رشد قیمت شیبا

رشد قیمت شیبا | رد شدن قیمت بیت کوین از ۴۴ هزار دلار

زمان مطالعه 2 دقیقه

بیت کوین بار دیگر به 44000 دلار رسید، در حالی که کوین بومی Shiba Inu و CryptoCom بیشترین سود را در یک روز ثبت کردند. در این خبر به رشد ۵ درصدی رشد قیمت شیبا و گذشتن قیمت بیت کوین از ۴۴ هزار دلار می پردازیم.

پس از اصلاح مختصر دیروز، بیت کوین یک بار دیگر هجومی رفت و به 44000 دلار رسید. اکثر سکه‌های جایگزین امروز نیز اندکی سبز هستند، اتریوم به 3200 دلار و SHIB پنج درصد افزایش یافته است.

رشد قیمت شیبا و سایر آلت کوین ها

سکه های جایگزین اخیراً تا حد زیادی عملکرد BTC را تقلید کردند. به این ترتیب، بیشتر دیروز اصلاح شدند اما امروز سبز شده اند.

رشد قیمت شیبا

رشد قیمت شیبا

اتریوم به زیر 3100 دلار سقوط کرد، اما افزایش 3.5 درصدی از آن زمان، دومین ارز دیجیتال بزرگ را به 3200 دلار رسانده است. ترا (LUNA)، ریپل (XRP)، پالی گان (MATIC) و بایننس کوین (BNB) سودهای مشابهی را نشان داده اند، در حالی که پولکادات (DOT)، سولانا (SOL)، دوج کوین (DOGE)، کاردانو (ADA) و آوالانچ (AVAX) افزایش های کمتری را به نمایش گذاشته اند.

رشد قیمت شیبا

رشد قیمت شیبا

شیبا اینو و توکن بومی CryptoCom مهم‌ترین برنده‌ها در حال حاضر هستند. هر دو تقریباً 5٪ افزایش یافته اند و شیبا اینو در 0.000033 دلار ایستاده است و CRO بالای 0.5 دلار معامله می شود.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال از دیروز حدود 40 میلیارد دلار افزایش یافته و به بالای 2 تریلیون دلار بازگشته است.

بیت کوین دوباره به 44 هزار دلار رسید

تقریباً یک هفته از آغاز صعود بزرگترین ارز دیجیتال می گذرد. این دارایی در 4 فوریه به 37500 دلار رسید، اما گاوها قدم برداشتند و یک روند صعودی را آغاز کردند.

رشد قیمت شیبا

رشد قیمت شیبا

اولاً، بیت کوین قبل از اینکه در ساعات بعد ارزش دیگری به آن اضافه کند، به بالای 40000 دلار رسید. پس از مدتی توقف، BTC دوباره شروع به افزودن ارزش بیشتری کرد. این بار، به بالاترین قیمت چند هفته‌ای حدود 44000 دلار رسید و برای اولین بار از اوایل ژانویه به 45500 دلار رسید.

پس از چندین روز افزایش مستمر، تا حدودی انتظار می رفت که یک تغییر جزئی وجود داشته باشد. دیروز زمانی اتفاق افتاد که بیت کوین با چند هزار دلار کاهش به 42500 دلار رسید.

با این حال، بیت کوین واکنش خوبی به این کاهش قیمت نشان داد و از آن زمان تاکنون بیش از 1500 دلار افزایش یافته است. در نتیجه، اکنون بیش از 44000 دلار است و ارزش بازار آن به 850 بیلیون دلار رسیده است.

منبع: کریپتو پتیتو

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت