخیره دارایی های رمزنگاری شده و ایمن سازی پرداخت های دیجیتالی استفاده می شود. می توان گفت که کیف پول های سخت افزاری امن ترین والت ارز SAND هستند.

لجر نانو ایکس (Ledger Nano X):

این کیف پول سخت افزاری برای کاربران امکان خرید و مدیریت امن رمز ارز ها را در یک برنامه واحد فراهم کرده است. با استفاده از این کیف پول تنها شما هستید که مسئول دارایی هایتان می باشید و می توانید از آن در هرجایی که هستید استفاده کنید.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
ترزور وان (Trezor One):

کیف پول سخت افزاری ترزور را می توان برای ذخیره سازی و مدیریت بیت کوین و آلت کوین ها به عنوان گزینه ای بسیار امن برای نگهداری ارز سند استفاده کرد.

ترزور مدل تی (Trezor Model T): 

ترزور مدل تی یک ولت سخت افزاری می باشد که دارای صفحه لمسی رنگی و کوین های پشتیبانی شده اضافی می باشد. کیف پول ترزور نیز به علت سخت افزاری بودنش یکی از گزینه های امن و بهترین ولت ارز سند می باشد.

کیف پول های نرم افزاری سند باکس 

پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

تراست (Trust Wallet):

شما می توانید تمامی کوین ها و توکن های خود را در یک کیف پول تراست واحد و امن نگهداری کنید. امکان استفاده از این والت در سیستم عامل های iOS و Android فراهم است.

اکسودوس (Exodus): 

از اکسودوس والت می توان به عنوان یک برنامه همه جانبه به منظور ایمن سازی، مدیریت و مبادله دارایی های بلاک چین استفاده کرد. اکسودوس نیز می تواند مناسب ترین والت ارز سند می باشد.

کوینومی (Coinomi):

کیف پول کوینومی یک ولت نرم افزاری چند ارزی و بسیار امن برای بیت کوین، آلت کوین ها و توکن ها است که به عنوان بهترین کیف پول ارز سند باکس شناخته می شود.

اتمیک (Atomic Wallet):

از اتمیک ولت می توان به عنوان کیف پول ارز SAND استفاده کرد. این کیف پول دارای نسخه های اندروید و iOS و چندین نسخه دسکتاپ است. کیف پول اتمیک از بیش از 300 ارز رمزنگاری شده از جمله SAND و سایر توکن های ERC20 و BEP2 پشتیبانی می کند. کیف پول هایی که هر دو نسخه موبایل و دسکتاپ را ارائه می دهند بسیار راحت هستند اما امنیت کمی دارند چرا که تیم توسعه دهنده آن باید از هرگونه سواستفاده در تمامی نسخه ها اطمینان حاصل کند. شما می توانید ارز سندباکس را مستقیما به کیف پول اتمیک خود همراه با سایر کوین های ERC20 ارسال کنید و تیم توسعه دهنده اتمیک والت همواره میزبان کوین های جدید می باشد.

آیم توکن (imToken): 

کیف پول نرم افزاری آیم توکن یک ولت رایگان رمزنگاری برای موبایل است که استفاده از آن در هر دو نسخه ی iOS و Android امکان پذیر است.

متامسک (MetaMask):

کیف پول متامسک یک والت نرم افزاری است که به هر دو صورت تحت وب و موبایلی در دسترس می باشد. متامسک به منظور ورود امن به کاربر یک کلید می دهد و هرچه که برای مدیریت دارایی های دیجیتالی نیاز است را فراهم می کند.

جدول زیر به بررسی اجمالی ویژگی ها اصلی گزینه های در دسترس برای ساخت کیف پول sandbox پرداخته است:

نام کیف پولنوع کیف پولپلتفرم های پشتیبانی شدهامنیتقیمت
لجر نانو اسسخت افزاری5 ستاره$59.99
لجر نانو ایکسسخت افزاری5 ستاره$119.00
ترزور وانسخت افزاری5 ستاره$55.00
ترزور مدل تیسخت افزاری5 ستاره$169.99
تراستنرم افزاریموبایل (اندروید و آی او اس)4 ستارهرایگان
اکسودوسنرم افزاریدسکتاپ/ موبایل (اندروید و آی او اس)4 ستارهرایگان
کوینومینرم افزاریدسکتاپ/ موبایل (اندروید و آی او اس)4 ستارهرایگان
اتمیکنرم افزاریموبایل (آی او اس/ اندروید)
دسکتاپ (ویندوز، مک و لینوکس، دبیان، فدورا)
4 ستارهرایگان
آیم توکننرم افزاریموبایل (اندروید و آی او اس)3 ستارهرایگان
متامسکنرم افزاریموبایل (اندروید و آی او اس)
افزونه مرورگر
3 ستارهرایگان
امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید