سایت های معتبر زیادی در زمینه ی فریلنسر و کسب درآمدهای اینترنتی فعالیت دارند. در این مقاله به معرفی 10 سایت برتر در این زمینه میپردازیم. همه ی سایت هایی که به صورت آنلاین فعالیت می کنند معتبر نیستند و ممکن است بعد از انجام پروژه های مورد نظر برای دریافت درآمد خود دچار مشکل شوید. بهتر است تا پیش از هر اقدام و ثبت نام در سایت های مورد نظر اقدام به تحقیق نمایید و از اعتبار سایت مورد نظر اطمینان حاصل نمایید. در این مقاله به معرفی 10 سایت برتر در زمینه ی فریلنسر می پردازیم.
اول پرداخت، انتخاب اول در پرداخت های بین المللی، با بهترین مقالات در خدمت همراهان گرامی می باشد.

upwork

با داشتن بیش از 1.5 میلیون مشتری، Upwork که قبلا با نام ODesk فعالیت می کرد، برای انواع مختلف کار های فریلنسری پیشنهاد دارد. این سایت فریلنسر دارای دوره های کاری طولانی مدت، کوتاه، ساعتی، پرداخت به ازای هر پروژه، سطح حرفه ای و سطح اولیه از نظر درگیر بودن در پروژه است. بدون توجه به این که از نظر کاری شما در چه سطحی هستید، وبسایت آپورک برای شما پیشنهاد هایی دارد.

فریلنسر

سایت فریلنسر

برخلاف اکثر سایت های فریلنسری، علاوه بر ارائه میلیون ها پروژه، Freelancer به شما امکان رقابت با فریلنسر های دیگر برای اثبات توانایی هایتان می دهد. اگر شما حس رقابت جویی دارید و به مهارت های خوب اعتماد دارید، وبسایت فریلنسر مکان خوبی برای نمایش توانایی ها و جذب مشتریان است.

فریلنسر

وبسایت Elance

Elance مشکلاتی که به همراه دور کاری یا فریلنسری است را از بین می برد. شما می توانید بدون هیچ معطلی پروفایل و رزومه خود را در این وبسایت تکمیل کنید و از این که به ازای هر ساعت که کار می کنید به شما حق زحمه پرداخت شود، مطمئن شوید. البته از تاریخ 30 می 2017 این وبسایت با Upwork ترکیب شده است!

فریلنسر

وبسایت Craigslist

اگر چه بسیاری Craigslist را به عنوان یک پلتفرم برای خرید و فروش وسایل و ابزار می دانند اما در واقع این وبسایت جای بسیار خوبی برای دور کاری است. شما می توانید به سادگی بین پیشنهاد ها در محل نزدیک به خود جستجو کنید که البته این بخش آن کاربردی برای فریلنسر های ایرانی ندارد.

فریلنسر

وبسایت Toptal

وبسایت فریلنسر Toptal هدفی متمایز و منحصر به فرد نسبت به دیگر وبسایت هایی که در این مقاله معرفی می کنیم، دارد. Toptal برای فریلنسر های با استعداد و حرفه ای است. از طریق فرآیند های غربالگری که Toptal برای پذیرش مشتریان خود دارد، به پروژه هایی بی نظیر و مشتریانی عالی مانند JPMorgan،Zendesk ،Airbnb و… دست خواهید یافت و رقابت قیمتی خوبی صورت می گیرد. همچنین شما می توانید به انجمن تاپتال برای ملاقات های متداول و شرکت در رخداد های فناوری بپیوندید.

فریلنسر

وبسایت فریلنسر Guru

این وبسایت به شما این امکان را می دهد که تجربه کاری گذشته خود را به نمایش بگذارید و قابلیتی برای پیشنهاد کار های روزانه مطابق با خواسته شما نیز دارد تا مطمئن شود فرصت های خوب را از دست نمی دهید. قابلیتی به نام Guru Work Room نیز در این سایت وجود دارد که امکان مدیریت پروژه را می دهد.

وبسایت فریلنسر 99designs

پلتفرمی برای فریلنسر های طراح است. این وبسایت به شما امکان رقابت در مسابقات طراحی را می دهد و می توانید از مشتریانی که بهترین طرح ها را انتخاب می کنند، بازخورد دریافت کنید. این سایت روش بسیار خوبی برای طراحان با استعداد است تا به این روش استعداد خود را نشان دهند.

فریلنسر

وبسایت Peopleperhour

این سایت فریلنسر پلتفرمی عالی و تمرکز بر روی پروژه های تحت وب است. اگر طراح، توسعه دهنده وب، متخصص سئو و… هستید، پیشنهاد می کنیم حتما به سراغ Peopleperhour بروید.

وبسایت Freelance Writing Gigs

می خواهد نویسنده، ویرایشگر، وبلاگنویس، انتشار دهنده یا هر ترکیبی از این موارد باشید، Freelance Writing Gigs جایی است که برای شما ساخته شده تا از کلمات پول دار شوید.

وبسایت Demand Media

Demand Media پلتفرمی برای ایده پردازان در زمینه نویسندگی، ساخت فیلم، تولیدکنندگی، عکاسی و… است. با این وبسایت برای ساخت محتوای منحصر به فرد، ارتباط با مخاطب و نمایش استعداد های خود کار می کنید.

فریلنسر

در صورت کسب درآمد در این سایت های فریلنسری می توانید درآمد خود را از طریق سرویس نقد درآمد های ارزی به ریال تبدیل نمایید. اول پرداخت، انتخاب اول در پرداخت های بین المللی با بهترین و با کیفیت ترین سرویس ها در کنار شما می باشد

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید