شارژ سیم کارت بین الملل با سایت recharge.com

شارژ سیم کارت بین الملل با سایت recharge.com

زمان مطالعه 3 دقیقه

برای انجام پروژه‌های بین‌المللی، ارایه خدمات بین المللی از طریق سایت شخصی، برای ایجاد حساب یا اکانت در یک سایت خارجی، وریفای کردن اکانت در سایت‌های فریلنسری، استفاده از برخی نرم افزارها و … نیاز به سیم کارت بین الملل می‌باشد، شاید شما دارای سیم کارت بین الملل هستید که اعتبار آن به پایان رسیده، به دلیل تحریم‌ها خرید اعتبار سیم کارت‌های خارجی با حساب‌های بانکی ایران را ندارید، دیگر نگران نباشید با سایت www.recharge.com و خدمات سایت اول پرداخت به آسانی برای شارژ سیم کارت بین الملل خود اعتبار خریداری کنید.

معرفی سایت recharge.com

سایت www.recharge.com بهترین سایت برای خدمات شارژ اعتبار سیم کارت بین الملل است، تلفن خود را در هر کجای دنیا که هستید شارژ کنید. recharge.com از ۱۴۰ کشور‌ پشتیانی می‌کند، دیگر مهم نیست سیم کارت شما متعلق به کشوری در آمریکای جنوبی باشد یا یک کشور اروپایی، با این سایت تمام سیم کارت‌ها را می‌توانید شارژ کنید، از دیگر قابلیت‌های سایت تحویل فوری خدمات است، وقتی شما پول را پرداخت می‌کنید در کسری از ثانیه سیم کارت شما شارژ می‌شود.

چگونه سیم کارت بین الملل را شارژ کنیم؟

شارژ سیم کارت شما با recharge.com بسیار آسان است.

۱. کشور سیم کارت را انتخاب کرده. (در عکس ما امارات را انتخاب کردیم)

شارژ سیم کارت بین الملل www.recharge.com

۲. شرکت سیم کارت خود را انتخاب کنید. (برای هر کشور متفاوت است)

شارژ سیم کارت بین الملل سایت www.recharge.com

۳. میزان اعتباری را که می‌خواهید انتخاب کنید.

شارژ سیم کارت بین الملل سایت با www.recharge.com

۴. شماره تلفن خود را وارد کنید و Continue را بزنید.

سیم کارت بین الملل سایت www.recharge.com

۵. بخش ایمیل را پر کرده (ایمیل معتبر خود را بنویسید) و نوع پرداخت (Paypal ,visa ,master card) خود را انتخاب کنید، و بر روی Start payment کلیک کنید. (بهتر است اگر در ایران هستید پی پال را انتخاب کنید)

سیم کارت بین الملل سایت با recharge.com

۶. بخش اطلاعات شخصی را پر کنید، برای آدرس (از سایت‌هایی که آدرس جعلی می‌سازند استفاده کنید، می‌توانید از روی google maps آدرس یک رستوران، فروشگاه یا… را در قسمت آدرس بنویسید) می‌توانید آدرسی که من در عکس دادم را بنویسید و Start Payment را بزنید.

۷. هزینه را پرداخت کنید. پرداخت از طریق خدمات پی پال به راحتی قابل اجرا است.

خدمات پرداخت ارزی با پی پال

حالا که با شارژ سیم کارت بین الملل سایت با recharge.com آشنا شدید اگر قصد خرید اعتبار و شارژ سیم کارت خود را دارید می‌توانید از خدمات خرید با پی پال سایت اول پرداخت استفاده کنید.

امتیاز 5/5 - از 2 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT