10 حوزه سرمایه گذاری ثروتمندان در سال 2020

زمان مطالعه 6 دقیقه

 مجله Forbes در یک مقاله کامل به این موضوع پرداخت که ۴۰۰ میلیاردر جهان چگونه ثروتمند شدند. علاوه بر این ۴۰۰ نفر، ۱۲۷ میلیاردر دیگر هم وجود، دارند که درآمد آنها از راه‌های غیرممکن به دست آمده است. پس ما موارد متکی بر شانس را کنار می‌گذاریم و تنها مواردی را بررسی می‌کنیم که با پشتکار به موفقیت رسیده‌اند. پس با ۱۰ زمینه سرمایه گذاری ثروتمندان در سال 2020 آشنا شوید.

 چیزهایی هست که ما می‌توانیم از این افراد میلیاردر یاد بگیریم. اما دلیل اصلی آنکه ما می‌خواهیم در مورد میلیاردر‌ها بدانیم، این است که آنها چگونه ثروتمند شدند.

۱۰ زمینه سرمایه گذاری ثروتمندان در سال 2020 کدام است؟

به طور ساده باید گفت که لیست Forbes جمعی از باهوش ترین و فرصت شناس‌ترین افراد روی کره زمین وجود دارند. آنها با جدیت کار می‌کنند و می‌دانند چگونه با سریع‌ترین راه یک میلیارد دلار به دست آورند. در پایین ۱۰ زمینه پول ساز جهان که ثروتمندان در آنها سرمایه گذاری می‌کنند آمده است.

شماره ۱۰:  تولید

کارخانه ثروتمندان در سال 2020

اگر می‌خواهید ثروتمند شوید قدیمی ترین نوع آن مانند هنری فورد و مدل Ts آن در آغاز عصر صنعت است ،آن‌ موقع تولید مدل مورد علاقه شما است‌. برای موفق شدن در تولید باید جیب پر پولی داشته باشید. پس اگر شما سرمایه زیادی ندارید ،موفق شدن در زمینه تولید بسیار سخت خواهد بود. داشتن پشت کار و صبور بودن شرط دیگر موفقیت در تولیدات است.

شماره ۹: ورزش

ورزش ثروتمندان در سال 2020

اگر دوست دارید در مسیر ثروتمند شدن هیجان و زیبایی بیشتری وجود داشته باشد، مدیریت یک باشگاه ورزشی گزینه مناسبی است. به خوبی می‌دانید که رشد سرمایه شما بستگی به برد تیم شما در یک بازی فوتبال، بسکتبال، هاکی یا هر ورزش دیگر است.

فروش بلیط، فروش پیراهن ها و جوایز مسابقات و قهرمانی کشف و پرورش استعداد ها و تجارت عوامل ثروتمند شدن شما خواهد بود.

شماره ۸: سلامت و پزشکی

سلامت انرژي ثروتمندان در سال 2020

درصورتی که دنبال کاری با محوریت تفکر هستید، علوم سلامت گزینه مورد نظر شما خواهد بود. اگر می‌توانید دارویی بسازید که به آن سرطان یا ویروس ایدز را درمان کنید، قطعا شما ثروتمند ترین انسانی خواهید بود که تابحال زندگی کرده است. اما اگر آن‌ همه اهدافتان را دور درنظرنگیرید ، شما می‌توانید با توسعه آنتی بیوتیک های کنونی یا برخی داروهای پر مصرف ثروتمند شوید.

شماره ۷: انرژی

انرژي ثروتمندان در سال 2020

اگر هدف شما آن است تا مانند شیوخ عرب بر لامبورگینی طلا سوار شوید و یک یوزپلنگ داشته باشید، حوزه انرژی بهترین گزینه است.

با مدرن شدن دنیا، ما به انرژی نیاز داریم و نیاز ما هر روز در حال افزایش است. رقابت با غول‌های جهانی انرژی مانند EXXON MOBIL , PETROCHINA , ROYAL DUTCH SHELL سخت است. اما برای نشان دادن حجم سودآوری این صنعت می‌توان بزرگترین شرکت نفتی جهان را با بزرگترین شرکت جهانی مقایسه کرد. درآمد شرکت Saudi Aramco ۱۰ تریلیون دلار است، اما شرکت Apple تنها ۶۰۰ میلیارد دلار درمقایسه با Aramco است.

مطمئنا ورود به این صنعت راحت نیست، اما اگر شما فردی را بشناسید مانند Roman Abramovich ، می‌توانید با تولید و استخراج انرژی پاک میلیاردر شوید.

شماره ۶: غذا و نوشیدنی

غذای ثروتمندان در سال 2020

چیز دیگری که برای ادامه حیات به آن احتیاج داریم غذا و نوشیدنی‌ها هستند. نیاز و علاقه ما به آنها باعث ایجاد شرکت‌هایی مانند McDonald’s می‌شود. شاید این کار راحت به نظر برسد اما رقابت موجود بین شرکت‌ها آن را بسیار چالش برانگیز کرده است. از این که از بقیه عقب مانده‌اید  ناراحت نشوید. شما با کمی فکر و تغییر می‌توانید به شدن ثروتمند شوید مانند ایجاد رستوران با غذاهای متفاوت و محلی مثل کاری که McDonald frenchise انجام داد.

شماره ۵: رسانه

رسانه ثروتمندان در سال 2020

جذابیت، صدا، داستان و تمام چیزهایی که مردم به آنها علاقه دارند می‌توانند باعث ثروتمند شدن شما شوند. احداث شرکت‌های رسانه‌ای مانند Disney, Fox, CNN برای افراد ساده‌ای چون من و شما ممکن نیست. اما جادویی به نام اینترنت می‌تواند سکویی برای پرتاب ما باشد.

Felix Arvid و PewDiePie هر کدام  افرادی هستند که با اشتراک گذاری ویدیو‌ها در یوتیوب به شهرت و ثروت رسیدند. PesDiePie با ۳۰ میلیون تماشاچی به پخش فیلم بازی‌های ویدیویی می‌پردازد و از این طریق میلیون‌ها دلار هم پول به دست آورده است.

شماره ۴: مد و فشن

مد ثروتمندان در سال 2020

در لحظه اول شاید پس از شنیدن اسم صنعت Fashion یاد لباس های عجیب در Fashion show ییافتید. اما در اصل این صنعت آمیخته‌ای از روانشناسی و هنر است. موفقیت در این بازار در آن است تا شما بتوانید یک محصول مردم پسند را تولید کرده و با فروش آن به ثروت برسید.

یکی از ترفند‌های این صنعت، مدسازی است. امروزه با استفاده از افراد مشهور در تبلیغات کالاها به خوبی درمیان مردم جا باز می‌کنند. نو آوری و استفاده از طرح های نو هم بسیار موثر است. شغل‌های اینفلوئنسری (Influencer) هم در دنیای مد بسیار کارآمد است.

شماره ۳: شهرسازی و ساختمان سازی

ساختمان سازی ثروتمندان در سال 2020

یکی دیگر از نیازهای ضروری انسان جایی برای زندگی است اگر شما در یک خانواده پادشاهی متولد نشدید پس باید خودتان برای موفقیت تلاش کنید.

به نمودار رشد قیمت املاک در سنگاپور نگاه کنید. در طول سال های ۱۹۷۵ تا ۲۰۱۶ افزایش قیمت ۱۵ برابری رخ داده است، یعنی خانه‌ای با ارزش ۱۰۰ هزار دلاری در سال ۱۹۷۵ امروزه به قیمت ۱/۵ میلیون دلار معامله می‌شود. البته احتمالات هم در این بازار نقش مهمی دارند، شما باید ۱۵ سال صبر کنید تا بتوانید رشد چند برابری قیمت را تجربه کنید که این کار صبر زیادی می‌خواهد! در ادامه باید گفت شما باید اطلاعات دقیقی از بازار داشته باشید تا در زمان و مکان مناسب بخرید و بفروشید.

شماره ۲: تکنولوژی

فناوری ثروتمندان در سال 2020

تعجبی ندارد که تکنولوژی در رتبه دوم قرار دارد. در دهه نود داغ ترین خبر، خبر انتشار ویندوز توسط مایکروسافت بود که با گذر زمان باعث تبدیل شدن Bill Gates به ثروتمند ترین فرد جهان شود، البته بعدها مدیر آمازون جای بیل گیتس در رتبه اول را گرفت. یکی دیگر از شرکت های موفق فیسبوک بود که از سال ۲۰۰۴ شروع به کار کرد و سازنده آن Mark Zuckerberg را تبدیل به ثروتمند ترین فرد ۳۰ سال کرد.

مثال دیگر بازی Flappy bird است اگر شما آن را تاکنون بازی نکردید تلفنتان را سالم نگه داشته‌اید! باید بدانید این بازی تا سال ۲۰۱۴ بیشترین تعداد دانلود را به عنوان یک بازی داشت و سازنده آن به رقم ۵۰ هزار دلار درآمد در روز رسید!

شماره ۱: سرمایه گذاری

بورس ثروتمندان در سال 2020

و در نهایت بهترین زمینه سرمایه گذاری ثروتمندان در سال 2020 و اولین بازاری که منجر به ثروتمند شدن میلیاردر‌های کنونی شده است، سرمایه گذاری در بورس معتبر می‌باشد. به عنوان یک سرمایه گذار در بورس شما می‌توانید در هر صنعتی که نام بردیم، سرمایه گذاری کرده و منجر به رشد آن شوید.

بعد از صنایع درحال رشد مانند McDonald , Microsoft این Warren Buffett است که با سرمایه گذاری در محل درست تبدیل به سومین فرد ثروتمند جهان شد. شرکت او Berkshire Hathaway سهام بسیاری از شرکت‌ها را مانند IBM , Coca Cola , Goldman , Sachs , Geico , Proctor & Gamble , American Express , Heinz , Business Wire را خریداری کرده است.

اگر شما می‌خواهید از الآن شروع به سرمایه گذاری کنید، بهترین کار خرید سهام‌های کوچک است، نیازی نیست که شما پول بسیار زیادی خرج کنید. بهترین کار شروع این کار با سرمایه گذاری تنها ۱۰ یا۱۰۰ یا ۱۰۰۰ دلار است. بسیاری از شرکت‌ها سهام‌هایی با حداقل قیمت ۱۰۰۰ دلار می‌فروشند که بهترین انتخاب برای افراد تنبل است!

حالا که با ۱۰ زمینه سرمایه گذاری ثروتمندان در سال 2020 آشنا شدید، لازم به ذکر است که اگر قصد راه‌اندازی سایتی برای کسب و کار خود را دارید. برای خرید هاست، دامین و … می‌توانید از خدمات پرداخت ارزی مجموعه اول پرداخت استفاده نمایید.

امتیاز 5/5 - از 3 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT